Koń na biegunach Calypso

560,00 zł

Krótki opis

Interaktywny konik na biegunach, który rży i wydaje dźwięk galopu.

(Czytaj wiecej)
Reward Points Zdobędziesz 1680 pkt za zakup tego produktu.
Reward Points Zdobędziesz 100 pkt za ocenę oraz 100 pkt za napisanie recenzji produktu.

Czas realizacji: Od 3 - 6 dni
Produkt dostępny w naszym magazynie

Darmowa dostawa od: 200zł
Koszt dostawy: 9 - 16zł

Zamów telefonicznie: 530 400 702
pracujemy od poniedziałku do piątku: 8-16

 

Szczegóły

Konik na biegunach z dźwiękiem Calypso

To interaktywny pluszowy konik na biegunach, który potrafi wydawać dźwięk galopu i rży. Posiada komfortowe siodełko ze strzemionami na stopy dziecka. Przeznaczony dla maluchów od 3 lat.

Prezentowany przez nas konik na biegunach z dźwiękiem Calypso jest idealnym połączeniem ponadczasowej zabawki tego typu z najnowszej generacji funkcjami interaktywnymi. Dzięki temu zabawa w bujaniu się na nim jest bardziej atrakcyjna dla pociechy. A przy tym pozwala maluszkowi na zapoznanie się z charakterystycznymi cechami prawdziwego konia, który rży i galopuje. Realizuje zatem i poniekąd rolę poznawczą oraz emocjonalną przez możliwość interakcji. Równie istotnymi zadaniami, które spełnia konik na biegunach od 3 lat to też wsparcie dziecka w ogólnym rozwoju psychoruchowym czy w poszerzaniu jego umiejętności zachowywania równowagi. I co najważniejsze, zabawa na nim jest najlepszą rozrywką dla młodszych pociech, które bujanie się nie tylko odpręża, ale i znakomicie uspokaja. Nic zatem dziwnego, że popularny koń na biegunach jest bardzo często brany pod uwagę jako wymarzony prezent na urodziny lub z innej ważnej okoliczności dla maluszka. Tym bardziej, że niejeden współczesny rodzic sam miał okazję posiadać taką zabawkę w czasach swojego dzieciństwa. Dlaczego więc nie podarować swojemu maluszkowi podobnej przyjemności i pomóc w tworzeniu pięknych wspomnień z okresu dziecięcych lat?

Konik na biegunach dla 3latkaOprócz tego Calypso to bezpieczny konik na biegunach, który został przystosowany do sprawności dzieci od 3 roku życia. Został on starannie wyprodukowany z wysokiej jakości surowców i niezwykle miłego w dotyku pluszu. Posiada również wygodne siedzisko w formie siodełka ze strzemiona, na których pociecha może stabilnie oprzeć swoje stopy. Po obu bokach głowy konika są umieszczone praktyczne uchwyty '' rączki '', które umożliwiają właściwe przytrzymywanie się na nim przez malucha. Ponadto płozy zabawki na biegunach są wykonane z wytrzymałego drewna i odpowiednio wyprofilowane, co gwarantuje jej solidność. To również dodatkowa ochrona przed nadmiernym rozbujaniem konika przez dziecko. Trzeba przy tym także wspomnieć o tym, że choć tradycyjny bujak jest dedykowany zazwyczaj starszym pociechom, to i tak powinno się zwracać uwagę, czy jest bezpieczna. Z tego powodu zdecydowanie warto wybrać konika na biegunach z profilowanymi płozami oraz strzemionami pod stópki dla malucha. Pozwalają one zarówno na spokojną i niezagrażającą dziecku zabawę w bujaniu się, a także czynią ją superkomfortową.

Nadto interaktywny pluszowy konik na biegunach Calypso umożliwia maleństwu na stymulowanie takich swoich zmysłów jak dotyk, wzrok czy słuch. Niewątpliwie zabawę w bujaniu się na nim urozmaicą dziecku interakcyjne funkcje zabawki. Wystarczy, że pociecha naciśnie na uszko konika, żeby zaczął wydawać odgłosu rżenia czy galopu. Za ich pomocą maluszek może się poczuć niczym na wierzchowcu z prawdziwego zdarzenia. Są to dodatkowe atrakcje, dzięki którym bujanie się na koniku może trwać jeszcze dłużej i każde dziecko będzie chętnie do niej powracać.

A zatem jakiego konika na biegunach wybrać, aby jak najlepiej spełniał swoje zadanie?

  • – zawsze zwracajmy uwagę na sugestie producenta, od jakiego wieku dana zabawka na biegunach jest przeznaczona dla dziecka, gdyż klasyczne konie na biegunach są dedykowane głównie pociechom od 3 lat;
  • – zabawka na biegunach Calypso jest bezpieczna;
  • – została wykonana z wysokiej jakości tworzyw, w tym miękkiego pluszu, który czyni zabawkę wygodną i przyjemną w dotyku;
  • – wyposażona w komfortowe siedzisko w postaci siodełka ze strzemionami pod stópki;
  • – posiada profilowane płozy z wytrzymałego drewna;
  • – ma poręczne uchwyty '' rączki '', za które maluch może się przytrzymać w trakcie bujania się na koniku;
  • – interaktywne funkcje zabawki uruchamiają się po naciśnięciu ucha konika, który zaczyna wtedy rżeć oraz wydawać odgłos galopu.

 

Konik z interaktywnymi funkcjami, po naciśnięciu na ucho rży a także wydaje dźwięk galopu.

Wykonany z wysokiej jakości materiałów oraz miękkiego pluszu.

Drewniane profilowane płozy, wygodne siodełko, oraz rączki do trzymania i strzemiona pod stópki.

Wiek: od 3 lat. 

Dokładne wymiary to: 105 x 33 x 85 cm.

 


Informacje dodatkowe

Czas dostawy Od 3 - 6 dni
Wiek 3-5
Product Brand --- None ---

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Koń na biegunach Calypso

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Ocena produktu

Ostatnio na Blogu