Kategorie

Fat Brain Toys

Marka Fat Brain Toys – niepowtarzalne i niezwykłe pomysłowe zabawki, które wspierają rozwój najmłodszych dzieci

Amerykańska marka Fat Brain Toys to obecnie jeden z wiodących na całym świecie producentów ''inteligentnych'' zabawek edukacyjnych, które ze względu na swoje niesamowite właściwości otrzymały już dużo prestiżowych nagród. Sama firma powstała w 2002 roku, a jej założyciele to małżeństwo Karen i Mark Carson - rodzice Adama, któremu poniekąd zawdzięcza ona swoje istnienie. Zabawki dla dzieci Fat Brain Toys to w głównej mierze najwyższej jakości produkty, które służą maluchom do kreatywnej i zarazem rozwijającej zabawy. Zostały one zaprojektowane w przemyślany sposób, żeby stymulować dziecięce zmysły oraz dostarczać ich kształtującemu się mózgowi odpowiednich bodźców. Oryginalne Fat Brain Toys sensoryczne Bąbelki Dimpl to jeden z najbardziej znanych i cenionych produktów tej marki, które współcześnie stały się już prawdziwym hitem wśród zabawek dla najmłodszych pociech. Są one polecane już dla niemowląt, żeby od jak najmłodszych lat wspierać rozwój ich zmysłów, zwłaszcza dotyku, ale nie tylko. Fat Brain Toys producent z ogromną starannością tworzy własne zabawki, które posiadają przyjemne faktury powierzchni oraz wyróżniają się żywymi kolorami, które przyciągają i aktywizują wzrok maluszka. I co najważniejsze, każdy artykuł przeznaczony do zabawy dla niemowląt, jest solidnie wykonany wyłącznie ze sprawdzonych i przede wszystkich bezpiecznych materiałów, które są wolne od szkodliwych substancji, w tym bez tzw. bisfenolu A (BPA). Wobec tego niektóre z zabawek jak Fat Brain Toys przyssawki squigz w wersji Bobo czy też Sześcianik Quubi nadają się idealnie jako gryzaczki dla maluszków, które przechodzą przez bolesny okres ząbkowania. I nawet gdy pociecha zacznie gryźć je, to możemy być pewni, że są one w 100 % bezpieczne. Co więcej, prezentowana marka w swojej ofercie posiada również nieco bardziej rozbudowane produkty jak chociażby rewelacyjna Fat Brain Toys Zakręcona wieża, która zachęca malucha do wkładania bajecznie kolorowych krążków na słupek, po jakim fantazyjnie wirują. Stwarza ona małemu dziecku doskonałą okazję do ćwiczenia swoich zdolności manualnych, a przy tym również uczy je rozróżniania poszczególnych kształtów czy odmiennych wielkości. Nic zatem dziwnego, że marka amerykańska Fat Brain Toys zdobywa pozytywne opinie i jest wielokrotnie nagradzana, ponieważ jej odkrywcze zabawki nie tylko bawią i inspirują, ale również i uczą najmłodszych niezbędnych umiejętności. Ponadto są one nieocenioną pomocą dla maluchów, które mają problemy z integracją sensoryczną lub potrzebują dodatkowej stymulacji, aby usprawnić pracę swoich zmysłów oraz mózgu.

Innowacyjne produkty Fat Brain Toys - Sklep z zabawkami renomowanej amerykańskiej marki: Fat Brain Toys Squigz przyssawki, Bąbelki Dimpl, Klocki Joinks, Zjeżdżalnia, Zakręcona wieża i wiele innych

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na zabawki Fat Brain Toys w sklepie internetowym Zabawka i Wyprawka, w której odnajdą Państwo wyjątkowe produkty tej marki dedykowane zarówno najmłodszym, jak i nieco starszym dzieciom. Każdy z nich charakteryzuje się wysoką jakością, intensywną kolorystyką oraz niebanalnym wzornictwem, które zachwyci niejednego maluszka. W naszej ofercie znajdują się takie zabawki jak: kultowe Fat Brain Toys Bąbelki w różnych wariantach, jedyny w swoim rodzaju edukacyjny Fat Brain Toys – sorter w postaci kołyszących się Waniek – Staniek lub elastycznej kostki, a także tęczowa Fat Brain Toys Wieża z barwnymi kubeczkami, które można włożyć jeden w drugi, lub wciągająca na długie godziny Fat Brain Toys Zjeżdżalnia.

13 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący