Kategorie

MINIKOIOI

Marka Minikoioi – zestaw wyjątkowych i niezwykle funkcjonalnych akcesoriów silikonowych, przeznaczonych do karmienia dla niemowląt na etapie rozszerzania diety

Marka MINIKOIOI jest w głównej mierze producentem najwyższej jakości artykułów dziecięcych, które idealnie sprawdzają się podczas przełomowego wydarzenia w życiu każdego niemowlęcia, jakim jest rozszerzanie diety o nowe i stałe pokarmy. Wyróżniają się one przede wszystkim innowacyjną funkcjonalnością oraz przepiękną estetyką wykonania. W asortymencie marki MINIKOIOI jest m.in. praktyczna silikonowa miseczka z przyssawką i pokrywką, a także przydatne talerzyki z przegródkami na różne rodzaje jedzenia. Każdy z tworzonych przez prezentowaną firmę produktów charakteryzuje się najwyższą jakością oraz bezpieczeństwem użytkowania przez najmłodsze dzieci. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami producenta Minikoioi, które w swojej ofercie posiada nasz sklep Zabawka i Wyprawka.

Praktyczne i estetycznie wykonane produkty marki Minikoioi – talerzyk z wygodnymi przegródkami oraz silikonowa miseczka dla dzieci z użyteczną pokrywką i wiele innych propozycji na przydatne akcesoria do rozszerzania diety najmłodszych

Oryginalna Minikoioi miseczka i ich pozostałe akcesoria dedykowane do karmienia niemowląt, są w 100% starannie produkowane ze sprawdzonego surowca, jakim jest specjalny silikon spożywczy. Jest to wyjątkowy pod każdym względem materiał, który cechuje ponadprzeciętna trwałość i elastyczność, a także odporność na ewentualne uszkodzenia. I co najważniejsze, to wszystkie talerzyki dla dzieci silikonowe i miseczki marki MINIKOIOI są w pełni bezpieczne dla najmłodszych i nie zawierają w swoim składzie żadnych szkodliwych substancji takich jak ftalany, bisfenol A (BPA), lateks czy PVC. W związku z czym są one przeznaczone do bezpośredniego konktaktu z żywnością. Ponadto zarówno miseczka silikonowa, jak i talerzyk mają ładne barwy pastelowe, które utrzymają się przed bardzo długi czas i nie blakną. Unikalny kolor naczyń wykonanych przez firmę MINIKOIOI jest otrzymywany poprzez dodanie do materiału, z jakiego zostały wyprodukowane, specjalnych barwników, które są spożywcze i nietoksyczne. Co więcej, talerzyk z przegródkami lub miseczka silikonowa dla dzieci jest łatwa do utrzymania w nieskazitelnej czystości. Można umyć je w tradycyjny sposób ręczny lub w zmywarce, a także istnieje możliwość ich wysterylizowania. W zależności od konkretnego akcesorium do karmienia, marka dopuszcza jego użytkowanie w mikrofalówce i/lub w piekarniku w maksymalnej temperaturze do 200 stopni Celsjusza.

Innowacyjne akcesoria marki Minikoioi zyskują bardzo pozytywne opinie, ponieważ w porównaniu z innymi naczyniami przeznaczonymi dla małych dzieci, są one o wiele bardziej funkcjonalne i można korzystać z nich na różne sposoby. Przykładowo pionierska silikonowa miseczka dla dziecka z dodatkową pokrywką sprawdzi się znakomicie również i do bezpiecznego przechowywania żywności. Natomiast unikatowy talerzyk z przyssawką Minikoioi doskonale chroni maluszka przed ewentualnym zrzuceniem jego zawartości na siebie podczas jedzenia, co często może zdarzyć się zwłaszcza na początku rozszerzania diety. Oprócz tego jego ogromnym atutem jest również fakt, że posiada on specjalne przegródki. To sprawia, że na talerzyk silikonowy można w oryginalny i zarazem estetyczny sposób wyłożyć poszczególne składniki spożywcze, aby całość była dla pociechy atrakcyjna pod kątem wizualnym. Akcesoria do karmienia marki Minikoioi, które dostępne są w naszym sklepie internetowym, są dedykowane w głównej mierze niemowlętom, które zaczynają swoją przygodę z rozszerzaniem swojej diety, ale nie tylko. Przydają się one również i w późniejszym okresie życia dziecka. Funkcjonalna miseczka z pokrywką czy niesztampowy Minikoioi talerzyk mają dobre opinie, ponieważ są czymś więcej niż tylko zwyczajnymi naczyniami dla najmłodszych pociech.