Kategorie

Paola Reina

Firma Paola Reina to jeden z najsłynniejszych na całym świecie wytwórców przyjemnie pachnących lalek hiszpańskich, które są tworzone prosto z serca!

Oryginalne produkty Paola Reina to przede wszystkim wyjątkowe pod każdym względem lalki ręcznie robione, które zachwycają swoim niepowtarzalnym wyglądem i najwyższą jakością ich wykonania. Do pracy nad nimi zatrudniani są prawdziwi specjaliści w swoim fachu, którzy przywiązują ogromne znaczenie do podkreślenia w niej każdego nawet najdrobniejszego detalu. Począwszy od chwili zaprojektowania hiszpańskiej lalki aż do momentu zakończenia jej produkcji, dość liczna grupa profesjonalistów ma przed sobą zrealizowanie bardzo ważnego celu, jakim jest uszczęśliwienie każdej małej i dużej dziewczynki wymarzoną zabawką stworzoną specjalnie dla niej. Paola Reina w swoim unikalnym procesie produkcyjnym korzysta zarówno z zaawansowanych zdobyczy technologicznych, jak i z prac wykonywanych wyłącznie w sposób ręczny, do których należą między innymi:

  • -stworzenie rzeźby lalki handmade z unikalnej formy;
  • -praca nad jej włosami i ułożeniem w wyobrażoną przez siebie fryzurę, a także zrobieniem jej delikatnego makijażu na twarzy;
  • -uszycie wyjątkowego ubranka z najlepszych dzianin.

To wszystko sprawia, że lalki Paola Reina są jedynymi w swoim rodzaju zabawkami przeznaczonymi dla dziewczynek, które wyróżniają się na tle innych tego typu produktów przede wszystkim piękną powierzchownością, przypominającą prawdziwe dziecko. W związku z tym zapewniają swojej właścicielce niezapomniane emocje, które pojawiają się już w trakcie pierwszego kontaktu z nią, a przy tym dają atrakcyjną możliwość na niezwykle realistyczną zabawę razem z nią.

Pachnące lalki firmy Paola Reina to nowoczesne zabawki dla dziewczynek w klasycznym stylu, które są produkowane w specjalistycznej fabryce Onil i posiadają certyfikat wysokiej jakości Origin

Jedyne w swoim rodzaju bobasy Paola Reina wyglądające jak prawdziwe dzieci i wszystkie ich lalki kolekcjonerskie zostały w 100% ręcznie wyprodukowane w słonecznej Hiszpanii. Natomiast sama fabryka Onil to nadzwyczajne miejsce, w którym z największą starannością powstają już od 1870 roku oryginalne hiszpańskie lalki. Dotyczy to również innych zabawek Paola Reina jak akcesoria czy oryginalne ubranka, w które są one ubierane. Wobec tego posiadają one również wymagane certyfikaty, które zapewniają przede wszystkim wysoką jakość i bezpieczeństwo, a także 100% autentyczność każdej lalki ręcznie robionej. I co najważniejsze, wszystkie produkty Paola Reina spełniają wymogi narzucone przez europejskie normy produkcyjne, które obowiązują firmy wytwarzające zabawki dedykowane najmłodszym pociechom. Dlatego też lalki hiszpańskie pachnące są w głównej mierze wykonane z miękkiego i bardzo przyjemnego w dotyku winylu wolnego od jakiejkolwiek chemii. Dzięki temu nie zawiera on w sobie żadnych szkodliwych substancji, w tym niebezpiecznych dla dzieci ftalanów. Natomiast niektóre hiszpańskie bobasy zostały wyposażone w niezwykle mięciutki korpusik, na jaki składa się tzw. tkanina popelinowa, która jest połączeniem dwóch najbezpieczniejszych i popularnych obecnie w produkcji materiałów: bawełny oraz poliestru. Oprócz tego posiada on specjalne ognioodporne wypełnienie, do którego wykorzystano akrylowe włókno. Dzięki temu każda lalka jak prawdziwe dziecko wyglądająca sprawdzi się znakomicie jako przytulanka, którą miło się przytula.

Hiszpański bobas przypominający autentycznego maluszka, to wymarzona lalka na prezent dla dziewczynki w każdym wieku, która zarazem bawi i uczy

Trudno się nie zgodzić z opinią, że ekskluzywne lalki na prezent dla każdej młodej Damy nadają się wręcz doskonale! Chociaż dla większości osób są one głównie najbardziej klasycznymi zabawkami, które powinna mieć obowiązkowo mała dziewczynka, to jednak niewiele z nich zdaje sobie sprawę, że mają one również charakter edukacyjny. Dla przykładu piękna lalka do czesania Paola Reina wspiera pociechę zarówno w rozwijaniu kreatywnego myślenia i rozbudzaniu dziecięcej wyobraźni, jak i pozwala na jak najbardziej realistyczne odgrywanie ról i scenek, które dziecko zna z codziennego życia. Umożliwia to w głównej mierze jeszcze lepsze zrozumienie przez dziewczynkę otaczającej ją rzeczywistości, a także przyswojenie sobie pewnych umiejętności komunikacyjnych. Nie wspominając już o tym, że Paola Reina lalka jest najpiękniejszą dziewczęcą zabawką, która została profesjonalnie stworzona prosto z serca! Z tych wszystkich powodów postaraliśmy się, aby i w naszym sklepie internetowym mieli Państwo sposobność zapoznać się z wyjątkową serią oryginalnych i ręcznie robionych hiszpańskich lalek, które są sprzedawane w stylowych ubrankach i z dodatkowymi akcesoriami, jakie w znaczący sposób uatrakcyjniają dziewczynce całą zabawę nimi. Bez wątpienia przypadną do gustu niejednej młodej Damie. Szczególnie gdy sama już od dawna marzy o swojej własnej lalce kolekcjonerskiej, z którą będzie potrafiła twórczo spędzić czas. To ogromna szansa, żeby każda mała dziewczynka mogła rozwinąć w sobie też inteligencję emocjonalną, która jest bardzo przydatna na różnych etapach życia. A z całą pewnością unikalne produkty Paola Reina wyśmienicie wypełniają wszystkie wspomniane wyżej zadania.

4 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący