Kategorie

ALEVA NATURALS

ALEVA NATURALS to w głównej mierze renomowany producent wegańskich kosmetyków, które zostały specjalnie stworzone z myślą o najmłodszych dzieciach i wyjątkowych potrzebach ich wrażliwej oraz podatnej na ewentualne podrażnienia skórze. Oprócz tego w różnorodnej ofercie marki można odnaleźć również ekologiczne i w pełni biodegradowalne chusteczki do czyszczenia smoczków lub dezynfekcji zabawek, które w znaczący sposób ułatwiają rodzicom dbanie o zachowanie akcesoriów swojej pociechy w nieskazitelnej czystości. Wszystkie kosmetyki dla dzieci wyprodukowane przez markę Aleva są w 100% naturalne i mają prosty skład, w którym można odnaleźć wyłącznie sprawdzone organiczne składniki pochodzenia roślinnego. Potwierdza to otrzymany przez nie specjalny certyfikat Vegan. Co więcej, również i pionierskie Chusteczki bambusowe Aleva do czyszczenia smoczków i zabawek są wykonane z naturalnych materiałów, które są wolne od wszelkiego rodzaju szkodliwych substancji takich jak sztuczne barwniki czy toksyczne chemikalia. Ponadto w asorymencie prezentowanej marki można również odnaleźć wegańskie środki czystości, które są skuteczne i zarazem nie stanowią potencjalnego zagrożenia dla zdrowia i życia dziecka. Firma Aleva Naturals została założona w 2008 roku przez farmaceutę, który posiada 20 – letnie doświadczenie w branży związanej z pielęgnacją wrażliwej skóry najmłodszych pociech oraz osób dorosłych. W dodatku oryginalne jej kosmetyki wegańskie są tworzone w oparciu o zdobycze medycyny naturalnej, a w ich opracowaniu udział biorą zarówno lekarze i farmaceuci, jak i zielarze. Warto przy tym wiedzieć, że sam założyciel marki Aleva vegan czerpie wiedzę ze swojego wieloletniego doświadczenia w pracy, a także korzysta z osiągnięć tradycyjnej kultury ajurwedyjskiej. Ponadto wyprodukowane przez firmę kosmetyki i chusteczki dla niemowląt są przyjazne nie tylko dla wrażliwej dziecięcej skóry, ale również i dla naturalnego środowiska.

Pionierskie produkty marki Aleva: wegańskie kosmetyki dla kobiet w ciąży i małych dzieci, bambusowe chusteczki nawilżane dla noworodków lub do dezynfekcji niemowlęcych akcesoriów takich jak smoczki lub zabawki, a także naturalne środki czystości

Aleva Naturals to wyjątkowa marka z wartościami, która jest ceniona za wprowadzanie kreatywnych rozwiązań w pielęgnacji delikatnej i podatnej na podrażnienia skóry najmłodszych pociech. W jej ofercie można odnaleźć najwyższej jakości hipoalergiczne kosmetyki ekologiczne, które idealnie sprawdzą się dla noworodków i niemowląt, a także w odpowiedni sposób zadbają o ich potrzeby. Oprócz nich są również dostępne artykuły pielęgnacyjne, które są przeznaczone dla przyszłych i obecnych mam. Naturalne kosmetyki dla dzieci oraz kobiet w ciąży są w pełni bezpieczne dla wymagającej skóry. Zawarte w nich wegańskie składniki sprawiają, że staje się ona czysta i odpowiednio nawilżona. I co najważniejsze, skóra najmłodszych nie jest narażona na wysuszenie ani podrażnienie, które w konsekwencji mogłoby doprowadzić do jej poważnego uszkodzenia. Poza tym w asorymencie marki Aleva znajdują się także nowatorskie chusteczki dla dzieci, które zostały wyprodukowane z najwyższej jakości włókna bambusowego, posiadające nadzwyczajne właściwości. Co więcej, są one biodegradowalne i po mniej więcej 21 do maksymalnie 28 dni ulegają samodzielnemu rozpadowi. W zależności od konkretnego rodzaju, innowacyjne chusteczki ekologiczne producenta Aleva Naturals można wykorzystać do przemycia buzi lub rączek maluszka. W dodatku przydają się one przy częstej zmianie brudnej pieluszki na czystą. Ponadto dostępne są również prekursorskie chusteczki do dezynfekcji zabawek i innych akcesoriów niemowlęcych jak chociażby smoczki, które pozwalają rodzicom zatroszczyć się o ich codzienną higienę. I co najważniejsze, to kosmetyki wegańskie i pozostałe produkty marki Aleva są często wzbogacone o cenne składniki odżywcze jak organiczny aloes czy masło shea, które mają dobroczynny wpływ na skórę małego dziecka. Dodatkowo w ofercie firmy są również dostępne wegańskie środki czystości, które umożliwiają bezpieczne zadbanie o najbliższe otoczenie maluszka, a także i całej rodziny. Warto przy tym dodać, że żaden z produktów nie był testowany na zwierzętach,. Zapraszamy do zapoznania się z artykułami pielęgnacyjnymi marki Aleva Naturals, które posiada nasz sklep internetowy.