Kategorie

Dumel discovery

Marka Dumel 

odkrywcze zabawki edukacyjne dla dzieci w każdym wieku, które są fantastycznym połączeniem nauki z inspiracją

Dumel to firma zajmująca się już od 1999 roku importem wyłącznie sprawdzonych zabawek z walorami edukacyjnymi dla dzieci, które są odpowiednio dobierane dla nich pod ich możliwości rozwojowe i dostosowane pod konkretne przedziały wiekowe. Najważniejszą misją marki jest zapewnienie maluszkom wyjątkowych akcesoriów przeznaczonych do zabawy, które będą dla nich radosną i przede wszystkim pomysłową rozrywką, a przy tym rozbudzą w nich pasję do poznawania otaczającego ich świata. Wszystkie zabawki Dumel są produkowane tylko z bezpiecznych i w głównej mierze wysokiej jakości materiałów, a także posiadają obowiązkowy certyfikat CE. Co więcej, są one restrykcyjnie dopasowane do danego wieku dziecka, dzięki czemu w naturalny sposób wspierają one jego rozwój zarówno pod kątem psychofizycznym, jak i intelektualnym. Wśród odkrywczych zabawek marki Dumel Discovery można odnaleźć różnego typu produkty, które rodzice mogą z łatwością dobrać dla swojego maluszka w zależności od jego aktualnych potrzeb czy przejawianych zainteresowań. Dla przykładu oryginalna Arka Noego czy Statek Piracki z funkcjami interaktywnymi są idealne już dla rocznych pociech, natomiast interaktywna mapa Polski czy całego świata sprawdzą się jako niebanalna pomoc edukacyjna dla kilkulatków, które są już w wieku szkolnym. Niewątpliwie innowacyjne zabawki Dumel Discovery jak traktor czy magiczny Jinn są jednymi z ciekawszych pomysłów na kreatywną zabawę dla dzieci w różnych przedziałach wiekowych, które w dodatku uczą i pobudzają niezwykle podatną na wszelkiego rodzaju inspiracje wyobraźnię dziecięcą. To właśnie z nimi maluchy mogą bezpiecznie odkrywać świat i poznawać jego tajemnice, nauczyć się wypowiadania nowych słów i matematycznego liczenia czy rozpoznawać poszczególne kolory i kształty. Ponadto interaktywna mapa świata i inne podobne zabawki Dumel pozwalają kilkulatkom zdobywać wiedzę niezbędną w zerówce czy szkole, a szczególnie w późniejszym dorosłym życiu. Nie można przy tym zapomnieć, że przy okazji w trakcie interesującej zabawy mogą oni zdobywać nowe umiejętności lub doskonalić dotychczas nabyte zdolności. A zatem dosyć różnorodna i na pewno bogata oferta marki Dumel Discovery umożliwi każdemu rodzicowi odnalezienie wyjątkowej zabawki dla swojej ukochanej pociechy, aby zagwarantować jej emocjonującą zabawę i umożliwić prawidłowy rozwój intelektualny, psychiczny oraz motoryczny.

Dumel – zabawki dla dzieci małych i dużych: odkrywczy domek, ciasteczkowy Hipcio, zabawka Arka Noego, statek piracki Dumel, traktor ze zwierzątkami, Storidoo, interaktywna mapa świata oraz wiele innych propozycji na odkrywcze akcesoria przeznaczone do edukacyjnej i inspirującej zabawy

W naszym sklepie internetowym pozostawiamy do Państwa dyspozycji odkrywcze zabawki marki Dumel, która opinie ma pozytywne ze względu na ciekawą ofertę produktów i akcesoriów dedykowanym dzieciom w zależności od ich wieku. Potrafią one zachęcić maluszki do twórczej zabawy, która nie tylko sprawia im dużo frajdy, ale również i daje wręcz nieograniczone możliwości do dalszego rozwoju swoich zdolności i umiejętności. Dla przykładu odkrywczy domek dumel przeznaczony dla rocznych dzieci pozwala im lepiej zrozumieć otaczającą ich codzienność, a także proponuje inspirującą zabawę w odgrywanie ról. Natomiast arka noego dumel czy traktor ze zwierzątkami dumel motywują najmłodszych do zapoznania się z ich poszczególnymi nazwami oraz życiem. Dodatkowym urozmaiceniem dla dzieci są wesołe rymowanki lub piosenki, które są łatwe przez nie do zapamiętania. Wszystkie produkty marki Dumel jak np. zabawka arka noego, oferowane są przez nas w przystępnych cenach.

2 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący