Kategorie

Milly Mally

Milly Mally – Producent zabawek dziecięcych i akcesoriów dla niemowląt

Marka Milly Mally to przede wszystkim bezpieczne oryginalne zabawki dla dzieci i specjalne artykuły dla najmłodszych pociech, które są tworzone w niepowtarzalny sposób i z dbałością o każdy nawet najmniejszy szczegół. Jej początki sięgają już 2007 roku, a pierwszymi produktami były głównie wózki spacerowe. Obecnie oferta producenta Milly Mally została wzbogacona o niebanalne zabawki na podwórko jak rowerki biegowe, jeździki micro, trójkołowe hulajnogi, a także o niezbędne dla niemowląt akcesoria jak łóżeczka dostawne, kołyski, leżaczki, kojce i krzesełka do karmienia oraz inne produkty dziecięce. Wszystkie z nich charakteryzują się wysoką jakością, która gwarantuje ich bezpieczeństwo w trakcie użytkowania przez najmłodszych, a także długą trwałość. I co najważniejsze, posiadają one wszystkie wymagane atesty i certyfikaty, które świadczą również o tym, że pozytywnie przeszły rygorystyczne testy. Wobec tego wybierając zabawki i akcesoria Milly Mally możemy być pewni, że nasze maluchy w trakcie zabawy bądź podczas wykonywania codziennych czynności będą w pełni bezpieczne i zadowolone. Tym bardziej, że główną misją producenta hulajnogi Magic Scooter jest zagwarantowanie dzieciom wzbogacającej rozrywki, a ich rodzicom spokoju i wygody w opiece nad nimi. Najlepszym potwierdzeniem solidnej realizacji podstawowych założeń marki jest jej szybki rozwój na rynku polskim i pojawienie się jej produktów w Unii Europejskiej, a przede wszystkim to poszerzające się cały czas grono zadowolonych klientów. Szczególnie na uwagę zasługują autorskie rowerki biegowe Milly Mally, które obecnie stały się ich znakiem rozpoznawczym. Wyróżniają się one niezwykłą funkcjonalnością i ciekawymi akcesoriami, a także oryginalnością pod względem estetycznego wyglądu. Również i inne produkty Milly Mally: jeździk, hulajnoga, konik na biegunach czy praktyczne łóżeczko dostawne są warte zauważenia ze względu na ich wyjątkowy design oraz wysoką jakość wykonania.

Zabawki na podwórko Milly Mally – rowerki biegowe, hulajnogi, jeździki Micro i inne

Najbardziej rozpoznawalnym produktem marki Milly Mally są rowerki biegowe, jakie doskonale sprawdzają się już dla rocznych dzieci, które potrafią już chodzić. Są także bezpiecznym rozwiązaniem dla dwulatka, ponieważ dla większego bezpieczeństwa prowadzącego go dziecka, zostały one wyposażone w specjalny hamulec oraz komfortowe rączki o właściwościach antypoślizgowych. Co więcej, posiadają one regulowaną wysokość kierownicy i siedziska. Ponadto rowerki Milly Mally charakteryzuje ciekawa kolorystyka oraz profesjonalny lakier liquid nakładany metodą natryskową, który nadaje ładny blask, a przy tym jest odporny na ewentualne zarysowania. Inną propozycją na niebanalną zabawkę na podwórko jest trójkołowa hulajnoga Milly Mally Magic Scooter, której przednie koła są świecące. Niewątpliwie jest znakomitym rozwiązaniem na pierwszy tego typu pojazd dla dziecka, ponieważ jej konstrukcja sprawia, że jest ona bardzo stabilna. W razie potrzeby po skończonej zabawie można ją łatwo i szybko złożyć, dzięki czemu nie zabiera zbyt dużo miejsca w domu lub garażu. Ponadto w naszym sklepie internetowym jest dostępny nowoczesny rowerek biegowy Milly Mally Jake o efektywnym wyglądzie i kultowy już jeździk micro z podwójnymi kołami i pionierską kierownicą bez możliwości skrętu. Charakteryzuje je niesamowita lekkość w trakcie prowadzenia, co jest niezwykle ważne dla najmłodszych dzieci. Wszystkie proponowane pojazdy od producenta Milly Mally spełniają restrykcyjne wymogi bezpieczeństwa obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Milly Mally – akcesoria i zabawki dla dzieci do domu

Niewątpliwie pojazd Milly Mally Micro, rowerek biegowy i hulajnoga to najbardziej reprezentatywne produkty tej marki. Niemniej jednak to nie wszystkie artykuły przeznaczone dla najmłodszych, które są przez nią oferowane w Polsce i poza nią. Kołyska Milly Mally, łóżeczko dostawne czy wygodne krzesełko do karmienia to niezwykle przydatne dla rodziców niemowlęcia przedmioty, bez których codzienne dbanie o maluszka byłoby wręcz niemożliwe. Charakteryzują się one wysoką funkcjonalnością oraz unikalnym wyglądem, który znacząco odróżnia je od innego tego rodzaju produktów. Zapewniają one wygodę i bezpieczeństwo dzieciom w trakcie korzystania z ich właściwości. Natomiast ich rodzice zyskują spokój, że troszczą się we właściwy sposób o swoje maleństwa. Oprócz tego Milly Mally to również konik na biegunach, który jest ponadczasową zabawką do domu we współczesnej wersji.

3 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący