Krzesełko do karmienia 4Baby Fashion

299,00 zł

Krótki opis

To wielofunkcyjne krzesełko do karmienia 2w1, które rośnie razem z dzieckiem. Idealne dla małych i starszych pociech. Przeznaczone dla maluchów o maksymalnej wadze ciała 15 kg.

(Czytaj wiecej)

* Required Fields

299,00 zł
Brand 4 Baby
Reward Points Zdobędziesz 897 pkt za zakup tego produktu.
Reward Points Zdobędziesz 100 pkt za ocenę oraz 100 pkt za napisanie recenzji produktu.

Czas realizacji:
Do ustalenia, prosimy o kontakt.

Darmowa dostawa od: 200zł
Koszt dostawy: 9 - 16zł

Zamów telefonicznie: 530 400 702
pracujemy od poniedziałku do piątku: 8-16

 

Szczegóły

Krzesełko do karmienia 4Baby FashionKrzesełko do karmienia 4Baby Fashion dedykowane jest przede wszystkim dzieciom, które potrafią już samodzielnie siedzieć, czyli mniej więcej od 6 miesiąca życia. Sprawdzi się w każdym domu oraz jest nieodłącznym elementem przy rozszerzeniu diety niemowlęcia. Można korzystać z niego na dwa podstawowe sposoby:

 • -jako wysokie krzesełko do karmienia od 6 miesiąca życia malucha do około 3 roku życia dopóki nie osiągnie on maksymalnej masy ciała 15 kg;
 • -natomiast po ukończeniu przez dziecko 3 roku życia można je zdemontować i korzystać z nich osobno jako stolik i krzesełko dla dzieci do samodzielnego spożywania stałych pokarmów przez pociechę. Ale nie tylko, bo można je także używać w celach rozrywkowych, np. do rysowania lub malowania, które wymagają wygospodarowania dla maluszka odpowiedniego miejsca. W ten sposób tego rodzaju krzesełko do karmienia rosnące z dzieckiem może być użytkowane do osiągnięcia przez nie maksymalnej wagi ciała 18 kg, czyli do około 6 roku życia.

Bez wątpienia praktyczne krzesełko do karmienia ze stolikiem to produkt, który posłuży każdemu maluchowi przez bardzo długi czas. Jest wręcz niezbędne dla pociechy jako bezpieczne miejsce do spożywania codziennych posiłków i szczególnie w trakcie ich pierwszych prób, jak i później może służyć do ciekawej zabawy.

Oprócz tego posiada szereg zalet wysokiego i niezwykle lekkiego krzesełka do karmienia. Jednym z jego niezaprzeczalnych atutów jest możliwość regulowania oparcia w trzech pozycjach, żeby ułatwić Twojemu dziecku wygodne jedzenie w nim. W dodatku ze względów bezpieczeństwa zostało ono wyposażone w system 5-punktowych pasów, które zapewniają maluszkowi właściwą ochronę w trakcie karmienia go w krzesełku. Kolejnym udogodnieniem jest również stolik dla dziecka z otwieranym blatem.

Krzesełko do karmienia 4Baby FashionPonadto jest to również poręczne krzesełko do karmienia z tacką podwójną, której odległość od siedziska można dostosować do aktualnych potrzeb pociechy. Ma ona też specjalny uchwyt na napoje i naczynia, który ułatwi opiekunom nakarmienie malucha. Można bezpiecznie umieścić na nich kubek niekapek z piciem lub talerzyk z jedzeniem. Dzięki temu istnieje także możliwość podjęcia przez dziecko pierwszych prób samodzielnego jedzenia i używania sztućców. Co więcej, tego typu krzesełko do karmienia ze stoliczkiem idealnie sprawdzi się w przypadku, gdy rodzice będą chcieli wprowadzić u swojego maleństwa rozszerzanie diety metodą BLW.

Poza tym każdy opiekun doceni fakt, że 4Baby Fashion to krzesełko do karmienia łatwe do czyszczenia. Wszystko to za sprawą specjalnej tapicerki, która została wyprodukowana z wodoodpornego materiału. Wobec tego zarówno samo krzesełko, jak i dołączona do niego w zestawie wygodna tacka można w prosty sposób oczyścić z ewentualnie powstałych zabrudzeń.

Krzesełko do karmienia 4Baby Fashion charakteryzuje wysoka jakość oraz funkcjonalność, z którego dziecko będzie mogło długo korzystać i nie tylko przy jedzeniu. Jest to zatem komfortowe krzesełko do karmienia, które opinie ma bardzo dobre.

 

 

 

 Krzesełko do karmienia 4Baby FashionGłówne cechy krzesełka do karmienia 4Baby Fashion to:

 • -jest to komfortowe i wielofunkcyjne krzesełko do karmienia 2w1;
 • -to wysokie lekkie krzesełko do karmienia, które jest przeznaczone dla dzieci w wieku od 6 miesiąca życia do około 3 roku życia i maksymalnej wagi ciała 15 kg;
 • -można korzystać z niego jako osobny stolik i krzesełko dla dzieci do zabaw, które ukończyły 3 lata i może być użytkowane w ten sposób do mniej więcej 6 roku życia oraz maksymalnej masy ciała 18 kg;
 • -wyposażone w system 5-punktowych pasów bezpieczeństwa;
 • -posiada regulowane oparcie w 3 pozycjach;
 • -dołączona jest do niego podwójna tacka, która ma uchwyty na napoje i naczynia;
 • -istnieje możliwość wyregulowania odległości tacki od siedziska;;
 • -tapicerka krzesełka do karmienia jest łatwa do czyszczenia, ponieważ została wykonana z wodoodpornego materiału;
 • -maksymalne obciążenie to 15 kg;
 • -jest zgodne z normą EN 14988-1+A1:2012.

 

 

 

Dokładne wymiary (szerokość/ wysokość/ głębokość w cm) krzesełka do karmienia 4Baby Fashion to:

 • -złożony: 60/70/115
 • -rozłożony: 60/104/68.

Waga krzesełka to 8.4 kg.


Informacje dodatkowe

Product Brand 4 Baby

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Krzesełko do karmienia 4Baby Fashion

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Ocena produktu

Ostatnio na Blogu