Produkty marki: Maped

Kreatywne artykuły szkolne Maped – nieszablonowe nożyczki i temperówki dla dzieci do szkoły i do domu

Maped to zagraniczny producent przydatnych i przede wszystkim pod każdym względem oryginalnych artykułów szkolnych, w tym wyjątkowych nożyczek i temperówek dla dzieci, w których kryje się twórczy potencjał. Charakteryzuje je staranność wykonania oraz wysoka jakość materiałów używanych do ich produkcji, a także nowoczesny design, w którym wykorzystano bogactwo różnych kolorów w żywej tonacji. Wszystkie artykuły szkolne Maped są niezwykle wytrzymałe i mają w sobie duży potencjał kreatywności. Ponadto wyróżniają się one niesamowitymi funkcjonalnościami, które sprawiają, że korzystanie z nich na co dzień jest nie tylko wygodne, ale i przyjemne. W związku z tym są one znakomitym i praktycznym rozwiązaniem dla dzieci w wieku szkolnym oraz przedszkolnym, które na tym etapie edukacji potrzebują porządnych przyborów niezbędnych na lekcjach plastyki oraz innych przedmiotach. To główne powody, dla których również i nasz internetowy sklep wzbogacił swój asortyment o produkty Maped, które cieszą się pozytywnymi opiniami zarówno zagranicą, jak i w Polsce, gdzie są dopiero poznawane. Na szczególną uwagę zasługują kreatywne nożyczki oraz nowoczesne temperówki do ołówków i kredek, które posiadają nowatorskie funkcje. Zapraszamy zatem do zapoznania się z niebanalnymi artykułami szkolnymi z kolekcji Maped Polska, które są dostępne również w naszym sklepie.

Wyjątkowa seria Maped Creativ – kreatywne nożyczki dla leworęcznych i praworęcznych do prac rękodzielniczych i innych wykonywanych w ramach lekcji plastyki w szkole i w przedszkolu

Innowacyjne nożyczki Maped są przeznaczone do kreatywnej zabawy w tworzeniu pomysłowych dekoracji i wycinanek oraz cięcia niebanalnych wzorków. Sprzedawane są zazwyczaj z jednym kompletem ostrzy, które służą do wymiany w razie zużycia się lub uszkodzenia poprzednich. Są one całkowicie bezpieczne dla dzieci i w łatwy sposób dopasowują się do małej rączki. I co najważniejsze firma Maped jako jeden z nielicznych producentów artykułów szkolnych posiada w swojej ofercie wygodne i w pełni sprawdzone nożyczki dla leworęcznych i praworęcznych. Sprawia to, że każda pociecha znajdzie idealny produkt tego typu dla siebie, który intuicyjnie dostosuje się do jej indywidualnych potrzeb. Bez wątpienia nożyczki kreatywne Maped są doskonałym narzędziem dla dzieci, które dzięki nim mogą z powodzeniem wykonywać ciekawe prace w zakresie modnego obecnie rękodzieła. A jednocześnie mogą one przy tym doskonalić swoją sprawność zręcznościową. Warto przy tym wiedzieć, że to produkt wchodzący w skład specjalnej serii marki Maped creativ, która stawia na innowację i dba o tworzenie wyjątkowych artykułów rozwijających w małych dzieciach kreatywność.

Pionierska temperówka Maped do zadań specjalnych – podwójna w wersji igloo lub croc croc oraz elektryczna turbo twist

 Jednak to nie wszystko, co jest w stanie zaproponować prezentowana przez nas zagraniczna firma. Wśród oferowanych przez Maped artykułów szkolnych są również praktyczne temperówki w unikalnym kształcie i w fantazyjnych kolorach. Jest to kolejny niezbędny element wyprawki każdego ucznia, bez którego trudno wyobrazić sobie efektywną naukę oraz wykonywanie twórczych prac w ramach obowiązkowej lekcji plastyki w szkole. Profesjonalna temperówka Maped przeznaczona do szybkiego i przede wszystkim bezpiecznego ostrzenia ołówków i kredek została wyposażona w dwa otwory w różnych wielkościach. Dzięki temu bez problemu można wykorzystać ją do łatwiejszego temperowania poszczególnych przyborów do pisania i rysowania, dopasowując je w zależności od ich grubości. Ponadto w naszej ofercie dostępna jest również najnowszej generacji Maped turbo twist temperówka elektryczna na baterie, która umożliwia automatyczne temperowanie ołówków i kredek o standardowej średnicy 6,5 – 8 mm. To ciekawa alternatywa szczególnie dla osób, które muszą bardzo często ostrzyć swoje przybory do pisania. Wykonywanie w sposób ręczny tej czynności bywa meczące i mało komfortowe przy użyciu tradycyjnej temperówki. Dlatego jej elektryczna wersja jest wtedy najbardziej ekonomicznym rozwiązaniem, które pozwala na wygodne temperowanie ołówków przy minimalnym wysiłku. W dodatku temperówkę elektryczną turbo twist Maped można zawsze przekształcić w klasyczny przyrząd do ostrzenia kredek.

 

12 Item(s)

1
Promocja

Temperówka podwójna Maped Clean z pojemnikiem

Normalna cena: 9,75 zł

Special Price 8,80 zł

Solidna podwójna temperówka do kredek i ołówków. Dowiedz się więcej

Temperówka podwójna Maped Colorpeps

9,75 zł
Temperówka z dwoma ostrzami oraz pojemnikiem na ścinki. Dowiedz się więcej

Temperówka croc croc Maped dwa otwory zielono-pomarańczowa

7,50 zł
Temperówka dla dzieci croc croc Maped dwa otwory zielono-pomarańczowa. Dowiedz się więcej

Nożyczki dla dzieci do wzorków Maped 13 cm różowe

9,99 zł
Nożyczki dla dzieci do wycinania wzorków 13 cm Maped. Dowiedz się więcej

Nożyczki dla dzieci Maped do wzorków 13 cm niebieskie

9,99 zł
Nożyczki dla dzieci do cięcia wzorków 13 cm Maped. Dowiedz się więcej

Nożyczki dla dzieci 13 cm Maped koala "P"

8,99 zł
Nożyczki dla dzieci praworęcznych 13 cm Maped koala. Dowiedz się więcej

Nożyczki dla dzieci Maped do wzorków 13 cm fioletowe

9,99 zł
Nożyczki dla dzieci do wycinania wzorków marki Maped. Dowiedz się więcej

Nożyczki dla dzieci leworęcznych Maped 12cm

9,90 zł
Nożyczki dla leworęcznych 12cm Maped w kolorze różowym. Dowiedz się więcej

Wyprzedano

Temperówka dla dzieci podwójna croc croc Maped zielono-niebieska

7,50 zł
Temperówka dla dzieci croc croc Maped dwa otwory zielono-niebieska. Dowiedz się więcej

Wyprzedano

Elektryczna temperówka Maped turbo twist

69,00 zł
Elektryczna temperówka do kredek i ołówków Maped turbo twist. Dowiedz się więcej

Wyprzedano

Temperówka igloo Maped dwa otwory pomarańczowa

4,90 zł
Temperówka dla dzieci igloo Maped  z dwoma otworami w kolorze pomarańczowym. Dowiedz się więcej

Wyprzedano

Temperówka igloo Maped dwa otwory fioletowa

4,90 zł
Temperówka dla dzieci igloo Maped dwa otwory fioletowa. Dowiedz się więcej

Wyprzedano

 

12 Item(s)

1