Kategorie

Astra

Marka Astra – artykuły biurowe, szkolne i artystyczne oraz tekstylne dedykowanych najmłodszym i starszym dzieciom oraz osobom dorosłym

Producent Astra to renomowana firma z tradycjami i długoletnim doświadczeniem w tworzeniu innowacyjnych i przede wszystkim bezpiecznych artykułów szkolnych, biurowych i artystycznych przeznaczonych dla najmłodszych pociech oraz młodzieży. To właśnie dzieci i ich wyjątkowe potrzeby stały się dla marki impulsem do poszukiwania niebanalnych rozwiązań w zakresie produkcji podstawowych przyborów plastycznych jak wysokiej jakości farby, plasteliny i innych przedmiotów, które pozwalają maluchom odkryć w sobie prawdziwego artystę. Obecnie wszelkiego rodzaju artykuły szkolne, biurowe, artystyczne i tekstylne stały się znakiem rozpoznawczym marki Astra, która istnieje już na polskim i europejskim rynku od 1927 roku, czyli prawie 90 lat. Warto przy tym zaznaczyć, że każdy produkt firmy jest starannie tworzony i to z uwzględnieniem zakładowych standardów jakości, w którym najważniejsze są kwestie bezpieczeństwa i wysokiej funkcjonalności. I co najważniejsze, wszystkie artykuły szkolne dla młodzieży i najmłodszych marki Astra są szczegółowo sprawdzane pod różnymi względami w trakcie skrupulatnych badań przeprowadzanych w ich osobistym laboratorium. Wynikiem tego jest uzyskanie przez nie wymaganych na terenie Unii Europejskiej atestów i certyfikatów bezpieczeństwa, do którego zalicza się również najbardziej wiarygodny znak CE. Ponadto producent Astra posiada w swojej bogatej ofercie nie tylko charakterystyczne dla nich przybory plastyczne dla dzieci w każdym wieku, ale także i funkcjonalne artykuły szkolne z licencjami Real Madryt, FC Barcelona i Animals, do których należą ergonomiczne plecaki, saszetki i piórniki. Tego typu akcesoria zostały starannie zaprojektowane przez autentycznych specjalistów w tej dziedzinie, dzięki czemu idealnie nadają się dla pociech rozpoczynających swoją przygodę z edukacją w szkole podstawowej i nie tylko. Najlepszym dowodem na ich praktyczność i innowacyjność są pozytywnie opinie, jakie plecaki szkolne Astra otrzymują od rodziców i pociech, które są zadowolone z ich noszenia na co dzień do szkoły.

Plecaki szkolne i piórniki Astra oraz bezpieczne artykuły artystyczne dla dzieci w każdym wieku

Marka Astra od wielu lat wspiera dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym w rozwijaniu ich artystycznych pasji, a także i przede wszystkim w wyrażaniu samego siebie poprzez sztukę i w różnego rodzaju działaniach plastycznych. Jest ona również patronatem kilku ciekawych inicjatyw kulturalnych oraz edukacyjnych. Co więcej, ze względu na różnorodność i coraz bardziej powiększającą się ofertę artykułów artystycznych i szkolnych producent stworzył kilka submarek takich jak AS, Creativo, Astrino czy też ARTEA. Każda z nich wyróżnia się unikalną linią produktów plastycznych, które zachęcają dzieci do twórczego eksperymentowania. I co najważniejsze, są w pełni bezpieczne i nie zawierają żadnych substancji toksycznych. Bez wątpienia artykuły plastyczne to najbardziej rozpoznawalne produkty marki Astra, które dają najmłodszym dzieciom możliwość kreatywnego rozwinięcia się pod względem artystycznym. Niemniej jednak to nie wszystko, co jest w stanie ona zaoferować dla swoich klientów oraz ich pociech. Oprócz tego w ich dość różnorodnej ofercie można również odnaleźć praktyczny tornister Astra Real Madryt lub FC Barcelona, które charakteryzują się nie tylko kultowym wyglądem, ale i również ponadprzeciętną użytecznością. Klasyczny plecak szkolny Astra posiada ergonomiczny kształt i noszenie go nie obciąża małego kręgosłupa. I nawet z dodatkowym obciążeniem w postaci zeszytów czy podręczników potrafi być niezwykle lekki. Ponadto oryginalny plecak Astra dla dziewczynki lub dla chłopca z licencją jest fantastycznym pomysłem dla małych miłośników popularnych klubów piłkarskich.

2 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący