Kategorie

Pixio

Producent PIXIO to wyjątkowa marka, która zasłynęła z tworzenia odkrywczych zabawek dla dziewczynek i dla chłopców. Są nimi w głównej mierze innowacyjne pod każdym względem klocki magnetyczne, które wyróżniają się swoim nieszablanowym kształtem i nowoczesną funkcjonalnością. Mają postać lekkiej i zarazem solidnej kostki plastikowej, która posiada niewielkie wymiary. Jej dokładny rozmiar to zaledwie 8 mm x 8 mm x 8 mm, a waga to trochę powyżej 1 grama. Co więcej, prekursorskie klocki Pixio zostały wzbogacone o opatentowany system mocnych magnesów (1 blok ma ich 6 i znajdują się one w jego wnętrzu), które pozwalają na ich proste i trwałe połączenie. Innowacja tego rodzaju zabawki magnetycznej dla dzieci polega na tym, że każdy z klocków można złączyć ze sobą z dowolnej strony. A to sprawia, że można z nich budować niezliczone ilości ciekawych konfiguracji bez końca. Klocki magnetyczne Pixio posiadają wręcz magiczne właściwości i dają dzieciom mnóstwo możliwości na twórczą zabawę, która wspaniale pobudza ich wyobraźnię. Do każdego zestawu dołączona jest czytelna instrukcja z podpowiedziami na gotowe konstrukcje. Oprócz tego zabawki klocki pozwalają maluchom wyzwolić pokłady swojej kreatywności i tworzyć własne autorskie konfiguracje w postaci zwierzątek, ludzi czy innych obiektów. W dodatka pomocna przy zabawie może okazać się profesjonalna aplikacja na systemy Android oraz iOS, którą jest PIXIO app dedykowana na smartfony oraz tablety. W niej można odnaleźć dużo inspiracji na stworzenie niebanalnych konstrukcji oraz dokładne instrukcje ich wykonania. Ponadto nowatorskie Pixio klocki magnetyczne to dla współczesnych dzieci niesamowita możliwość trójwymiarowego budowania 3D, która pozwala im kształtować swoją wyobraźnię przestrzenną. Nie wspominając już o tym, że jest to niezwykle rozwijająca zabawa, która wspiera rozwój tzw. małej motoryki pociechy. Rewolucyjne klocki marki Pixio, które posiada w swojej ofercie nasz sklep Zabawka i Wyprawka, to gwarancja najwyższej jakości i atrakcyjnej rozrywki dla dzieci w każdym wieku.


Pomysłowe magnetyczne klocki marki Pixio: Minecraft, Happy Family, Suprise i inne kreatywne zestawy dla dziewczynek i dla chłopców

Współcześnie klocki dla dzieci nie muszą być nudne i trudne w obsłudze. Warto zatem do zabawy zaproponować swoim pociechom nowoczesne zabawki magnetyczne, które dają im więcej opcji na kreatywną rozrywkę w zaciszu swojego domu. Klocki magnetyczne PIXIO są niezwykle intuicyjne, dzięki czemu pozwalają dziecku na proste i sprawne łączenie ich ze sobą. Oprócz tego można łatwo zdemontować stworzoną z nich konstrukcje, aby w jej miejsce powstało coś zupełnie innego. Innowacyjne zabawki magnetyczne dla dzieci marki Pixio to idealne rozwiązanie zarówno na niepowtarzalne klocki dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Można z nich wyczarować jedyne w swoim rodzaju kompozycje w formie ludzi, zwierząt lub budowli, ale nie tylko. Co więcej, klocki dziecięce firmy Pixio są sprzedawane w unikatowych zestawach. W związku z tym można dobrać je do aktualnych zainteresowań pociechy, ale niekoniecznie. Wśród zestawów można odnaleźć klocki z serii Pixio Happy Family lub Pixio Suprise, które zachwycają swoimi nieograniczonymi wręcz możliwościami konstrukcyjnymi. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dziecko mogło budować z nich według swojej autorskiej wizji. Ponadto klocki dla chłopca lub dla dziewczynki są w różnych pięknych kolorach, a ich ilość jest optymanlna do zbudowania dowolnych konfiguracji. Przykładowo dostępne są zestawy Pixio 50 lub Pixio 100 elementów, które mają ogromny potencjał. Magnetyczne klocki dla dziecka to genialny pomysł na zapewnienie mu ekscytującej i niezwykle rozwijającej zabawy, która wciąga na długie godziny. Marka Pixio dokłada wszelkich starań, żeby ich zabawki były funkcjonalne i spełniały wymagania swoich młodych użytkowników. Ponadto każda kostka jest prosta w swojej budowie i pozbawiona wystających części, aby pociecha mogła realizować swoje twórcze plany. Nic zatem dziwnego, że klocki Pixio zdobywają pozytywne opinie. Szczególnie, że odpowiadają na wyjątkowe potrzeby współczesnych dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem na magiczne klocki marki Pixio, które są dostępne w naszym sklepie internetowym.

4 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący