Kategorie

Egmont Toys

Marka Egmont Toys

to belgijska firma, która posiada już wieloletnie doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu nietuzinkowych zabawek dla dzieci. Rozpoczęła ona swoją działalność już w 1994 roku, a jej oryginalne produkty są znane i cenione na całym świecie. Prezentowany Egmont Toys to obecnie renomowany producent innowacyjnych zabawek, które zachwycają swoimi walorami poznawczymi i edukacyjnymi. A co więcej, każda wyprodukowana przez belgijską markę układanka magnetyczna i inne akcesoria dedykowane małym dzieciom do zabawy, gwarantuje im mnóstwo atrakcyjnej rozrywki. Firma dokłada wszelkich starań, żeby oferowane przez nią zabawki pozwalały maluchom przyjemnie i zarazem pożytecznie spędzić swój wolny czas w domu lub poza nim. Oprócz tego produkty Egmont Toys mają na głównym celu kształtowanie osobowości dziecka już od najmłodszych lat jego życia, aby mogło ono w pełni rozwinąć swój potencjał. Ponadto marka jest również twórcą niepowtarzalnych zabawek, których najważniejszą misją jest wzbudzenie w maluszku pasji do odkrywania otaczającego go świata. Pomóc mu w tym może fenomenalna walizka małego odkrywcy, w jakiej można odnaleźć wszystkie niezbędne akcesoria, a które ułatwiają badanie przyrody i poznanie jej tajemnic. Wszystkie zabawki marki Egmont Toys wyróżniają się najwyższą jakością i unikalnym wzornictwem, które jest przyjazne dla dzieci w każdym wieku. I co najważniejsze, zapewniają one maluchom rozwijającą i w pełni bezpieczną zabawę, która wciąga na bardzo długie godziny. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu internetowego na pionierskie puzzle i magnetyczne układanki firmy Egmont Toys oraz rewelacyjne zestawy zabawek, które nie tylko wspaniale bawią, ale i w dodatku uczą przydatnych umiejętności.

Pomysłowe zabawki marki belgijskiej Egmont Toys: układanki magnetyczne w róźnorodnych motywach przewodnich, innowacyjne puzzle przeznaczone do kreatywnej zabawy, a także wyjątkowy zestaw małego odkrywcy w poręcznej walizce i wiele innych propozycji dla małych i dużych dzieci


Zabawki wyprodukowane przez firmę Egmont Toys to gwarancja bezpieczeństwa i ekscytującej rozrywki dla dzieci w różnym wieku. Urzekają one swoimi nadzwyczajnymi możliwościami na twórczą zabawę, która przynosi maluchom dużo nieocenionych korzyści rozwojowych. Estetycznie wykonane kolorowe magnesy Egmont Toys, jakie wchodzą w skład unikatowych układanek magnetycznych, to wsparcie dla tzw. małej motoryki pociechy, której dobra sprawność ma znaczenie dla innych sfer jej życia. W dodatku dziecko może ułożyć je według własnej autorskiej wizji na dołączonej do zestawu planszy, co świetnie pobudza jego wyobraźnię i wrodzoną pomysłowość. Co więcej, nowoczesne puzzle magnetyczne w przeciwieństwie do tradycyjnych, dają wręcz nieskończone możliwości na ich twórcze zastosowanie. Ponadto w asortymencie naszego sklepu dostępna jest również jedyna w swoim rodzaju Egmont Toys walizka odkrywcy, która rozbudza i zarazem zaspokają dziecięcą ciekawość świata. Idealnie nadaje się dla małych miłośników przyrody, ale nie tylko. Edukacyjny zestaw odkrywcy jest bogato wyposażony i można w nim odnaleźć wysokiej jakości praktyczne sprzęty, które są potrzebne młodemu badaczowi natury. To fantastyczna propozycja na pożyteczną zabawę na świeżym powietrzu, która zaprasza do wyjścia w teren i zgłębiania tajników przyrody. Każda z zabawek wykonana przez firmę belgijską Egmont Toys pozwala dziecku lepiej poznać otaczający go świat, a także rozbudzić w nim pasję do jego eksplorowania.

2 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący