Kategorie

4 Baby

Marka 4 Baby

Nasza rodzima marka 4Baby jest obecnie bardzo popularna w Polsce głównie jako producent niezbędnych artykułów dla najmłodszych pociech. Każdy z nich jest wręcz obowiązkowym elementem w niemowlęcej wyprawce i zdecydowanie ułatwiają rodzicom maluszków codzienną opiekę nad nimi. Firma 4Baby powstała w 2005 roku, nadal pracując i dbając o jak najlepszą jakość oferowanych produktów oraz ich bezpieczeństwo użytkowania przez pociechy. Kierują się w tym przede wszystkim swoim wieloletnim doświadczeniem na rynku akcesoriów dziecięcych oraz zatrudnieniem prawdziwych profesjonalistów w tej dziedzinie.

Jakie główne produkty są oferowane przez znaną i cenioną polską markę 4Baby?

Wśród tworzonych przez firmę 4Baby artykułów dla dzieci odnajdą Państwo bogactwo wyboru takich akcesoriów przydatnych w domu, jak i poza nim. Do mieszkania dedykowane są następujące produkty:

  • -Wygodne wysokie krzesełka do karmienia, które idealnie nadają się na początki rozszerzania diety dla pociechy i nie tylko, ponieważ dostępne są również w wariancie 2w1, gdy można przekształcić je w osobny stoliczek i krzesełko dla starszego dziecka.
  • -Komfortowe łóżeczka turystyczne, które doskonale sprawdzą się zarówno w warunkach domowych, jak i szczególnie na dalsze wyjazdy z pociechą, np. w odwiedziny do dziadków lub na wakacje. Są proste w montażu i łatwe do transportowania. Dzięki nim mamy pewność, że nasze maleństwo będzie mieć wszędzie swoje miejsce do spania lub zabawy.
  • -Leżaczki bujaczki dla niemowląt z wibracjami oraz zabawkami, które umilą czas maluszkowi, a także pomogą się mu odprężyć i uspokoić, a nawet przyjemnie zasnąć. Z kolei dla opiekuna na pewno istotny jest fakt, że w każdej chwili może mieć swoją pociechę blisko siebie w bezpiecznym dla niej otoczeniu. Bujaczek – leżaczek jest lekki i można go przenosić w dowolne pomieszczenie w domu, żeby mieć zawsze na oku niemowlę przy wykonywaniu codziennych obowiązków.
  • -Kojce do zabaw dla dzieci to nasza propozycja na stworzenie najmłodszym pociechom, które już potrafią się same przemieszczać, przyjaznego i przede wszystkim bezpiecznego miejsca do codziennej rozrywki.
  • -Chodziki dla dzieci z edukacyjnymi panelami z zabawkami, które mają na celu w głównej mierze wspomóc niemowlęta w sprawniejszym stawianiu pierwszych kroków i zachęcić je do nauki chodzenia. Mogą z niego korzystać wyłącznie dzieci, które potrafią już samodzielnie siedzieć. To również pomysł na ciekawą rozrywkę dla maluszków od 6 miesiąca ich życia.

Oprócz wyżej wymienionych artykułów dziecięcych, firma 4Baby posiada w swojej ofercie też inne produkty, które są przeznaczone głównie do użytku poza domem, a więc:

  1. 1. Na podróż z pociechą polecane są przede wszystkim bezpieczne i sprawdzone foteliki samochodowe, które są dostępne w każdej grupie wagowej, dostosowanej również pod kątem wieku dziecka, a przy tym posiadające wymagane normy homologacyjne.
  2. 2. Natomiast na spacerze niezbędnymi okażą się zapewne nowoczesne i przede wszystkim poręczne wózki dla najmłodszych dzieci z praktycznymi funkcjami, które występują przede wszystkim w wersji spacerowej, z możliwością dopasowania gondoli dla noworodków i niemowląt do wieku 6 miesięcy.

Firma 4Baby to przede wszystkim krzesełka do karmienia, łóżeczka turystyczne, leżaczki bujaczki dla niemowląt, kojce do zabaw, chodziki dla niemowląt, foteliki samochodowe oraz dziecięce wózki.

Zdecydowanie marka 4Baby to jeden z polskich producentów, w którego bogatej ofercie znajdą Państwo wszelkie niezbędne akcesoria dla swojej pociechy. Warto przy tym zdawać sobie sprawę z faktu, że każdy produkt został wyprodukowany w zgodzie z obowiązującymi współcześnie normami. I co najważniejsze, producent 4Baby zadbał też, żeby wszystkie jego artykuły charakteryzowała dobrą jakością wykonania oraz bezpieczeństwo użytkowania przez najmłodsze dzieci. Oprócz tego posiadają one wymagane certyfikaty i homologacje, które zostały przyznane przez uwierzytelnione jednostki badawcze w naszym kraju oraz zagranicą.