Kategorie

Mochtoys

Mochtoys – polski producent zabawek wykonywanych z tworzyw sztucznych przeznaczonych do zabawy w domach, ogrodach, na placach zabawach oraz w przedszkolach

Polska firma rodzinna Mochtoys rozpoczęła swoją działalność w zakresie produkcji zabawek z wysokiej jakości i przede wszystkim sprawdzonych tworzyw sztucznych w 1993 roku. Obecnie jest ona jednym z najbardziej wiodących w tej dziedzinie producentów nie tylko w naszym ojczystym kraju, ale i również poza jego granicami, głównie w Europie. Wyjątkowe zabawki Mochtoys, w tym przede wszystkim niezwykle kolorowe i wytrzymałe domki ogrodowe dla dzieci, zjeżdżalnie ze ślizgawkami, huśtawki oraz duże kuchnie agd czy zestawy majsterkowicza, które są wykonane z wysokiej jakości plastiku, są bardzo chętnie wybierane przez współczesnych rodziców. I co najważniejsze, uwielbiają się nimi bawić maluchy w każdym wieku, ponieważ dają im na co dzień mnóstwo radości i gwarantują przeżycie niezapomnianych przygód. Ponadto, zabawki Mochtoys cieszą się pozytywnymi opiniami, których najlepszym potwierdzeniem są otrzymane przez prezentowaną markę dwa najważniejsze wyróżnienia: w rankingu Gazele Biznesu 2011 oraz za 10-lat wysokowydajnej współpracy z wielką siecią handlową Auchan. Warto przy tym również wiedzieć, że firma posiada również umowę licencyjną z Warner Bros, która była jedną z pierwszych. Za jej sprawą marka mogła rozpocząć produkcję zabawek plastikowych, na których pojawiały się sławne postacie z najpopularniejszych kreskówek. Z tego powodu zabawki producenta Mochtoys są nie tylko wysokiej jakości, którą gwarantuje specjalny certyfikat ISO9001:2001, ale i atrakcyjne dla małych dzieci, poprzez odnoszenie się w nich wizerunków bohaterów z ulubionych bajek. Jednak największym hitem wśród produktów stworzonych przez polską markę okazały się niepowtarzalne domki ogrodowe plastikowe w żywych kolorach i o oryginalnym wyglądzie.

Mochtoys – domek do ogrodu dla dzieci w pięknych kolorach i atrakcyjnym designie

Bez wątpienia największą sławę polskiej firmie Mochtoys przyniósł domek plastikowy dla dzieci przeznaczony do twórczej zabawy we własnym ogrodzie lub na placu zabaw w przedszkolu. Jego charakterystycznymi cechami jest fantazyjny wygląd oraz wykorzystane do jego produkcji specjalnej jakości tworzywo sztuczne, które jest wytrzymałe i w głównej mierze odporne na oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych. Wobec tego ogrodowy domek dla dzieci został wręcz idealnie stworzony do zabawy na świeżym powietrzu, ponieważ nie są mu groźne ani deszcz ani zbyt duża wilgotność powietrza. Dzięki temu maluchy mogą się nim długo nacieszyć. Co więcej, przypomina prawdziwy dom z drzwiami i oknami, które można w dodatku otwierać. Oprócz tego domek dla dzieci do ogrodu jest dostępny zarówno w klasycznej wersji, jak i w różnych wariantach konstrukcyjnych, jak np. ze stoliczkiem i krzesłem, z tarasem lub z płotkiem, a także z materiałowym tunelem. Ponadto ze względu na swój dość wielki rozmiar jest w stanie pomieścić większą liczbę osób. A zatem idealnie nadaje się dla rodzeństwa, które może do wspólnej zabawy zaprosić swoich najlepszych przyjaciół. Z całą pewnością niesamowicie barwny i przede wszystkim solidny domek plastikowy dla dzieci wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, jest jednym z oryginalnych pomysłów na prezent dla pociechy. Tym bardziej, że niejeden maluch marzy o własnym mieszkanku na wyłączność, w którym będzie mógł się swobodnie bawić. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi produktami polskiej marki Mochtoys, które są dostępne w asortymencie naszego sklepu internetowego z zabawkami dla dzieci.