Kategorie

Apli Kids

Firma Apli Kids została założona już w 1932 roku w Hiszpanii i rozpoczęła wtedy swoją działalność od produkowania różnego rodzaju naklejek. Współcześnie zajmuje się ona wspólnie z nauczycielami oraz szkołami tworzeniem innowacyjnych produktów, które są dedykowane małym i dużym dzieciom. Wśród nich można odnaleźć m.in. niepowtarzalne układanki i puzzle magnetyczne o niezaprzeczalnych walorach dydaktycznych. Oprócz tego w ofercie firmy Apli Kids są obecne również kreatywne tablice do rysowania, a także i oryginalne zestawy artystyczne jak chociażby nietuzinkowy haft diamentowy zestaw. Z jednej strony każda z propozycji prezentowanej hiszpańskiej marki zapewnia dzieciom mnóstwo możliwości na twórczą rozrywkę w domu lub poza nim. A z drugiej przynosi im dużo nieocenionych korzyści rozwojowych, ponieważ pozwalają im zarówno doskonalić swoje dotychczasowe zdolności, jak i zdobywać nowe cenne umiejętności. Nowatorska magnetyczna układanka lub puzzle to fantastyczna rozrywka, która zarazem bawi i uczy. Dopasowywanie do siebie poszczególnych kształtów umożliwia maluchowi rozwijanie swojej umiejętności logicznego i strategicznego myślenia. Natomiast diamentowa mozaika, przy której nieodzowna jest praca dziecięcych rączek i paluszków, to świetny trening dla tzw. małej motoryki pociechy. Odkrywcze produkty i supernowoczesne zabawki hiszpańskiej marki Apli Kids są dostępne w sklepie Zabawka i Wyprawka w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na unikatowe tablice do rysowania, układanki i puzzle magnetyczne oraz kreatywne zestawy z mozaiką diamentową w roli głównej.

Pomysłowe zabawki Apli Kids: pionierska tablica magnetyczna do kreatywnego rysowania, innowacyjne puzzle i układanki magnetyczne dla dzieci, zestaw artystyczny z haftem diamentowym oraz wiele innych propozycji na edukacyjną i zarazem twórczą zabawę

Postępowe produkty renomowanej marki Apli Kids, które w swoim asortymencie posiada nasz sklep internetowy, charakteryzują się najwyższą jakością oraz niesamowitą oryginalnością wykonania. Każdy z nich jest jedyny w swoim rodzaju, a także gwarantuje dziecku w pełni bezpieczną i przede wszystkim rozwijającą zabawę na każdym etapie jego życia. Co więcej, wyjątkowa Magnetyczna układanka Apli Kids czy nowoczesna tablica przeznaczona do rysowania, pozwalają maluchowi rozwinąć swój potencjał i to w różnych obszarach. Tym bardziej biorąc pod uwagę fakt, że prezentowanej marce przyświeca ważny cel w tworzeniu swoich innowacyjnych produktów. A mianowicie: niezależnie od tego, czy jest to pomysłowa tablica magnetyczna dla dzieci czy zestaw przeznaczony do haftu diamentowego, to ich głównym zadaniem jest wspieranie rozwoju intelektualnego dzieci przez atrakcyjną zabawę. W dodatku firma stawia na różnorodność i każde dziecko, które jest odbiorcą jej zabawek, traktuje w sposób indywidualny, aby zapewnić mu najlepsze warunki do rozwoju. W związku z tym wśród produktów marki Apli Kids jest dostępna układanka magnetyczna, która daje maluchowi możliwość doskonalenia swoich umiejętności motorycznych oraz intelektualnych w trakcie interesującej zabawy. Ponadto w ofercie firmy są również zabawki, które mogą stać się nieocenioną pomocą edukacyjną do szkoły. Idealnym przykładem jest tutaj układanka ciało człowieka, która w merytoryczny sposób przedstawia dziecku zagadnienia związane z ludzką anatomią. Oprócz tego marka Apli Kids jest twórcą innowacyjnych pod względem kreatywności zabawek, które wspaniale rozwijają dziecięcą fantazję. W naszym internetowym sklepie jest dostępna mozaika diamentowa, która urzeka swoimi możliwościami na twórczą rozrywkę. To w głównej mierze propozycja niepowtarzalnej zabawy, w której sprytnie jest połączone pobudzenie wyobraźni pociechy z doskonaleniem jej umiejętności logicznego myślenia. Poza tym Zestaw artystyczny diamentowa mozaika Apli Kids zachwyca swoim estetycznym i niezwykle starannym wykonaniem, a także przepięknym designem. I co najważniejsze, to pozostawia po sobie olśniewający efekt końcowy w postaci ślicznego obrazka, który może stanowić ładną ozdobę pokoju pociechy. Innym pomysłem na kreatywną zabawę dla malucha jest nowoczesna Magnetyczna tablica do rysowania Apli Kids, która z pewnością przypadnie do gustu każdemu młodemu artyście. Różni się ona od standardowych produktów tego typu, ponieważ zostały zastosowane w niej najnowsze zdobycze technologiczne. Ponadto w asortymencie marki nie brakuje również zabawek dedykowanych najmłodszym pociechom takim jak chociażby urocze pacynki na palce Apli Kids.