Kategorie

Dziennik Zabaw

Książka ,,Dziennik zabaw” autorstwa Ewy Wojtan

Co robić z dzieckiem gdy za oknem pada deszcz? Jak zaplanować maluchowi czas w długie, zimowe wieczory? Wielu rodziców poszukuje odpowiedzi na te pytania. Jeśli Ty również do nich należysz to koniecznie sięgnij po kreatywny ,,Dziennik zabaw”. Jego autorką jest Ewa Wojtan - właścicielka video bloga mojedziecikreatywnie.pl, pedagożka, plastyczka, a prywatnie mama dwóch chłopców Adama i Michała. W swoim blogu oraz na kanałach w social mediach dzieli się z rodzicami pomysłami na zabawy dla dzieci, które nie tylko bawią, ale też uczą i pozwalają zacieśniać rodzinne więzy. 

,,Dziennik zabaw” to nieoceniona pomoc dla każdego rodzica!

Publikacja autorstwa Ewy Wojtan to bogata ilustrowany poradnik, liczący ponad 300 stron. Znajdziesz w nim wiele kreatywnych pomysłów na zabawy idealne zarówno dla dwu- czy trzylatków, jak i dwunastolatków. Co jeszcze zawiera ,,Dziennik Zabaw”?

  • przepisy na masy plastyczne
  • zabawki DIY (zrób to sam),
  • pomysły na zabawy twórcze z wykorzystaniem różnych technik plastycznych oraz
  • pomysły na zabawy sensoryczne i motoryczne.

Książka składa się z pięciu rozdziałów - w każdym z nich znajduje się po kilkanaście zabaw, które maluch może przetestować w domu. Wiele z prezentowanych pomysłów nadaje się też do wykonania na zewnątrz!

Książka dedykowana rodzicom, opiekunom, nauczycielom…

,,Dziennik zabaw” to absolutny must have w biblioteczce każdego rodzica, niezależnie od tego czy jego pociecha ma 2, 6 czy 11 lat. To również pozycja obowiązkowa dla opiekunów maluchów, na przykład dziadków, nauczycieli i wychowawców, którzy chcą spędzić z dziećmi czas w sposób kreatywny. Ten napisany przystępnym językiem poradnik pomoże Ci między innymi:

  • stworzyć w warunkach domowych różne masy plastyczne, 
  • poznać ciekawe techniki plastyczne,
  • nauczyć się wykonywać zabawki z recyklingu,
  • nauczyć się jak bawiąc się sztuką, wspierać kreatywność dziecka i budować jego pewność siebie.

Twarda oprawa i cała masa barwnych zdjęć!

Książka powstała z myślą dzieciach w różnym wieku. To jeden z powodów, dla których świetnie sprawdzi się też jako prezent dla rodziców, dziadków oraz wszystkich tych, którzy na co dzień mają do czynienia z dziećmi. ,,Dziennik zabaw” został wydrukowany na dobrej jakości papierze - jego dodatkowym atutem jest twarda oprawa i szyto-klejone grzbiety gwarantujące długą żywotność książki. Publikacja autorstwa Ewy Wojtan to 340 stron wiedzy i pomysłów na zabawy z dziećmi oraz ponad 450 kolorowych zdjęć z inspiracjami.

 

Wiek: 2-12 lat. 

Oprawa: twarda.

Format: 22 x 22 cm.

Ilość stron: 340.