Kategorie

Kukuryku

Wydawnictwo Kukuryku - gry edukacyjne dla dzieci, przeplatanki, karty oraz zadania logiczne i wiele innych propozycji

Kukuryku to wydawnictwo pobudzające wyobraźnię, które jest obecnie jednym z największych producentów gier edukacyjnych dla dzieci w każdym wieku. Również w ich obecnie dość bogatym dorobku można odnaleźć przeplatanki, karty, książki oraz interesujące zadania logiczne. Głównym celem firmy w tworzeniu kreatywnych produktów dla młodszych pociech jest przede wszystkim rozbudzenie ich bogatej wyobraźni, a także umożliwienie im zdobycia wartościowej wiedzy, która przyda się im na przestrzeni całego życia. Wszystkie książki i gry wydawnictwa Kukuryku oraz inne propozycje gwarantują dzieciom mnóstwo radosnej i przede wszystkim twórczej zabawy. Jednocześnie przy tym zachęcając także maluchy do podjęcia aktywności intelektualnej i uczenia się nowych rzeczy oraz poszerzania swoich horyzontów. Każda gra planszowa Kukuryku dla małych dzieci niesie ze sobą dużo bezcennych wartości edukacyjnych, które są przez nie przyswajane w trakcie niczym nieskrępowanej zabawy, w jakiej dobry humor odgrywa niezwykle istotną rolę. Z jednej strony  są one fantastycznym rozwiązaniem na wspólne spędzenie wolnego czasu ze swoim maluchem, podczas której może on znacząco poszerzyć swoje dotychczasowe słownictwo oraz nauczyć się rozpoznawać poszczególne kształty czy też różne kolory, ale i też doskonalić swoją pamięć i koncentrację. A z drugiej – oryginalne przeplatanki dla młodszych dzieci są dla nich rewelacyjnym treningiem tzw. małej motoryki i ćwiczenia zdolności manualnych. Bez wątpienia na uwagę zasługuje również fakt, że tego rodzaju wszechstronne gry rozwijające myślenie są w stanie także odpowiednio wykształcić u malucha przydatne umiejętności, które będą mu potrzebne na obecnym etapie życia i w przyszłości. Tym bardziej, że dodatkową zachętą dla najmłodszych jest atrakcyjna forma przeplatanek i innych edukacyjnych propozycji od wydawnictwa Kukuryku. Nie bez znaczenia jest również ich pomysłowa treść, która jest odpowiednio dostosowana do konkretnego przedziału wiekowego dzieci. Warto przy tym wspomnieć, że główne motto wydawnictwa Kukuryku brzmi następująco: ''pobudzając wyobraźnię pomagamy rodzicom przekazywać wiedzę swoim pociechom o otaczającym ich świecie w kreatywny sposób''. Jest to z całą pewnością kluczowe zdanie, które najlepiej opisuje misję cieszącego się ogromną popularnością twórcę edukacyjnych gier dla małych dzieci. Nic zatem dziwnego, że produkty Kukuryku cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem wielu rodziców, o czym świadczy przyznanie tej marce specjalnego odznaczenia ''Dobra Marka 2016 roku: Jakość, Zaufanie, Renoma''.

Gry edukacyjne dla dzieci wydawnictwa Kukuryku – planszowe, logiczne, rodzinne, kreatywne, układanki, puzzle oraz przeplatanki i klocki drewniane

Wydawnictwo Kukuryku jest obecnie najbardziej znane z planszowych gier edukacyjnych, w które może zagrać cała rodzina, a także kreatywnych przeplatanek przeznaczonych głównie dla najmłodszych pociech. Dzięki nim mogą one w trakcie wesołej zabawy ćwiczyć sprawność swoich małych dłoni oraz paluszków. Oprócz tego w jego ofercie można również odnaleźć wyjątkowe układanki edukacyjne, puzzle oraz specjalne zadania logiczne dla dzieci, które są znakomitym treningiem dla młodego umysłu i doskonalenia swojej spostrzegawczości. Co więcej, w ofercie wydawnictwa Kukuryku dostępne są także wysokiej jakości klocki drewniane, które występują w naturalnym kolorze lub różnych barwach. Mają one również różnorodne kształty, dzięki czemu można z nich tworzyć kreatywne budowle. Również i w asortymencie naszego sklepu internetowego nie mogło zabraknąć odkrywczych zabawek i edukacyjnych gier dla małych dzieci wydawnictwa Kukuryku, które wyróżniają się pomysłową formą i oryginalną treścią. Na pewno przypadną one do gustu niejednemu maluchowi, który poprzez atrakcyjną zabawę będzie mógł jeszcze lepiej poznać i zrozumieć otaczający go świat, a przy tym wzbogacać swoją wyobraźnię. Na szczególną uwagę zasługuje szczególnie Kukuryku gra rodzinna, w której udział mogą wziąć wszyscy członkowie rodziny i wyśmienicie się ze sobą bawić, jak chociażby Czacha Dymi. Również i tego rodzaju propozycje zabawy posiadają niezwykle ważne dla maluchów wartości edukacyjne. Ponadto w naszej ofercie jest także fenomenalna gra Kukuryku Kim jestem, w której nie brak dużo uśmiechu, kiedy to cała rodzina zostaje zaangażowana do twórczego myślenia z użyciem wyobraźni.

1 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący