Kategorie

AngelCare

AngelCare

Bezpieczeństwo malucha i poprawa komfortu życia młodych rodziców to dla firm takich jak AngelCare sprawa priorytetowa. Nic dziwnego, że sprzęt i akcesoria tego producenta znaleźć można teraz w naszym sklepie internetowym Zabawka i Wyprawka. AngelCare to znana i renomowana marka oferująca wysokiej jakości urządzenia przydatne na co dzień - od monitorów oddechu, poprzez elektroniczne nianie, aż po kosze na zużyte pieluchy. Każdy z prezentowanych w ofercie marki produktów charakteryzuje się najwyższą jakością wykonania, funkcjonalnością oraz łatwością w obsłudze. Kiedy już zaczniesz przygodę z urządzeniami AngelCare to nie będziesz chciał przestać!

Monitor oddechu AngelCare - idealne rozwiązanie dla rodziców, którzy na pierwszym miejscu stawiają bezpieczeństwo malucha

Kanadyjska marka AngelCare słynie z produkcji urządzeń mających zapewnić dziecku maksimum bezpieczeństwa. Oferowane przez nią produkty dostępne są w ponad 40 krajach na świecie - od niedawna można je kupić również w Polsce. Jednym z flagowych urządzeń AngelCare jest monitor oddechu, nazywany też monitorem ruchu, który przydaje się podczas opieki nad maluchem.

Urządzenie posiada specjalne czujniki, które umieszcza się pod materacem na którym śpi maluch - w ten sposób monitoruje ruch oddechowy dziecka i sygnalizuje bezdech, który trwa dłużej niż 20 sekund. Monitor oddechu jest niezawodny i prosty w obsłudze. To absolutny must have w wyprawce malucha!

Elektroniczna niania AngelCare - urządzenie dla najbardziej wymagających rodziców

Cyfrowa niania AngelCare to druga propozycja, która niewątpliwie cieszy się ogromną popularnością wśród młodych rodziców. Tego typu urządzenia umożliwiają odsłuch dźwięków z pokoju malucha, ale nie tylko - sprzęt marki AngelCare został wyposażony w dodatkowe funkcje, takie jak:

  • lampka nocna (aureola),
  • klips do przenoszenia,
  • sygnalizacja pozostawania w zasięgu urządzenia czy
  • pomiar temperatury otoczenia.

W ofercie AngelCare nie brakuje też urządzeń 2w1, takich jak monitor ruchy z nianią elektroniczną. Takie rozwiązanie pozwala zaoszczędzić nie tylko miejsce, ale i pieniądze!

Kosz na pieluchy AngelCare - hit sprzedaży w wielu krajach, również w Polsce!

Bezpieczeństwo malucha to priorytet dla jego rodziców. Czasami warto jednak pomyśleć o sobie i nieco ułatwić sobie życie. Możesz to zrobić na kilka sposobów - jednym z nich jest zakup kosza na pieluchy AngelCare, który raz na zawsze rozwiąże problem brudnych pieluch i pozwoli skutecznie pozbyć się bakterii, zarazków oraz nieprzyjemnych zapachów. Kosz na zużyte pieluchy marki AngelCare jest łatwy w obsłudze, przyjazny środowisku naturalnemu i zajmuje niewiele miejsca. Niech jednak nie zwiodą Cię jego rozmiary - jego wnętrze pomieści nawet do 200 zużytych pieluszek!

Asortyment marki AngelCare obejmuje też wkłady do pojemnika na pieluchy. Są one uniwersalne i pasują do wszystkich modeli koszy oferowanych przez firmę AngelCare.

4 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący