Kategorie

Lionelo

Lionelo

maty edukacyjne, rowerki trójkołowe, bujaczki, hulajnogi, foteliki samochodowe, łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia

Lionelo to firma, która wychodzi naprzeciw realnym oczekiwaniom rodziców oraz wyjątkowym potrzebom ich najmłodszych dzieci. Istnieje ona już od 2006 roku, kiedy to rozpoczęto na szeroką skalę produkcję nowatorskiej elektroniki o charakterze użytkowym, która była rezultatem współpracy polskiej i holenderskiej w zakresie biznesowym. Kierunek działalności marki Lionelo zmieniła sytuacja jej pomysłodawców i twórców, którzy osobiście mieli okazję zapoznać się z niesamowitym i zarazem wymagającym światem małych dzieci oraz na własnej skórze doświadczyć, jak to jest być odpowiedzialnym rodzicem. W związku z tym powstała idea tworzenia wyjątkowych produktów dziecięcych, które są nie tylko wysokiej jakości i w pełni bezpieczne dla najmłodszych, ale i przede wszystkim posiadają dużo tak przydatnych funkcji w codziennym życiu z niemowlęciem i nieco starszą pociechą. Głównym celem firmy Lionelo i jej priorytetową misją jest wieloaspektowe wsparcie rodziców w opiece i wychowaniu malutkich dzieci. Również ich zadaniem jest zapewnienie najmłodszym pociechom bezpiecznych i przede wszystkim przyjaznych warunków do odkrywania otaczającego je świata, a także pomoc w odnalezieniu się w nowej rzeczywistości. Wszystkie zabawki dla dzieci Lionelo – podobnie jak i pozostałe ich produkty – wyróżniają się niepowtarzalnym wyglądem, który jest inspirowany klasycznym holenderskim stylem. Oprócz tego nie brak w nim również wizualnych i praktycznych odwołań do współczesnych trendów, jakie obecnie pojawiają się na rynku dziecięcych artykułów. Wśród najbardziej popularnych i polecanych dla najmłodszych dzieci produktów Lionelo jest krzesełko do karmienia, maty edukacyjne, łóżeczka turystyczne, bujaczki, foteliki samochodowe, rowerki trójkołowe i hulajnogi. Warto przy tym wspomnieć, że każdy artykuł tej firmy jest dokładnie sprawdzany i weryfikowany wewnętrznie oraz w niezależnych ośrodkach certyfikujących, i to zanim zostanie dopuszczony do sprzedaży. W związku z tym wybierając łóżeczko turystyczne Lionelo czy matę edukacyjną zyskujemy jako rodzice pewność, że jest to całkowicie bezpieczny produkt dla maluszka.

Zabawki marki Lionelo – mata edukacyjna, hulajnoga, rowerek trójkołowy i bujaczki

Niebanalna mata edukacyjna Lionelo przeznaczona dla niemowląt albo rowerek trójkołowy dedykowany starszym dzieciom to znakomite przykłady na zabawki, które nie tylko fantastycznie bawią, ale i przede wszystkim posiadają niebywałe walory dydaktyczne. Łączą one w sobie możliwość przyjemnej zabawy z pożyteczną nauką, która pozwala maluchowi na wszechstronny rozwój. Przykładowo mata edukacyjna Lionelo Anika o bogatej kolorystyce to prawdziwe mini centrum rozrywki dla pociechy, która ma w dodatku pozytywny wpływ na jego wyobraźnię oraz doskonali wszystkie zmysły. Maluszek może spędzić w niej ciekawe popołudnie, a przy tym rozwijać swoje zdolności oraz umiejętności ruchowe. Motywacją dla niego są odkrywcze zabawki, które można zawiesić na pałąkach, a ze względu na żywe kolory łatwo przyciągają jego spojrzenie i wzbudzają jego chęć do kreatywnej zabawy. Natomiast hulajnoga Lonelo Luca z opcją prostego złożenia do niewielkich rozmiarów czy sprawdzony rowerek trójkołowy to znakomity pomysł, żeby zachęcić malucha do urozmaiconego spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Z jednej strony zabawy z nimi zaspokajają naturalną potrzebę ruchu małego dziecka, a z drugiej – umożliwiają mu równomierny rozwój zdolności ruchowych. Oprócz tego efektownie wyglądający Lionelo rowerek trójkołowy bądź nowoczesna hulajnoga to również idealne rozwiązanie na oryginalny prezent dla niejednego maluszka.

Inne artykuły dziecięce producenta Lionelo – łóżeczka turystyczne, foteliki samochodowe i krzesełka do karmienia

Hulajnoga Lionelo i pozostałe zabawki tej marki to jedne z jej najbardziej rozpoznawalnych produktów tworzonych głównie z myślą o dzieciach i ich wymagających potrzebach radosnej i niczym nieskrępowanej zabawy. Są one rezultatem powstania specjalnej submarki Lionelo Education, której przyświeca idea Laugh and Learn. Niemniej jednak producenci postanowili stworzyć innego rodzaju artykuły dla najmłodszych pociech, które pomogą samym rodzicom w sprawowaniu codziennej opieki nad nimi. To wszelkiego rodzaju produkty z linii Lionelo Care takie jak łóżeczka turystyczne, foteliki samochodowe czy krzesełka do karmienia, które są nieodłącznym elementem każdej wyprawki dziecięcej. Dzięki nim podstawowe czynności związane z troską o maluszka stają się o wiele prostsze, a także zapewniają mu one właściwą ochronę we wczesnym dzieciństwie.