Kategorie

Piambo

Piambo

W ofercie sklepu internetowego Zabawka i Wyprawka znajdziesz zabawki, tekstylia i akcesoria dla dzieci pochodzące z oferty wielu znanych i renomowanych marek, zarówno z Polski, jak i z innych krajów. Wśród nich nie mogło zabraknąć marki Piambo działającej na polskim rynku od ponad 10  lat. Firma, jak mówią sami jej twórcy powstała z troski o dzieci i ich bezpieczeństwo - w jej ofercie znajdziesz między innymi wysokiej jakości produkty przydatne w różnych aspektach życia malucha i jego rodziców. Wiele z nich czeka na Ciebie w naszym sklepie!

Urocze pamiątki i niecodzienne pomysły na prezent

Pierwsze lata życia to szczególny czas. Nic dziwnego, że wielu rodziców pragnie zachować miłe wspomnienia na następne lata. Z pewnością pomogą im w tym pamiątki marki Piambo, które doskonale sprawdzą się też jako prezent, na przykład z okazji baby shower, narodzin malucha czy chrztu.

Wśród propozycji marki Piambo znajdziesz między innymi: 

  • karty do zdjęć,
  • miarki wzrostu do zawieszenia na ścianie,
  • pudełka - szkatułki na ząbki mleczne, oraz
  • zestawy do wykonywania odcisku dłoni niemowlaka lub jego stópki. 

Wspomniane zestawy cieszą się sporą popularnością. Producent oferuje ich dwa warianty. Pierwszy z nich składa się z arkusza z tuszem i papierowej podkładki na odcisk. Wykonanie odcisku tą metodą polega na delikatnym dociśnięciu stopy lub rączki malucha do podkładki z tuszem od strony niebrudzącej, do kartki papieru. Tak wykonany odcisk można następnie umieścić w ramce.

Czym zrobić odcisk dłoni dziecka, jeśli nie tuszem? Poznaj ramki na zdjęcia z glinką!

Piambo to również inne ciekawe propozycje - jedną z nich jest niewątpliwie ramka na zdjęcia z glinką, w której możesz odcisnąć stópkę lub rączkę swojej pociechy. Ramki Piambo posiadają podpórkę i haczyk, dzięki czemu możesz je zawiesić na ścianie lub postawić na komodzie

Tym, co je wyróżnia jest jednak miejsce na odcisk stópki. W zestawie z ramką znajdziesz glinkę, którą należy zagnieść by stała się miękka i plastyczna. Następnie wykonujesz w niej odcisk i pozostawiasz do wyschnięcia. Za pomocą taśmy dwustronnej dołączonej do zestawu przyklejasz odcisk do ramki. To takie proste!

Co jeszcze znajdziesz w ofercie marki Piambo?

Piambo to nie tylko urocze pamiątki, ale cała masa akcesoriów dedykowanych zarówno maluchom, jak i ich rodzciom. Dla tych pierwszych producent przygotował między innymi akcesoria przeznaczone do pielęgnacji, karmienia, zabezpieczenia domu, a nawet nauki sikania.

Młodzi rodzice w ofercie marki Piambo również znajdą coś dla siebie. Wśród dedykowanych im akcesoriów nie brakuje bowiem toreb i organizerów do wózka, bezdotykowych termometrów czy woreczków na mokre pieluszki.