Kategorie

Altenberg

Wydawnictwo Altenberg

Gdzie znaleźć odpowiedzi na nurtujące nas pytania? Jasne, że w książkach! Te najbardziej wartościowe publikacje pochodzą z oferty znanych wydawnictw, takich jak Altenberg. To konkretne wydawnictwo oferuje między innymi książki dla dzieci w różnym wieku oraz poradniki dla rodziców, które pomagają w budowaniu rodzinnych relacji i nie tylko. Jedną z takich propozycji jest książka ,,Projekt: Tata, czyli 100 sposobów na jeszcze lepszy czas z dzieckiem”. To, co wiemy na pewno o tej publikacji to fakt, że jest obowiązkową pozycją w biblioteczce każdego przyszłego i obecnego rodzica. 

,,Projekt: Tata, czyli 100 sposobów na jeszcze lepszy czas z dzieckiem” - dla kogo?

Jak każdy rodzic z pewnością zadajesz sobie pytania typu:

  • Jak odciągnąć dziecko od elektronicznych gadżetów
  • Jak budować relacje z dzieckiem
  • Jak zachęcić dziecko do wspólnej zabawy

Odpowiedzi na te i wiele innych pytań dotyczących wychowania pociechy znajdziesz w książce wydawnictwa Altenberg pod tytułem ,,Projekt: Tata, czyli 100 sposobów na jeszcze lepszy czas z dzieckiem”. To poradnik dla każdego taty, który chce spędzać ze swoim dzieckiem więcej czasu i poprzez codzienne aktywność budować silną relację opartą na wzajemnym szacunku. W książce znajdziesz aż setkę sprawdzonych patentów na podróż samochodem, zabawy podczas deszczowej pogody czy spędzanie czasu na wakacjach. Czasem nawet 5 minut wystarczy, by spędzić z dzieckiem czas kreatywnie, gdziekolwiek jesteś!

Idealny prezent nie tylko dla tatusiów

Poradnik wydawnictwa Altenberg to przede wszystkim propozycja dedykowana ojcom - zarówno tym, którzy są już zaprawieni w bojach, jak i tym, którzy czekają dopiero na pojawienie się potomka na świecie. Wiele ciekawych inspiracji i patentów znajdą w niej też dziadkowie, a nawet mamy - szczególnie te, którym nie jest obce majsterkowanie. Poradnik ,,Projekt: Tata” to również świetny pomysł na prezent, na przykład z okazji narodzin dziecka lub Dnia Ojca. 

Sto sposobów na lepszy czas z dzieckiem - poznaj je wszystkie!

Z książką ,,Projekt: Tata” ani wielogodzinna podróż samochodem, ani deszczowe popołudnie z dziećmi nie będą dla Ciebie problemem. Z pomocą zawartych w niej patentów i przedmiotów, które masz w domu spędzisz z dzieckiem czas kreatywnie i z pewnością nie będzie to czas zmarnowany. Książka składa się z aż 20 rozdziałów - oto nazwy niektórych z nich:

  • Mały artysta, wielkie dzieła!
  • Nie wyrzucaj — wykorzystaj!
  • Zostań superbohaterem!
  • W kuchni
  • Fortyfikacje i tunele
  • Majsterkowanie z Castoramą. Waga: 0,850 kg.

Wymiary: 23 × 19 × 3 cm.