Laktator ręczny Ardo Amaryll

134,00 zł

Krótki opis

Nowoczesny laktator ręczny z regulacją siły ssania, który będzie wsparciem w odciąganiu pokarmu dla Mamy karmiącej. Wyróżnia się delikatnością i cichą pracą. Posiada 3 zestawy lejka. Polecany przez doradców laktacyjnych i położne.

(Czytaj wiecej)
Reward Points Zdobędziesz 402 pkt za zakup tego produktu.
Reward Points Zdobędziesz 100 pkt za ocenę oraz 100 pkt za napisanie recenzji produktu.

Czas realizacji:
Do ustalenia, prosimy o kontakt.

Darmowa dostawa od: 200zł
Koszt dostawy: 9 - 16zł

Zamów telefonicznie: 530 400 702
pracujemy od poniedziałku do piątku: 8-16

 

Szczegóły

Laktator ręczny Ardo AmaryllJesteś na etapie poszukiwania wysokiej jakości laktatora do odciągania mleka dla swojego maleństwa? A może potrzebujesz urządzenia tego typu, który dopasuje się do Twoich wyjątkowych potrzeb i będzie komfortowy w użytkowaniu go na co dzień? Niewątpliwie wybór dobrego laktatora ręcznego jest bardzo istotny w powodzeniu karmienia niemowlaka swoim pokarmem z butelki zamiast wprowadzenia do jego diety mleka modyfikowanego. Jest to nie tylko zdrowsze, ale i ekonomiczne. Nierzadko też regularne odciąganie naturalnego jedzenia dla maluszka jest pomocne w jak najdłuższym utrzymaniu laktacji. Wobec tego warto, żeby każda Mama karmiąca piersią lub w sposób mieszany, mogła mieć przy sobie odpowiedni sprzęt. Z całą pewnością doskonałym rozwiązaniem w tej kwestii jest właśnie proponowany przez nas cichy laktator ręczny Ardo Amaryll.

Jak prawidłowo używać laktatora ręcznego?

Wygodny laktator ręczny jest bez wątpienia niezwykłym udogodnieniem dla karmiącej Mamy, która z różnych przyczyn jest zmuszona do odciągania mleka w ten sposób. Jednak źle dobrany lub nie posiadający odpowiednich standardów, może wyrządzić więcej szkody niż pożytku. Zdarza się i tak, że odciąganie pokarmu jest nie tyle mało skuteczne, jak i przede wszystkim bolesne. Nic zatem dziwnego, że większość rodzicielek bardzo łatwo się zniechęca i całkowicie przechodzi na mleko modyfikowane. Niemniej gdyby była to prostsza i przyjemniejsza czynność, to wtedy sytuacja wyglądałaby zupełnie inaczej. Dlatego też wysokiej jakości laktator ręczny z regulacją siły ssania, którą można dostosować do indywidualnych preferencji mamy, ułatwi wydajniejsze odciąganie mleka z piersi.

Laktator ręczny Ardo AmaryllJakie unikalne cechy charakteryzują laktator ręczny Ardo Amaryll? Najważniejszą z nich jest to, że dany cykl i siłę ssania można elastycznie dopasować do swoich potrzeb. Każda mama jest niepowtarzalną osobą, więc trzeba dbać i podkreślać jej indywidualność we wszystkich aspektach życia. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, żeby również i laktator ręczny był dostosowany do osobistych uwarunkowań. Dzięki temu odciąganie pokarmu staje się nie tylko bezbolesne, ale przede wszystkim i wydajniejsze. Jest to niezwykle ważne na początku laktacji, gdy jedynym jedzeniem noworodka jest mleko.

Laktator ręczny Ardo AmaryllRównie istotne jest zadbanie o bezpieczne i higieniczne ściąganie mleka za pomocą laktatora. W tym przypadku gwarantem tego jest zastosowanie w Ardo Amaryll pionierskiej technologii „Vacuum Seal”. Tworzy ona doskonałą barierę przed potencjalnymi zanieczyszczeniami, które mogłyby pojawić się w odciągniętym pokarmie.

Laktator ręczny Ardo AmaryllPonadto, dobry laktator ręczny powinien także umożliwić proste ściąganie mleka bez niepotrzebnego bólu dla korzystającej z niego mamy. Idealnym byłoby również, żeby jego praca była w miarę cicha. Zapewni to spokojne i dyskretne odciąganie pokarmu z piersi w każdej sytuacji. I wtedy możesz wykonywać tego typu czynność np. w trakcie pracy. Albo w nocy podczas snu dziecka, i to bez obaw, że się w tym momencie obudzi. Warto przy tym pamiętać, że ilość odciąganego mleka może być większa, gdy mama ma w pobliżu swoje maleństwo. Mają na to wpływ hormony, szczególnie oksycotyna, która wytwarzana jest w chwili kontaktu wzrokowego kobiety z jej dzieckiem lub w czasie przytulania go do siebie.

Na szczególną uwagę zasługuje także fakt, że wysokiej jakości laktator Ardo Amaryll posiada unikalny kształt, przez co jest bardzo poręczny zarówno dla praworęcznych, jak i leworęcznych kobiet. Jak widać, producent zatroszczył się o komfort jego użytkowania dla każdej mamy pod względem indywidualnych predyspozycji. Ponadto jest od razu gotowy do podjęcia cichej pracy odciągania pokarmu. Natomiast materiały, z jakich został wyprodukowany ten wygodny laktator ręczny, są wolne od szkodliwej substancji, którą jest tzw. bisfenol A. Zatem jest jak najbardziej bezpieczny dla kobiet karmiących piersią. I co najważniejsze, ściągnięte mleko jest całkowicie zdrowe i nie zawiera żadnych niepożądanych zanieczyszczeń.

Laktator ręczny Ardo AmaryllJak dobrać lejek do laktatora?

Kupując laktator ręczny Ardo Amaryll, otrzymasz do niego przydatne dodatki, którym są aż 3 różne rozmiary lejka. Od teraz każda mama może według własnego uznania dopasować jego wymiar właściwy dla siebie. Natomiast gdy zostanie on odpowiednio dobrany, to odciąganie pokarmu stanie się nie tylko niezwykle łagodne, ale i o wiele bardziej wydajniejsze. Dlaczego więc nie ułatwić sobie tego zadania, tym bardziej, że na początkowym etapie karmienia piersią trzeba dość często wykonywać tego typu czynność? W dodatku do zestawu dołączona jest również szczoteczka do mycia oraz specjalna wkładka do lejka Optiflow, która efektywnie, choć w nadal delikatny sposób, masuje pierś w trakcie ściągania mleka, produkując jego większe ilości.


Informacje dodatkowe

Product Brand --- None ---

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Recenzje klientów

1 produkt(ów)

na stronę
Magda
Ocena produktu
Świetny i komfortowy laktator (Dodano 13.07.2018)

1 produkt(ów)

na stronę

Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Laktator ręczny Ardo Amaryll

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Ocena produktu

Ostatnio na Blogu