Kategorie

Mela's blocks

Marka Meli – klocki konstrukcyjne dedykowane małym dzieciom do kreatywnej zabawy, która łączy w sobie twórczą rozrywkę z wartościami edukacyjnymi

Klocki Meli to przede wszystkim pomysłowe zabawki edukacyjne dla najmłodszych dzieci, które dzięki nim mogą spędzić twórczo czas na rozwijającej różne niezbędne umiejętności i zdolności zabawie. Zostały one stworzone przez niewielką firmę rodzinną, której główna siedziba mieści się w Bielsku – Białej, czyli miejscowości znajdującej się na południu Polski w województwie małopolskim. Marka Meli to klocki, które wyróżniają się niebywałą miękkością, elastycznością i oryginalną formą oraz bogactwem kolorystycznym. I co najważniejsze, charakteryzuje je również wysoka jakość oraz bezpieczeństwo, które potwierdzają otrzymane przez nie atesty. Posiadają one wszystkie niezbędne certyfikaty, jakie są wymagane w Unii Europejskiej oraz na całym świecie. Warto przy tym wiedzieć, że klocki konstrukcyjne Meli zostały wyprodukowane wyłącznie ze sprawdzonego tworzywa, które jest wolne od szkodliwych substancji takich jak PVC, BFA czy ftalany. A zatem są one całkowicie bezpieczne dla najmłodszych pociech, które mogą z nich budować niesamowite konfiguracje, których ilość może ograniczyć wyobraźnia. Bez wątpienia już klocki Meli Basic w podstawowej wersji dają młodszym i starszym pociechom dużo możliwości na kreatywną zabawę. To właśnie podczas niej mogą one rozwijać swoją wrodzoną pomysłowość oraz ćwiczyć tzw. motorykę małą, która jest tak potrzebna na dalszych etapach rozwoju dzieci. Niemniej jednak to tylko nieliczne korzyści, jakie przynoszą najmłodszym kreatywne klocki Meli, ponieważ mają one także niezaprzeczalne walory edukacyjne. Zabawa nimi to również kapitalny pomysł na poznanie przez malucha nazw i wyglądu poszczególnych kolorów, a także zdobycie przez niego umiejętności matematycznych, które przydają się na całe życie. Duża liczba elementów, jakie można odnaleźć w różnych zestawach Meli – klocki Minis, Basic i Maxi – są zdecydowanym ułatwieniem w początkowej nauce liczenia, a zwłaszcza dodawania czy odejmowania. Nie bez znaczenia jest również fakt, że w zabawie w tworzenie unikalnych konstrukcji ma dobroczynny wpływ na rozwój intelektualny u najmłodszych dzieci oraz kształtowanie we właściwy sposób wyobraźni przestrzennej. Ponadto klocki kreatywne Meli to doskonałe rozwiązanie nie tylko na samodzielną zabawę, ale również i w większej grupie, która może okazać się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Odkrywcze i edukacyjne klocki kreatywne dla dzieci Meli – klocki Basic i Thematic, Minis oraz Maxi

Najważniejszą misją polskiego producenta klocków kreatywnych dla dzieci Meli jest pozwolenie najmłodszym pociechom na odkrycie w sobie twórczego potencjału i zapewnieniu im najlepszych warunków do zharmonizowanego rozwoju. Tym bardziej, że w niejednym maluszku są ukryte predyspozycje do zostania małym konstruktorem, które mogą się ujawnić podczas dynamicznej zabawy w budowanie, w jakiej ogromny udział bierze wyobraźnia. Wobec tego i w naszym sklepie internetowym postanowiliśmy uzupełnić swoją ofertę o konstrukcyjne klocki Meli, które opinie mają pozytywne zarówno wśród samych dzieci, jak i ich rodziców. Choć dla maluchów to przede wszystkim inspirująca rozrywka, która potrafi zająć je na bardzo długie godziny, to dorośli doceniają głównie ich wartości edukacyjne oraz zapewnione przez producenta bezpieczeństwo. Nasz sklep w swojej ofercie posiada różnego rodzaju klocki meli constructor, w tym w podstawowej wersji Basic, która jest również dostępna w ciekawych zestawach tematycznych. Dedykowane są one odpowiednio dziewczynkom lub chłopcom. Wszystkie klocki Meli proponujemy w rozsądnych cenach.