Kategorie

LuxNote

LuxNote

Każdy rodzic chce jak najdłużej zachować w pamięci miłe chwile spędzone z dziećmi. Najlepszym na to sposobem są fotografie i różnego rodzaju albumy, na przykład takie dedykowane konkretnym momentom z życia malucha. Takie urocze pamiątki znajdziesz między innymi w ofercie polskiej marki LuxNote. Asortyment formy obejmuje między innymi:

 • albumy na zdjęcia,
 • pamiętniki dziecka,
 • pudełka wspomnień,
 • dziecięce ,,złote myśli”, oraz
 • szeroki wybór akcesoriów do tworzenia albumów i scrapbookingu.

Wszystkie albumy i pamiętniki oferowane przez markę LuxNote to doskonały pomysł na prezent - na święta, urodziny, chrzest czy baby shower.

,,Moje dzieciństwo” - pamiętnik dziecka od 1. dnia życia

Chcesz na długo zachować wspomnienia z pierwszych lat życia Twojej pociechy? Lubisz robić własne zapiski i interesujesz się scrapbookingiem? Flagowym produktem marki LuxNote jest pamiętnik narodzin ,,Moje dzieciństwo”, który bez problemu pomieści Wasze wspomnienia od pierwszych dni życia malucha, aż do jego 6. urodzin. W książce znajdziesz miejsce na wklejenie zdjęć, opis każdego miesiąca lub roku z życia dziecka oraz specjalne miejsce na odcisk stóp i rączki maluszka. W uporządkowaniu wspomnień pomoże Ci spis treści. Znajdziesz w nim takie rozdziały jak między innymi:

 • Poród, 
 • Powrót do domu,
 • Chrzest / nadanie imienia,
 • Rosną mi zęby!,
 • Pierwsze wakacje,
 • Inne wspomnienia z pierwszych lat życia.

,,Nasze święta” - pamiętnik świąteczny

Jednym z najbardziej wyczekiwanych przez młodych rodziców momentem są pierwsze, a potem każde kolejne święta z maluchem. Jeśli Ty również chcesz uwiecznić ten wspólnie spędzony w gronie rodzinnym czas to koniecznie sięgnij po album ,,Nasze święta” utrzymany w podobnej stylistyce, co poprzednia propozycja. Pamiętnik świąteczni marki LuxNote to rodzaj bożonarodzeniowej kroniki rodzinnej, w której znajdziesz miejsce na  fotografie, zapiski wspólne zdjęcie z rodziną. Album składa się z ponad 80 stron, na których możesz zapisywać wspomnienia z 10 kolejnych świąt bożonarodzeniowych!

Urocza pamiątka i doskonały pomysł na prezent dla młodych rodziców

Produkty oferowane przez markę LuxNote, w tym dwa wspomniane już albumy to szalenie urocza pamiątka, która za wiele lat skłoni Cię do przypomnienia sobie pięknych chwil spędzonych z maluchem. To również świetny pomysł na prezent zarówno dla przyszłych, jak i młodych rodziców. Albumy oprawione są bowiem w elegancką, twardą oprawę, której zadaniem jest przedłużenie trwałości książek. Kartki pamiętników wykonano z kolei z wysokiej klasy gładkiego papieru o gramaturze 100g, który nie przebija - nawet podczas pisania piórek czy żelowym długopisem. Minimalizm i prostota sprawiają, że albumy LuxNote idealnie będą komponowały się z innymi pozycjami domowej biblioteczki.