Kategorie

Caretero

Caretero - foteliki samochodowe dla niemowląt i starszych dzieci, które są najlepszą gwarancją wysokiej jakości oraz bezpieczeństwa w trakcie ich użytkowania przez najmłodszych

Marka Caretero to przede wszystkim czołowy producent sprawdzonych fotelików dziecięcych dla pociech w różnym wieku, które są w dodatku dostępne we współcześnie najbardziej popularnych przedziałach wagowych. Charakteryzują się one wysoką jakością wykonania oraz zastosowanych w nich materiałów, która jest oferowana w rozsądnej cenie. To wszystko sprawia, że każdy fotelik samochodowy Caretero jest zarówno bezpieczny, jak i wygodny dla najmłodszych oraz starszych dzieci, które będą z niego korzystać podczas krótszej lub dłuższej podróży autem. W dodatku sam producent dba o swój dalszy rozwój poprzez nieustanne unowocześnianie własnych produktów, kierując się przy tym sugestiami i potrzebami klientów, do których należą głównie rodzice małych pociech. I co najważniejsze, foteliki samochodowe Caretero są szczegółowo projektowane z uwzględnieniem najnowszych technologii, a także posiadają wymaganą homologację ECE R44/04 oraz specjalne atesty. Oprócz tego dla zwiększenia bezpieczeństwa przewożonego w nich malucha, to zostały one wyposażone w uzupełniające je zabezpieczenia. Należy do nich m.in. specjalistyczna baza Isofix z odpowiednimi do niej zaczepami czy też dodatkowa ochrona boczna, którą zapewniają głębokie ścianki fotelika samochodowego oraz tzw. pochłaniacze energii. Co więcej, większość z tego typu artykułów dziecięcych wyprodukowanych przez markę Caretero można również zamontować w aucie nie tylko przodem, ale i również tyłem do kierunku jazdy. Jest to najnowszej generacji fotelik 360 stopni. Ze względu na swoją innowacyjność jest coraz chętniej wybierany przez współczesnych rodziców. Ponadto w bogatej ofercie prezentowanego producenta można odnaleźć zarówno komfortowy fotelik samochodowy dla noworodka i niemowlaka z niezwykle przydatnymi podczas jazdy autem z maleństwem funkcjami, jak i dla starszych dzieci w wieku trzech czy nawet pięciu lat, który zapewni mu wysoki poziom bezpieczeństwa w trakcie podróży.

Foteliki samochodowe Caretero dla dzieci w różnorodnym przedziale wiekowym i wagowym

Bez wątpienia właściwie dobrany fotelik samochodowy dla rocznego dziecka, niemowlaka lub starszej pociechy jest gwarancją zarazem bezpieczeństwa i wygody, które to są niezwykle ważne w trakcie podróży autem. Szczególnie, że jest on najlepszym zabezpieczeniem dla malucha w razie ewentualnej kolizji lub wypadku, ponieważ jego głównym celem jest ochrona jego zdrowia i życia. Są to główne powody, dla których marka Caretero wprowadziła na Polski i zagraniczny rynek różnorodne foteliki dziecięce w zależności od konkretnego wieku oraz wagi dziecka, który będzie w nich przewożony. Wobec tego dla najmłodszych pociech już od pierwszych dni ich życia zostały stworzone profesjonalne nosidełka, które można montować wyłącznie tyłem do kierunku jazdy. Oprócz nich dostępne są również inne modele fotelików samochodowych Caretero dla noworodków i niemowląt z kategorii wagowej od 0 do 18 kg, które przydają się na dłużej. Ich zaletą jest również opcja zamontowania przodem do kierunku jazdy, gdy pociecha osiągnie minimalną wagę 9 kg. I co najważniejsze, są one wyposażone w regulowany w nich zagłówek, a także specjalne pasy do fotelika samochodowego, które pozwalają opiekunom na ich precyzyjne dopasowanie pod aktualny wzrost swojego dziecka. Na dodatek w asortymencie producenta Caretero jest również do dyspozycji rodziców fotelik samochodowy od 9 kg lub od 15 kg, które gwarantują bezpieczeństwo i komfort starszych pociech w trakcie ich użytkowania. Pierwsze z nich są odpowiednie dla dzieci od 1 do 5 lub nawet 6 roku życia. Natomiast drugie – są dedykowane kilkulatkom od 3 do 12 lat i występują w dwóch podstawowych wersjach: w klasycznej z oparciem lub w formie nowoczesnego siedziska – podstawki. Ponadto oferta marki Caretero obejmuje fotelik samochodowy do 36 kg, który jest jednym z najbardziej uniwersalnych produktów tego typu. Dzieje się tak, ponieważ za sprawą innowacyjnych funkcji w większości przypadków są modelami „rosnącymi'' razem z pociechą. W zależności od wyboru przedziału wagowego jest dostępny fotelik samochodowy od 15 kg lub od 9 kg. Różnorodność oferty firmy Caretero daje rodzicom mnóstwo możliwości na wybór odpowiedniego dla nich i ich malucha produktu, bez którego nie może odbyć się bezpieczna i komfortowa żadna podróż autem. I to niezależnie od tego, czy szukamy właściwy fotelik samochodowy dla 3 latka, 4 latka, 5 latka lub najmłodszych pociech.

Caretero - fotelik samochodowy z Isofix

W asortymencie marki Caretero jest również fotelik z isofix, który jest coraz częściej wybierany przez współczesnych rodziców. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt, że obecnie produkowane auta powinny posiadać na wyposażeniu tego rodzaju mocowanie. Tym bardziej, że pionierski system Isofix pozwala opiekunom na intuicyjny i przede wszystkim stabilny montaż fotelika samochodowego z funkcją spania. To w głównej mierze on gwarantuje maluchowi jeszcze większe bezpieczeństwo podczas jazdy. Dlatego też posiadając Isofix w samochodzie warto koniecznie wybrać fotelik Caretero sprawdzający się przy tym systemie mocowania.