Karty Grabowskiego dodawanie i odejmowanie

56,00 zł

Krótki opis

Karty matematyczne Grabowskiego dodawanie i odejmowanie, równości i nierówności.

(Czytaj wiecej)
Reward Points Zdobędziesz 168 pkt za zakup tego produktu.
Reward Points Zdobędziesz 100 pkt za ocenę oraz 100 pkt za napisanie recenzji produktu.

Produkt niedostępny

Darmowa dostawa od: 200zł
Koszt dostawy: 9 - 16zł

Zamów telefonicznie: 530 400 702
pracujemy od poniedziałku do piątku: 8-16

 

Szczegóły

Karty Grabowskiego dodawanie i odejmowanie oraz równości i nierówności - wciągające edukacyjne rozgrywki karciane dla dzieci!

Karty matematyczne Grabowskiego dodawanie i odejmowanie są grą edukacyjną dla dzieci, która uczy dodawania i odejmowania poprzez zabawę. Pozwala dziecku doskonalić umiejętności dodawania i odejmowania, przygotowując do późniejszej nauki tabliczki mnożenia. Dziecko, które opanuje dobrze dodawanie i odejmowanie, sprawnie nauczy się tabliczki mnożenia.

Czego uczą karty Grabowskiego dodawanie i odejmowanie?

  • - w pierwszym etapie karty Grabowskiego uczą dziecko dodawania i odejmowania do 10,np. istnieje możliwość dobrani kart tak aby maksymalna wartość liczbowa była 5, dziecko ćwiczy wtedy proste działania typu: 2+1 , 1+2, 2+3 itd.,
  • - stopniowo można dodawać kolejne karty, podwyższając próg dziecku do kolejnych cyfr,
  • - wraz z zdobywaniem wprawy przez dziecko w dodawaniu i odejmowaniu do 10, przechodzimy na etap progu dziesiątkowego, dziecko wykonuje obliczenia na coraz wyższym poziomie trudności.

Karty sprawiają, że dziecko nabywa swobody w liczeniu, nawet nie zdając sobie sprawy, ponieważ zabawa jest coraz bardziej wciągająca. Rozgrywki kartami nie tylko wciągają dzieci, jak również uczą cierpliwości, uwagi, gry na zasadach fair-play a także logicznego myślenia. Dziecko musi bacznie obserwować przebieg rozgrywki karcianej, analizować ruchy przeciwnika i na podstawie nich podejmować samodzielnie decyzje. Karty Grabowskiego dają niesmowite możliwości rozwoju umiejętności matematycznych, personalnych i strategicznych.

W skład gry matematycznej karty Grabowskiego dodawanie i odejmowanie wchodzą:

  • - duże karty z liczbami,
  • - dżokery,
  • - małe karty ze znakami działań, równości, nierówności, nawiasami,
  • - szablon Graf,
  • - plastikowe zamykane pudełeczko na karty.

Zestaw zawiera 44 duże karty w czterech kolorach. W każdym kolorze są karty z wartościami od 0 do 10. Są również karty z wartościami od 11 do 20 i cztery dżokery z niewiadomą "x", która pozwala na naukę równości i nierówności.

Karty Grabowskiego „Dodawanie i odejmowanie” powstały przy współpracy z prof. zwycz. dr hab. Edytą Gruszczyk-Kolczyńską, autorytetem w dziedzinie edukacji matematycznej dzieci w wieku wczesnoszkolnym i przedszkolnym.

Wiek: od 6 lat.

Liczba graczy: od 1 do 6 osób.

Karty matematyczne Grabowskiego posiadają pozytywne opinie wśród pedagogów i nauczycieli. Wykorzystywane w nauce w domu i szkołach.


Informacje dodatkowe

Czas dostawy 24h
Wiek 6-8
Product Brand --- None ---
gry edukacyjne, logiczne, karciane

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Karty Grabowskiego dodawanie i odejmowanie

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Ocena produktu

Ostatnio na Blogu