Kategorie

Memorable

Wyjątkowe produkty naszej rodzimej marki Memorable, które w swojej ofercie posiada Sklep Zabawka i Wyprawka, to przede wszystkim eleganckie i jedyne w swoim rodzaju albumy na zdjęcia nowo narodzonego maleństwa, w których można zapisać i uwiecznić najważniejsze wspomnienia z jego dzieciństwa. Każdy z nich to w głównej mierze oryginalny pamiętnik dziecka, w którym znajdzie się miejsce zarówno na fotografie pociechy, jak i notatki jej rodziców: mamy i taty. Co więcej, pomysłowy pod każdym względem album Memorable Twoja historia Kochanie, posiada ogromny potencjał i daje niezliczone możliwości jego uzupełniania oraz modyfikacji, jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Rodzice mogą w dowolny sposób zmieniać jego zawartość, a nawet dodać do niej nadprogramowe karty. Prezentowany album dla dziecka jest niezwykle pojemny, ponieważ ma postać nietuzinkowego segregatora, w którym oprócz fotografii maluszka, można przechowywać również jego pierwsze rysunki i inne tego typu sentymentalne przedmioty. Wobec tego Twoja historia Kochanie Memorable świetnie sprawdzi się do uwiecznienia najwspanialszych wspomnień z dzieciństwa małego człowieka, a także pozostałych rzeczy, które są nieodłącznie z nim związane i warto zachować je na lata. Ponadto niezaprzeczalnym atutem, jaki ma album do zdjęć połączony sprytnie z pamiętnikiem, jest jego minimalistyczny wygląd. A to sprawia, że rodzice mogą uzupełniać go według własnej autorskiej wizji i stworzyć niepowtarzalną pamiątkę dla swojej pociechy. Album i pamiętnik dziecka Twoja Historia Kochanie Memorable obejmuje dość szeroki okres od czasu ciąży i oczekiwania na narodziny maleństwa, aż do ukończenia przez nie 6 roku życia. Są w nim wyznaczone stosowne miejsca na zapisanie i uwiecznienie najważniejszych chwil z życia pociechy takich jak m.in. wypowiedzenie przez niego pierwszych wyrazów czy samodzielnego postawienia swoich pierwszych kroków. Estetycznie wydana Twoja historia Kochanie Memorable to doskonałe rozwiązanie na wymarzony prezent dla dziecka i jego rodziców, który stanie się piekną pamiątką na lata. Można go wręczyć już przyszłej mamie na przyjęciu Baby Shower lub maluszkowi z okazji jego narodzin lub na Chrzest Święty.

Twoja historia Kochanie Memorable: pamiętnik dla małego dziecka na wspomnienia z jego najwcześniejszego dzieciństwa, w którym jest miejsce na fotografie i osobiste zapiski obojga rodziców

Najwyższej jakości albumy marki Memorable są dostępne w naszym sklepie internetowym w trzech oryginalnych i stonowanych kolorach okładek: zgaszonego różu i jasnego błękitu oraz uniwersalnej szarości. Każda z nich jest ozdobiona złoconym napisanem: ''Twoja Historia, Kochanie'', który został wyprodukowany uszlachetniającą metodą hot stampingu. Album do zdjęć posiada solidnie wykonaną z bawełny ekologicznej okładkę, która jest płócienna i niezwykle wytrzymała. W standardowej wersji pamiętnik dziecka ma aż 100 stron gotowych do uzupełnienia przez oboje rodziców, które można wzbogacić o dodatkowe karty. Natomiast w jego środku można odnaleźć miejsce na zapisanie najważniejszych wspomnień z wczesnego dzieciństwa maleństwa, a także propozycje uwiecznienia godnych zapamiętania konkretnych momentów z pierwszych sześciu lat jego życia. Oprócz tego jest to funkcjonalny album na zdjęcia w trzech najczęściej wybieranych formatach, czyli: 10x10, 9x13 oraz 10x15. Karty, na których można umieszczać fotografie maluszka i tworzyć wyjątkowy pamiętnik dla dziecka, mają gramaturę o wartości 300g/m2. Co więcej, wyróżniają się one nieszablonowym formatem 28,5 cm x 27,5 cm, co nadaje im unikatowego charakteru. Memorable Twoja historia Kochanie to piękny album dla noworodka, który będzie trwałą i niepowtarzalną pamiątką dla dziecka i jego rodziców. Ponadto każdy z nich jest pakowany na prezent, jaki można sprawić przyszłej mamie i tacie, którzy oczekują na narodziny swojego maleństwa. W dodatku album dziecka jest rewelacyjnym rozwiązaniem dla samej pociechy, która będzie mogła do niego zajrzeć w swoim dorosłym życiu, aby powrócić pamięcią do swojego dzieciństwa.