Kategorie

B.Toys

Marka B.Toys

to w głównej mierze kanadyjska firma specjalizująca się w projektowaniu i produkowaniu innowacyjnych akcesoriów, które są przeznaczone dla dzieci do twórczej i rozwijającej zabawy na co dzień. Jej odkrywcze zabawki sensoryczne dla niemowląt i artykuły dedykowane nieco starszym pociechom są jedyne w swoim rodzaju. Zachwycają one niezwykłą starannością wykonania, nowoczesną funkcjonalnością oraz pomysłowym designem, który nie ma sobie równych. Co więcej, wszystkie sensoryczne i edukacyjne zabawki marki B.Toys są tworzone wyłącznie z najwyższej jakości sprawdzonych materiałów. W dodatku są one w pełni wolne od szkodliwych dla zdrowia i życia dzieci substancji takich jak toksyczny bisfenol A (BPA) oraz ftalany. Główną przyczyną tego stanu rzeczy jest fakt, że B.Toys to renomowana firma z Kanady, w którym to kraju wyeliminowano niebezpieczne składniki. Dotyczy to zabawek przeznaczonych zarówno dla najmłodszych, jak i większych pociech. Oprócz tego marka B.Toys posiada bardzo pozytywne opinie, jakie przyznają jej nie tylko rodzice dzieci, które miały okazję korzystać z jej unikalnych akcesoriów. Wyprodukowane przez firmę Klocki miękkie sensoryczne i inne tego typu zabawki, są nawet polecane do stosowania w celach terapeutycznych, ponieważ mają pozytywny wpływ na prawidłowy rozwój najmłodszych pociech. Ponadto producent dba o środowisko naturalne i to w dwojaki sposób. Po pierwsze: wszystkie zabawki B.Toys takie jak gryzak dziecięcy czy pianinko z mikrofonem i pozostałe są solidnie wykonane, aby mogły posłużyć jak najdłużej maluszkowi, a także i być przekazane dalej innym dzieciom do zabawy. A po drugie: firma stara się ograniczać opakowania swoich produktów do absolutnego minimum, które mogą być poddane recyklingowi. Każda z prekursorskich zabawek B.Toys, które w swojej ofercie posiada nasz sklep Zabawka i Wyprawka, to gwarancja najwyższej jakości i bezpieczeństwa użytkowania przez dzieci w różnym wieku. Wyróżniają się one pięknymi kolorami i niebanalnym wzornictwem oraz innowacyjną pod każdym względem funkcjonalnością.

Niepowtarzalne akcesoria marki kanadyjskiej B.Toys: zabawki sensoryczne i edukacyjne, miękkie pojazdy z sympatycznymi kierowcami oraz oryginalne zestawy małych autek, interaktywny jeździk żuczek z praktycznym schowkiem,wózek wagonik z klockami, innowacyjne instrumenty muzyczne, nietuzinkowe kręgle, a także wyjątkowe komplety kolorowych klocków lub koralików do kreatywnego tworzenia biżuterii oraz wiele propozycji na wesołą zabawę dla dzieci w różnym wieku

Rozwojowe i niezwykle pomysłowe zabawki marki B.Toys są dostępne w naszym sklepie internetowym w atrakcyjnych cenach. Wśród nich można odnaleźć nietuzinkowe miękkie autka sensoryczne w ciekawych zestawach bądź do kupienia osobno z uroczym pasażerem. Dla najmniejszych dzieci polecana jest urzekająca B.toys chmurka, która pełni rolę bezpiecznego gryzaczka dla niemowląt i jest nieodzowna na trudny czas ząbkowania. W bogatym asortymencie marki można odnaleźć oryginalne piłki sensoryczne B.Toys, które poprzez wciągającą zabawę stymulują poszczególne zmysły maluszka. Podobną funkcję spełniają nieszablonowe klocki jeżyki, z których pociecha może w dodatku stworzyć kreatywne konstrukcje, co wspaniale pobudza jej wyobraźnię. Oprócz typowo sensorycznych zabawek takich jak B.Toys samochody czy nowatorskie piłeczki, w ofercie firmy nie brakuje również odkrywczych instrumentów muzycznych. Innowacyjny keybord dla dzieci daje im niesamowitą możliwość rozwijania swojej artystycznej pasji i komponowania własnych autorskich melodii. A to z kolei ma dobroczynny wpływ na pomysłowość malucha. Natomiast dla niemowląt na początkowym etapie ich życia, najwygodniejszym rozwiązaniem będzie wyjątkowe B.toys radyjko. Ponadto prezentowana marka stara się poprzez projektowane przez siebie zabawki, wspierać całościowo prawidłowy rozwój dzieci w każdym wieku i we wszystkich ważnych obszarach. Kolorowe B.Toys kręgle z zabawnymi kuleczkami w środku, to propozycja interesującej zabawki dla maluchów, która pozwala im doskonalić swoje umiejętności zręcznościowe i nie tylko. Tak samo pozytywny wpływ na usprawnienie motoryki małej pociechy posiada twórczy zestaw B.Toys koraliki, z którego będzie ona mogła stworzyć niepowtarzalne naszyjniki lub bransoletki. Co więcej, jest to równocześnie świetny pomysł na wsparcie rozwoju dziecięcej kreatywności. Nie wspominając już o tym, że B.Toys biżuteria pozostanie z dzieckiem na dłużej, ponieważ można ją nosić. I co najważniejsze, to każda z zabawek kanadyjskiej marki z pewnością pomoże maluszkowi odkryć swoje talenty i pasje.

11 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący