Kategorie

Dr Browns

Dr Browns

Uciążliwe kolki u niemowląt to problem, z którym boryka się wielu młodych rodziców. Nieprzespane noce i ciągły stres mogą mieć wpływ nie tylko na Ciebie, ale i dziecko. Z pomocą przychodzą znani i renomowani producenci butelek dla niemowląt oferujący szereg praktycznych rozwiązań, które są odpowiedzią na problemy młodych rodziców. W ofercie tego producenta znajdziesz między innymi butelkę antykolkową Dr Browns - butelka ta posiada specjalny system odpowietrzający, który eliminuje połykanie powietrza przez dziecko podczas karmienia. Koniecznie powinna znaleźć się w wyprawce każdego malucha!

Butelka z systemem antykolkowym Dr Browns 

Butelka antykolkowa Dr Browns to innowacyjny produkt, który powstał w latach 90. XX wieku w Stanach Zjednoczonych. Butelkę zaprojektował Dr Craig Brown, który stworzył i opatentował specjalny system odpowietrzający. Ma on na celu zmniejszenie połykania powietrza podczas karmienia, a co za tym idzie - wyeliminowanie bólów brzucha i kolki u niemowląt.

Butelki antykolkowe Dr Browns z systemem odpowietrzającym pozwalają też zachować naturalną zawartość witamin C, A i E w pokarmie oraz umożliwiają utrzymanie ciśnienia, które ma imitować to powstające w trakcie karmienia piersią. W ofercie marki Dr Browns znajdziesz też butelki pozbawione tego systemu, które równie dobrze sprawdzają się na co dzień.

Poznaj modele butelek antykolkowych od Dr Browns!

Butelki z systemem antykolkowym Dr Browns to modele o 3 różnych pojemnościach, dostępne w dwóch wersjach kolorystycznych: niebieskiej i różowej. 

  • Butelki antykolkowe o pojemności 60 ml z serii Options+ dedykowane są wcześniakom i przeznaczone do karmienia maluszków już od pierwszych dni życia. 
  • Druga propozycja to butelka o pojemności 120 ml dostępna zarówno w wersji z system odpowietrzającym jak i bez niego. 
  • Największa butelka to ta o pojemności 250 ml.

Butelki dostępne są pojedynczo lub w zestawach. Każda z nich pasuje do większości laktatorów, nadaje się do mycia w zmywarce oraz posiada bezpieczny skład wolny od szkodliwych substancji, takich jak BPA, PVC, ołów czy ftalany.

Co jeszcze znajdziesz w ofercie marki Dr Browns?

Dr Browns to nie tylko butelki antykolkowe - w ofercie tego producenta znajdziesz również standardowe butelki z silikonowym ustnikiem oraz butelki z szeroką szyjką dostępne w różnych pojemnościach. Ciekawą propozycją są również zestawy ,,Od butelki do kubka” ułatwiające przejście ze smoczka w butelce, do ustnika kubka.

To jednak nie wszystko! Pełen asortyment obejmuje też ogromny wybór akcesoriów do butelek - wśród nich znajdziesz między innymi:

  • komplety części zamiennych,
  • silikonowe ustniki, 
  • sterylizatory,
  • szczoteczki do czyszczenia butelek, 
  • pojemniki na mleko modyfikowane.