Kategorie

Kidwell

Marka Kidwell

W sklepie internetowym Zabawka i Wyprawka znajdziesz szeroki wybór zabawek dla maluchów i akcesoriów niezbędnych podczas codziennej opieki nad dzieckiem. Oferowane na stronie sklepu produkty zostały wyprodukowane z najwyższą starannością z bezpiecznych, atestowanych materiałów. W asortymencie posiadamy produkty wielu znanych marek - jedną z nich jest marka Kidwell specjalizująca się między innymi w produkcji:

  • wózków, 
  • fotelików samochodowych,
  • krzesełek do karmienia,
  • kojców i łóżeczek, oraz
  • mat edukacyjnych dla najmłodszych.

Najwyższa jakość wykonania, uniwersalne zastosowanie i wielofunkcyjność oraz minimalistyczny design to największe atuty produktów marki Kidwell.

Bezpieczeństwo dziecka przede wszystkim!

Bycie rodzicem wiąże się przede wszystkim z dbałością o bezpieczeństwo malucha. Doskonale wiedzą o tym twórcy marki Kidwell, dlatego oferują młodym rodzicom szeroki wybór gadżetów mających wpływ na bezpieczeństwo i komfort malucha. Jednym z nich jest fotelik samochodowy, który jest obowiązkowy podczas podróży z dzieckiem w aucie. W ofercie marki Kidwell znajdziesz zarówno foteliki dla najmłodszych, jak i podkładki samochodowe dedykowane nieco starszym dzieciom.

Rodzice powinni zapewnić maluchowi bezpieczeństwo nie tylko w aucie, ale też na rowerze, hulajnodze czy deskorolce. W sklepie Zabawka i Wyprawka nie mogło więc zabraknąć kasków dla dzieci Kidwell, które skutecznie chronią przed urazami i amortyzują  każdy wstrząs.

Maty edukacyjne dla najmłodszych

Prawidłowy rozwój malucha możesz wspierać. Jak? Inwestując w zabawki, które nie tylko bawią, ale i uczą. Maluchom od pierwszych dni i tygodni życia przyda się piankowa lub materiałowa mata edukacyjna, na przykład taka z elastycznym pałąkiem, na którym zawieszone są różne zabawki i elementy. 

Maty edukacyjne i puzzle piankowe, zwłaszcza takie wykonane z bezpiecznej pianki EVA to również świetna alternatywa dla dywanu. Możesz taką matą położyć w kącie pokoju malucha, tym samym tworząc przestrzeń dla codziennych zabaw. Maty marki Kidwell są wykonane z materiałów, które są łatwe w utrzymaniu czystości - w większości plam wystarczy przetrzeć matę wilgotną ściereczką.

Co jeszcze znajdziesz w ofercie marki Kidwell?

Kidwell to cała masa praktycznych gadżetów. Obok wspomnianych już fotelików i podkładek samochodowych, kasków ochronnych czy mat edukacyjnych w ofercie tego producenta znajdziesz też bujaczki - leżaczki, huśtawki i krzesełka do karmienia.

To jednak nie wszystko! Asortyment obejmuje też różnego rodzaju pojazdy dla dzieci - wszystkie one świetnie sprawdzą się jako prezent, na przykład z okazji Dnia Dziecka czy urodzin. Pełen asortyment marki Kidwell obejmuje rowerki biegowe, hulajnogi, rowerki trójkołowe oraz wózki.