Kategorie

Pilch

Pilch - polskie zabawki ekologiczne z drewna dla dzieci o funkcjach edukacyjnych

Firma Pilch rozpoczęła swoją pierwszą produkcję naturalnych zabawek z drewna na rynku polskim już w 1991 roku. Ich wyjątkowe pod każdym względem produkty zostały docenione nie tylko przez rodziców małych dzieci, ale również i nauczycieli. Głównym powodem tego jest niezaprzeczalny fakt, że zabawki Pilch od początku istnienia i działalności tej polskiej firmy są tworzone z pasją i przede wszystkim ogromną pomysłowością, a także z dbałością o każdy najmniejszy szczegół. Co więcej, są one w głównej mierze wykonywane z wysokiej jakości materiałów. To wszystko sprawia, że drewniane zabawki dla dzieci wyróżnia naturalność i niezwykła trwałość oraz duża odporność na ewentualne uszkodzenia, które mogłyby powstać w trakcie zabawy nimi. Pierwsze sukcesy firmy i pozytywny odbiór jej produktów dla najmłodszych i starszych pociech przez ich rodziców dały jej twórcom solidną dawkę motywacji do dalszych działań. Wynikiem ich są kolejne ekologiczne zabawki z drewna i niebanalne gry rozwijające umysł dla dzieci, które już nie tylko posiadają podstawową funkcję zabawy, ale i przede wszystkim są fantastyczną pomocą dydaktyczną dla pociech w niemalże każdym wieku. I co najważniejsze, większa część z nich jest nieocenionym wsparciem zarówno dla maluchów, jak i kilkulatków, którzy potrzebują dodatkowej stymulacji swojego rozwoju, a z różnych przyczyn może on być zaburzony. Wobec tego różnego rodzaju drewniane zabawki edukacyjne, których pomysłodawcą jest firma Pilch, są idealnym rozwiązaniem nie tylko dla zdrowych pociech, ale i dla dzieci z zespołem Aspergera, ADHD lub zaburzeniami ze spektrum autyzmu, a także mających problemy logopedyczne takie jak afazja czy alalia oraz wady wymowy.

Ekologiczne zabawki dla dzieci i niemowląt marki Pilch – gry zręcznościowe i stymulujące lewą półkulę mózgu, sensoryczne klocki drewniane i z pianki, praktyczne zestawy do ćwiczeń logopedycznych, układanki lewopółkulowe, dyski do balansowania ciałem, dmuchajki i wiele innych drewnianych zabawek logicznych

Polskie zabawki drewniane naszej rodzimej firmy Pilch to wysokiej jakości i przede wszystkim ekologiczne produkty, które gwarantują małym i starszym dzieciom mnóstwo niesamowitej zabawy, podczas której mogą bardzo dużo się nauczyć. Zostały one stworzone z myślą o zapewnieniu im jak najlepszych możliwości prawidłowego rozwoju pod każdym kątem. Dlatego też niektóre z naturalnych zabawek mają głównie na celu wsparcie integracji sensorycznej najmłodszych, która odgrywa niebagatelną rolę w ich obecnym i przyszłym życiu. Podobnie jak i niezwykle istotne jest odpowiednie ćwiczenie tzw. motoryki małej i dużej dzieci, która ma duży wpływ na ich zdolność do poznawania otaczającego ich świata oraz przyswajania niezbędnych informacji i późniejszego uczenia się w przedszkolu czy szkole podstawowej. Służą do tego m.in. dotykowe klocki drewniane polskie, specjalne rękawice sensoryczne oraz w pełni bezpieczne dyski do balansowania ciałem dostępne w różnych rozmiarach. Oprócz nich marka Pilch przygotowała również dla dzieci różnego rodzaju pomoce logopedyczne oraz profesjonalne układanki i gry. Ich głównym zadaniem jest stymulacja lewej półkuli mózgu, jaka odpowiada za najważniejsze umiejętności, czyli mowę, pisanie i czytanie oraz najważniejsze funkcje intelektualne. Należą do nich gra w Budowę Cieni oraz układanki lewopółkulowe typu Magiczne Pudełko i Cubicolor. Niemniej jednak to tylko nieliczne propozycje na edukacyjne zabawki z drewna, które ma do zaoferowania polska firma Pilch. Równie godne polecenia są specjalistyczne gry na koncentrację uwagi dla dzieci, które mają z nią problemy, a także oryginalne domino, które uczy rozpoznawania emocji u innych ludzi. W naszym sklepie internetowym odnajdą Państwo wyłącznie sprawdzone ekologiczne zabawki dla 2 latka, 3 latka, 4 latka, 5 latka, 6 latka, 7 latka, 8 latka, zarówno dla chłopca, jak i dziewczynki, które są tworzone przez profesjonalistów z Pilch. Warto przy tym wiedzieć, że spełniają one wszystkie obowiązkowe normy bezpieczeństwa, które są wymagane w Unii Europejskiej, a potwierdzeniem tego jest przyznany im znak CE.

Ekologiczne, drewniane i bezpieczne zabawki marki Pilch to wyjątkowa propozycja na pomysłowy prezent dla dziecka

We współczesnym świecie eko zabawki drewniane cieszą się ogromnym powodzeniem ze względu na ich oryginalny wygląd oraz wysoką jakość wykonania i wykorzystanych do produkcji materiałów. Nie wspominając już o tym, że mogą one przetrwać w dobrym stanie nawet kilkadziesiąt lat. Wobec tego jak najbardziej zrozumiały jest fakt, że obecnie eko prezenty dla dzieci są cały czas w modzie i zapewne nigdy z niej nie wyjdą. Jeśli zatem poszukujesz czegoś niepowtarzalnego na upominek dla swojej pociechy, to zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na naturalne zabawki od producenta Pilch.