Kategorie

Hornit

Hornit

Bezpieczeństwo dziecka to dla jego opiekunów sprawa priorytetowa. Doskonale wiedzą o tym twórcy marki Hornit, oferującej wysokiej jakości akcesoria rowerowe, których jednym z zadań jest poprawa bezpieczeństwa na drodze. Firma Hornit powstała z inicjatywy Toma de Pelet - byłego prawnika, triathlonisty i wielkiego fana dwóch kółek. Pierwszym produktem jaki wprowadził na rynek był głośny dzwonek rowerowy dB140, który bez problemu mógł usłyszeć nie tylko pieszy, ale i kierowcy dużych aut. Z czasem oferta firmy powiększyła się między innymi o kaski dla dzieci i dorosłych, lampki LITE do rowerów oraz uchwyty do roweru CLUG.

Dzwonki i lampki rowerowe dla najmłodszych

W ofercie marki Hornit znajdziesz dwa rodzaje lampek rowerowych dla dzieci. Pierwszy model to 2w1, czyli światełko rowerowe mini i dzwonek. To rozwiązanie idealne do dziecięcego rowerku lub hulajnogi. Lampka posiada silikonowe uchwyty do zamontowania na kierownicy, sterowana jest pilotem zakładanym na rączkę i może świecić w dwóch trybach: światłem stałym lub migającym.

Opcja druga to lampka rowerowa i dzwonek. To urządzenie 2w1 zostało wyposażone w  trzy tryby pracy (stały, migający i szybko migający) oraz 15 różnych dzwonków, w tym pobudka, laser czy wycie wilka. I jedna, i druga lampka dostępne są w kilku modnych wersjach kolorystycznych.

Kask dla dziecka - obowiązkowy element każdego małego rowerzysty

Kask na głowę dla dziecka to element, który obowiązkowo powinien znaleźć się zarówno w wyprawce małego rowerzysty, jak i nastolatka, który jeździ na rowerze, deskorolce czy hulajnodze. Kaski Hornit to wysokiej jakości sprzęt, który przede wszystkim ma zapewnić małemu cykliście maksimum bezpieczeństwa. Każdy z nich został wyposażony w:

  •  specjalne, odpinane gąbeczki wewnątrz kasku (z przodu, na środku, z tyłu), 
  • regulację obwodu,
  • aż 11 otworów wentylacyjnych,
  • specjalne światełko, wyposażone w trzy tryby świecenia umieszczone w tylnej części.

Kaski dla dzieci Hornit posiadają certyfikat CPSC (Consumer Product Safety Commission) i dostępne są w kilku oryginalnych wariantach kolorystycznych z nadrukowanymi, zabawnymi printami.

Inne akcesoria rowerowe dla dzieci

Zapalonym rowerzystom, nawet tym najmłodszym z pewnością przydadzą się dodatkowe akcesoria i części wymienne. O ten aspekt również zadbali twórcy marki Hornit. W ofercie producenta znajdziesz też inne przydatne akcesoria, takie jak wymienne piloty do lampki Hornit mini. Przydatne na co dzień są też uchwyty do roweru umożliwiające jego zawieszenie na ścianie. Zarówno kaski, jak i lampki marki Hornit to znakomity pomysł na prezent - mali fani sportów rowerowych z pewnością będą zachwyceni!