Kategorie

Mudpuppy

Mudpuppy

Znalezienie zabawki dla malucha, która zajmie go przynajmniej na pół godziny to nie lada wyzwanie. Już spieszymy z pomocą! W ofercie naszego sklepu internetowego Zabawka i Wyprawka znajdziesz szeroki wybór zabawek i gier, w tym produkty amerykańskiej marki Mudpuppy. W ofercie tej znanej firmy nie zabrakło popularnych gier takich jak:

  •  memo, 
  • kart do nauki liczenia,
  •  puzzli magnetycznych, oraz
  •  puzzli podłogowych. 

Każdy z tych produktów doskonale nadaje się na prezent, na przykład z okazji Dnia Dziecka czy urodzin. 

Puzzle podłogowe i sensoryczne - edukacyjna zabawa dla najmłodszych

Maluchom w wieku kilkunastu miesięcy polecamy puzzle podłogowe z mapą świata, składające się z 25 elementów. Układanie puzzli to świetna zabawa i doskonały sposób na spędzanie czasu w gronie rodziny czy rówieśników. Inna propozycja to puzzle sensoryczne dedykowane dzieciom w wieku 3+. Te składają się z większej liczny elementów, na przykład 42.

I jedna, i druga zabawka może mieć duże korzyści dla malucha. Puzzle to nie tylko świetna zabawa - posiadają też walor edukacyjny. Układanie puzzli poprawia pamięć i koncentrację, pozytywnie wpływa na sprawność manualną i koordynację ruchową oraz dostarcza maluchom dodatkowych wrażeń empirycznych. 

Puzzle magnetyczne - zabawki dedykowane nieco starszym maluchom

Masz w domu malucha w wieku 3+ lub 4+? Jeśli tak to koniecznie podaruj mu puzzle magnetyczne! W ofercie marki Mudpuppy czekają na Ciebie układanki magnetyczne, z których Twoja pociecha może układać różne kompozycje. Dziewczynkom z pewnością spodobają się puzzle magnetyczne z jednorożcem, zaś chłopcom układanki z motywem superbohaterów. Jeśli nie wiesz, co wybrać to postaw na układankę typu Magiczne Buźki -  w zestawie znajdują się 4 kart z różnymi buziami i aż 4 magnesów przedstawiających między innymi okulary, wąsy czy czapeczki. Maluch może je dowolnie ze sobą zestawiać i łączyć tworząc oryginalne postaci. Ta zabawa nie ma końca!