Kategorie

Double Eagle

Firma DOUBLE EAGLE

to w głównej mierze producent profesjonalnych zabawek zdalnie sterowanych, które zapewniają dzieciom mnóstwo atrakcyjnej rozrywki. Wśród nich można odnaleźć realistycznie odwzorowane maszyny rolnicze, które zachwycają swoim nietuzinkowym designem oraz nowoczesną funkcjonalnością. Wiodącym produktem marki jest słynny Double Eagle Ursus c-360, który nie ma sobie równych. Inspiracją do powstania tej zabawki zdalnie sterowanej stał się historyczny traktor o identycznej nazwie, który w czasach PRL-u był niezwykle popularnym ciągnikiem i wręcz nieodłącznym elementem polskiej wsi. Oprócz tego w ofercie marki jest dostępna unikatowa przyczepa Double Eagle, która jest ciekawym dodatkiem do maszyny rolniczej. Każdy z pojazdów wyprodukowanych przez prezentowaną firmę charakteryzuje się najwyższą starannością wykonania oraz innowacyjnymi funkcjami. I co najważniejsze, jej wszystkie profesjonalne zabawki zdalnie sterowane jak wyjątkowe ciągniki, traktory i wywrotki do nich, są całkowicie bezpieczne dla dzieci. Są one produkowane wyłącznie ze sprawdzonych i solidnych materiałów, które gwarantują ich wytrzymałość oraz odporność na ewentualne uszkodzenia. Zapraszamy do zapozniania się z niepowtarzalnymi pojazdami marki Double Eagle, które w swoim asortymencie posiada nasz sklep Zabawka i Wyprawka.

Pionierskie pojazdy marki Double Eagle – zabawki zdalnie sterowane lub manualne: ciągniki i traktory, a także dedykowane do nich wywrotki i przyczepy

Nowatorski zdalnie sterowany traktor to bez wątpienia jedyny w swoim rodzaju pojazd rolniczy, który sprawi mnóstwo frajdy niejednemu dziecku. Z pewnością przypadnie szczególnie do gustu małemu chłopcu, który jest pasjonatem motoryzacji. Co więcej, zdalnie sterowane ciągniki marki DOUBLE EAGLE nie są zwyczajnymi zabawkami, które będą kurzyć się na półce regału w pokoju dziecięcym, ponieważ będą ciągle w użyciu. W dodatku zostały one wzbogacone o innowacyjne funkcje, które tylko czekają na wypróbowanie przez swoich małych właścicieli. Pionierski traktor Ursus zdalnie sterowany w kolorze czerwonym, do jakiego dołączony jest wygodny w obsłudze pilot, to niesztampowy pojazd, który nie tylko jeździ w różnych kierunkach. Ale i również posiada ciekawe efekty specjalne w postaci świateł oraz znamiennego dla pracy maszyny dźwięku. To czyni z niego nadzwyczaj atrakcyjną zabawkę. Poza tym zdalnie sterowany Ursus ma wgrany specjalny program demo, którego głównym celem jest zaprezentowanie jego poszczególnych możliwości. Natomiast dla rodziców na pewno dużym atutem będzie jego funkcja o nazwie ''auto-off'', która pozwala na oszczędzanie energii maszyny rolniczej, kiedy nie jest ona używana przez pociechę. Ponadto kreatywne pojazdy marki Double Eagle, które w swojej ofercie posiada nasz sklep internetowy, są dostępne w klasycznej wersji manualnej. Oznacza to, że służą one w głównej mierze do samodzielnej zabawy przez dziecko. Najbardziej charakterystyczna jest tutaj prekursorska zabawka Ursus c-360 w kolorze żółtym, która fantastycznie swoim wyglądem odzwierciedla autentycznie istniejący w epoce PRL traktor. Pojazd został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach i zachwyca swoimi ponadprzeciętnymi możliwościami na zabawę. Jest to niebanalny Double Eagle ciągnik, którego kabina jest demontowana na wygodne zatrzaski. Oprócz tego istnieje opcja otwarcia jego drzwi. Rewelacyjna Ursus zabawka przeznaczona do tradycyjnej zabawy manualnej lub w nowoczesnej wersji zdalnie sterowanej, która wygląda jak kultowy traktor z PRL, to prawdziwa gratka dla małych kolekcjonerów unikatowych pojazdów. Poza tym istnieje możliwość dobrania do nich pasującej przyczepy, aby urozmaicić zabawę nimi. Pomysłowy Double Eagle traktor w połączeniu z wywrotką to dużo emocjonującej rozrywki dla każdego chłopca.