Kategorie

Goliath

Marka Goliath - gry i zabawki dla dzieci z innowacyjnymi funkcjami interaktywnymi

Marka Goliath Games to holenderski producent nowoczesnych zabawek oraz gier planszowych, które zapewniają dzieciom oraz całym rodzinom mnóstwo emocjonującej rozrywki. To rodzinna firma, którą założył Adi Golad w 1980 roku. Jego główną misją jest wymyślanie i tworzenie niebanalnych gier dziecięcych, których zasady nie mogą być za bardzo skomplikowane, ale jednocześnie ich rozgrywanie jest wymagające, co znacząco wpływa na ich atrakcyjność. Co więcej, każdy produkt marki Goliath jest niezwykle dopracowany, aby przynieść swoim klientom zadowolenie i zagwarantować im dużo dobrej zabawy w rodzinnym gronie. Warto przy tym wiedzieć, że pomysłodawcy firmy przyświeca idea ''Clever together'', czyli ''Mądrze i wspólnie''. Oznacza to, że wszystkie gry Goliath mają zarówno wspierać u dzieci różnego rodzaju umiejętności, w tym kreatywnego myślenia, jak i umożliwić im miłe spędzenie czasu z rodzicami i przyjaciółmi. A zatem posiadają one nieocenione walory edukacyjne, które uaktywniają się w trakcie wspólnej zabawy z rówieśnikami i rodziną. Nie brak przy tym mnóstwo zabawnych sytuacji, które wywołują u każdego szczery uśmiech i pozwalają na odstresowanie się w gronie najbliższych. Bez wątpienia gry planszowe Goliath to najlepszy pomysł na inspirujące spędzenie czasu ze swoją pociechą, a także na zaproponowanie rodzeństwu ciekawej zabawy, w której trakcie można się wiele nauczyć. Warto przy tym wiedzieć, że wspomniany producent od 2014 roku posiada w swojej ofercie również innowacyjne zabawki z funkcjami interaktywnymi, które cieszą się ogromnym powodzeniem w Polsce i innych krajach. Należy do nich w głównej mierze zabawna gra zręcznościowa Piggy Pop ze śmieszną świnką oraz familijna gra Okulary Czary – Mary.  Niemniej wszystkie produkty Goliath są godne polecenia dla dzieci i rodziców, którzy szukają niebanalnych pomysłów na wspólne spędzenie czasu. Szczególnie gdy mają one przynieść również inne korzyści, czyli pozwolić swoim graczom rozwijać swój potencjał twórczy oraz doskonalić różnego rodzaju umiejętności, które są przydatne w codziennym życiu.

Gry dziecięce Goliath dla całej rodziny – familijna gra Rudy Lis, Okulary Czary – Mary oraz fenomenalna gra Świnka Piggy Pop i wiele innych propozycji na inspirującą rozrywkę dla dzieci

Nasz internetowy sklep oferuje gry Goliath, które obecnie cieszą się największym powodzeniem nie tylko w naszym kraju, ale również i zagranicą. Są to jedne z najnowszych propozycji holenderskiej marki, której głównym pomysłodawcą jest Adi Golad. Wyróżniają się one niezwykłą innowacyjnością oraz oryginalnymi zasadami gry, które są proste, ale i zapewniają przy tym dużo ekscytującej rozgrywki. W asortymencie naszego sklepu internetowego proponujemy Państwu kapitalną i bijającą rekordy popularności zręcznościową grę Świnka Piggy Pop, a także wyjątkową pod każdym względem familijną grę Okulary Czary – Mary, w której udział może wziąć cała rodzina i świetnie się przy tym bawić. Idealnie nadają się na długie jesienne popołudnia i zimowe wieczory, które można wspólnie spędzić w sposób kreatywny. Ponadto w naszej ofercie dostępna jest również gra Rudy Lis, w jakiej nie brak dodatkowych efektów specjalnych, które również gwarantują mnóstwo śmiechu. Bez wątpienia oryginalne gry i zabawki Goliath są fantastycznym zaproszeniem dla wszystkich członków rodziny i to bez względu na wiek. I co najważniejsze, zostały skonstruowane tak, żeby bawić następne pokolenia.