Kategorie

Adam Toys

Marka Adam Toys

Polski producent inteligentnych zabawek drewnianych, które łączą w sobie ponadczasowość z nowoczesnością

Adam Toys to nasza rodzima marka, która powstała w Polsce i tworzy wyjątkowe pod każdym względem zabawki. Zachwycają one zarówno swoją nadzwyczajną funkcjonalnością, jak i oryginalnym wzornictwem oraz pastelową kolorystyką, która idealnie prezentuje się w różnych typach wnętrz. Wszystkie Adam Toys drewniane zabawki charakteryzuje prosty i klasyczny kształt, a zarazem i modny design, co sprawia, że są jedyne w swoim rodzaju. Każda z nich jest piękna i w dodatku ekologiczna, co również przyczynia się do zwiększania świadomości wśród najmłodszych pociech, jak istotne jest dbanie o naturalne środowisko. Ponadto zabawki Adam Toys są w dwóch ciekawych seriach, które z pewnością pokocha niejeden maluszek. Pierwsza z nich ma motyw przewodni z uroczymi zwierzątkami leśnymi: Miśkiem Ryśkiem, szopem Antkiem, Lisicą Kitką, Zajączkiem Beniem oraz Sową Dobrawą. Natomiast druga seria jest zatytułowana jako ''Dzieci świata'', w której główni bohaterzy są reprezentantami poszczególnych kontynentów, co ma dodatkowe walory wychowawcze, ponieważ uczy maluchy szacunku i tolerancji wobec innych osób. Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą na drewniane zabawki Adam Toys, którymi dysponuje sklep Zabawka i Wyprawka.

Ekologiczne produkty marki Adam Toys – zabawki drewniane, które wspaniale bawią i wspierają rozwój dzieci w różnym wieku

Głównym założeniem marki jest projektowanie akcesoriów, które będą dobrze służyć małym dzieciom do codziennej zabawy i rozbudzą ich naturalną ciekawość świata. W dodatku każda zabawka taka jak Adam Toys stolik muzyczny, tablica aktywności czy wszelkiego rodzaju układanki logiczne i gry zręcznościowe, mają na celu zachęcenie najmłodszych do odkrywania ich niesamowitego potencjału. Gwarantując im przy tym nieocenioną możliwość rozwijania swoich poszczególnych zdolności oraz zdobywania nowych umiejętności. Różnego typu instrumenty muzyczne doskonale stymulują percepcję słuchową maluszka. Z kolei pomysłowa gra Adam Toys rybki to świetne ćwiczenia dla zdolności manualnych pociechy oraz sposób na usprawnienie jej koordynacji wzrokowo – ruchowej. Dzięki temu każda z zabawek zapewnia nie tylko wciągającą rozrywkę, ale i stawia przede wszystkim na aktywność samego dziecka. W związku z tym wszystkie produkty polskiej marki Adam Toys dostępne w naszym sklepie internetowym, w oryginalny sposób rozbudzają wyobraźnię maluszka, a także zachęcają go do doskonalenia swoich umiejętności.

Klasyczne i modne zabawki Adam Toys: instrumenty muzyczne, pierwsze puzzle, układanki logiczne tetris, odkrywcze tablice aktywności i kreatywny zestaw koralików do nawlekania oraz wiele innych

Zabawki marki Adam Toys to genialna kompilacja klasycznej formy i nowoczesnej funkcjonalności oraz niebanalnego designu. Idealnie nadają się one już dla najmłodszych dzieci, które podczas samodzielnej aktywnej zabawy nimi będą mogły odkrywać swoje talenty. Wszystkie produkty Adam Toys w naszym sklepie z zabawkami wyróżniają się najwyższą jakością oraz bezpieczeństwem. Każda z nich jest solidnie wykonana z dbałością o najdrobniejsze detale w swoim wyglądzie. Dla najmłodszych pociech polecane są szczególnie pierwsze puzzle z zwierzątkami leśnymi w roli głównej, które uczą umiejętności logicznego myślenia i właściwej koordynacji na linii ręka i oko. Tymczasem pionierska tablica aktywności dla malucha Adam Toys to rewelacyjny pomysł, żeby rozbudzić w dziecku zainteresowanie światem oraz wspierać rozwój jego małej motoryki. Natomiast dla nieco starszych pociech polecane są unikalne układanki tetris. Ponadto w ofercie jest również w pełni wyposażony Adam Toys zestaw muzyczny, który z pewnością przypadnie do gustu małym wirtuozom.

19 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Opis
  • Short Description
  • Cena
  • Rozmiar kół
  • Rozmiar kasku
Ustaw kierunek malejący