Kategorie

Moulin Roty

Prezentowana marka Moulin Roty, której oryginalne akcesoria posiada w swojej ofercie sklep Zabawka i Wyprawka, to w głównej mierze francuski producent niepowtarzalnych zabawek dla dzieci. Są one wyjątkowe pod każdym względem, ponieważ w niebanalny sposób łączą w sobie klasykę z nowoczesnością, co nadaje im niepowtarzalnego charakteru. Inspiracją do stworzenia unikalnych akcesoriów do zabawy takich jak Moulin Roty projektor, stały się zabawki z przeszłości, które powstały w poprzednich epokach i cieszyły się wtedy ogromną popularnością. Jednak francuska firma poszła o krok dalej, i każdy ze swoich produktów stara się aktualizować o najnowsze trendy. Wszystko w tym celu, żeby jej zabawki takie jak unikalny rzutnik Moulin Roty służący do wyświetlania bajek dla dzieci, przypadły do gustu współczesnym maluchom. Oprócz tego poszczególne akcesoria marki są również doceniane przez rodziców, którzy mieli okazję bawić się ich pierwotnymi odpowiednikami w swoim dzieciństwie. W związku z tym nic dziwnego, że wyjątkowy Projektor Moulin Roty zdobywa bardzo pozytywne opinie. Szczególnie gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że jest to ponadczasowa zabawka, która została innowacyjnie wzbogacona o dodatkowe funkcje. Do rzutnika są dołączone bajki dla dzieci na specjalnych kliszach, które należy włożyć do latarki, aby móc rozpocząć ich projekcje na ścianie. Ponadto firma dokłada wszelkich starań, żeby wykonane przez nią zabawki charakteryzowały się najwyższą jakością oraz bezpieczeństwem użytkowania. Dlatego też do ich produkcji są wykorzystywane wyłącznie sprawdzone i najlepsze gatunkowo materiały. Zapraszamy do naszego internetowego sklepu na zabawki Moulin Roty, które wyróżniają się innowacyjną funkcjonalnością oraz baśniowym designem. Warto przy tym dodać, że firma posiada już przeszło 40 – letnie doświadczenie w ich projektowaniu.

Wyjątkowe zabawki francuskiej marki Moulin Roty: projektor baśnie na dobranoc dla małych dzieci oraz inne propozycje na tradycyjne zabawki w nowoczesnym stylu

W naszej ofercie są dostępne urocze Moulin Roty bajki, które są przeznaczone do oglądania poprzez opcję wyświetlania ich na dołączonym rzutniku. Jest to niezwykle poręczny mini projektor, w którego skład wchodzi solidna książka, nowatorska latarka oraz specjalne klisze. Każda proponowana bajka dla dzieci to wciągająca i wspaniale pobudzająca wyobraźnię historia, która jest zaprezentowana w postaci barwnych ilustracji. Oryginalny projektor marki francuskiej Moulin Roty wyróżnia przede wszystkim sposób, w jaki są na nim wyświetlane obrazy. Wystarczy jedynie włożyć wybraną kliszę do latarki i w dalszej kolejności włączyć ją. Jest to niewątpliwie pionierski Projektor do bajek, z którego obsługą poradzą sobie już małe dzieci w wieku przedszkolnym. Ponadto jego nowoczesne możliwości docenią z pewnością współcześni rodzice, którzy we własnym dzieciństwie mogli korzystać z tradycyjnego rzutnika. Innowacyjny projektor bajek to niepowtarzalna zabawka dla dzieci, która swoją inspirację do powstania zaczerpnęła z przeszłości. I co więcej, została ona unowocześniona i to zarówno pod względem swojego nieszablonowego wyglądu, jak i rewelacyjnych funkcji. A to z kolei sprawia, że rzutnik do bajek mogą obsługiwać również maluchy, a nie wyłącznie osoby dorosłe. Nie wspominając już o tym, że ze względu na niewielkie wymiary, można go z łatwością przenosić na inne miejsce, a nawet i zabrać ze sobą w podróż. Ponadto wszystkie zabawki marki Moulin Roty zostały wykonane w całości we Francji.

 

1 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący