Kategorie

Maisto

MAISTO – Metalowe modele samochodów do złożenia na licencjach popularnych marek: BMW, Chevrolet, Porsche, Ford, Datsun i wiele innych

Marka MAISTO pochodząca z Hongkongu (obecnie w Kalifornii) to w głównej mierze kolekcjonerskie modele samochodów do składania, metalowe, które zachwycają nie tylko małych chłopców, ale są również prawdziwą gratką dla miłośników pięknych aut. Każdy z nich posiada licencję właściwej sobie marki, na której jest wzorowany. Wśród nich można odnaleźć cenione na całym świecie kultowe modele BMW, Bugatti, Datsun, Ford, Chevrolet, Porsche czy policyjny Dogde. Samochody metalowe dla dzieci produkowane przez firmę MAISTO to przede wszystkim propozycja na emocjonujące spędzenie wolnego czasu na złożeniu konkretnego modelu auta, którym potem można się bawić. Z pewnością tego rodzaju zabawka ucieszy niejednego małego mężczyznę i zapewni mu dużo niezapomnianych atrakcji. I to zarówno w trakcie składania pojazdu, jak i podczas późniejszej zabawy. Ponadto bogata oferta marki MAISTO na metalowe modele samochodów sprawia, że istnieje możliwość stworzenia unikalnej kolekcji luksusowych aut, które urzekają swoim wyszukanym designem i nie tylko. Wyróżniają się one nowoczesną funkcjonalnością, która jest dodatkowym urozmaiceniem w trakcie późniejszej zabawy nimi. Samochody kolekcjonerskie to zabawki, które wspaniale się prezentują i posiadają metalowe podwozie oraz wysokiej jakości plastikowe pojedyncze części. Ich kolejną cechą charakterystyczną są skrętne koła oraz kierownica, a także zawieszenie, które działa. Producent MAISTO stworzył wyjątkowe pod każdym względem samochody metalowe z otwieranymi drzwiami i ruchomą maską oraz uchylanym bagażnikiem. Możliwość samodzielnego składania auta, które zostało wzbogacone o realistyczne funkcje, to gwarancja satysfakcji i spełnienia marzeń nie tylko każdego młodego chłopca, lecz i również dorosłego kolekcjonera. Wszystkie modele samochodów w skali 1:18 lub 1:24 są zapakowane w elegancki kartonik, w którym za pomocą praktycznego okienka można zobaczyć, jak konkretny pojazd faktycznie wygląda. W związku z tym są one fantastycznym rozwiązaniem na wymarzony prezent dla chłopców i zapalonych kolekcjonerów aut. Najwyższej jakości ekskluzywne samochody zabawki metalowe idealnie nadają się na wyszukany podarunek z okazji urodzin lub imieniny, a także na Boże Narodzenie pod choinkę. Pięknie prezentują się na półce w pokoju oraz sprawiają mnóstwo frajdy podczas składania i zabawy nimi. Modele metalowych aut przeznaczone do składania pobudzają dziecięcą wyobraźnię, ćwiczą zdolności zręcznościowe i doskonalą tzw. motorykę małą, a przede wszystkim pozwalają chłopcu odkryć w sobie zmysł konstruktorski.

Marka MAISTO – niepowtarzalne modele samochodów 1:18 lub 1:24 dla małych mężczyzn i pasjonatów motoryzacji

Atrakcyjne modele aut dla dzieci tworzone przez firmę MAISTO są produkowane w dwóch podstawowych skalach. W zależności od wielkości konkretnego samochodu są one przeznaczone dla dzieci w różnym wieku. Generalnie modele samochodów 1:24 są zalecane od 8 roku życia ze względu na większą ilość dołączonych mniejszych elementów. Natomiast duże metalowe auta w skali 1:18 są dedykowane młodszym chłopcom w wieku powyżej 3 lat. Bez wątpienia modele luksusowych samochodów do składania są ciekawym pomysłem na wspólne spędzenie czasu syna z tatą bądź wnuka z dziadkiem, który pomoże mu w złożeniu danego pojazdu. Aby później można było nim jeździć niczym autentycznym samochodzikiem. Można go również postawić na półce i potraktować jako designerską ozdobę pokoju małego mężczyzny i miłośnika motoryzacji. Samochody metalowe dla dzieci marki MAISTO to wspaniałe zabawki, które mogą stać się niepowtarzalną pamiątką z dzieciństwa. Co więcej, można z nich stworzyć niebanalną kolekcję aut, które są podziwiane przez ludzi na całym świecie. Nasz Sklep z modelami samochodów dla dzieci oferuje najbardziej pożądane przez młodych chłopców i dorosłych kolekcjonerów marki pojazdów, które dostępne są w skalach 1:18 lub 1:24. Z pewnością każdy jest w stanie odnaleźć pośród nich swój wymarzony pojazd. A może i zbierze ich całą kolekcję? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na oryginalne metalowe modele samochodów do złożenia marki MAISTO, które są wzorowane na modnych markach dawnych i współczesnych aut.