Krzesełka do kamienia

Krzesełka do karmienia dzieci

Krzesełka do karmienia to produkty, w które powinni zaopatrzyć się wszyscy rodzice. Takie krzesełka nie tylko ułatwiają nakarmienie dziecka, ale także pozwalają maluszkowi uczestniczyć we wspólnych, rodzinnych biesiadach przy stole. Idealne krzesełko do karmienia powinno mieć wygodne siedzisko, regulację wysokości i zabezpieczenia. I takie też krzesełka znajdziecie w naszym sklepie. Oferujemy krzesełka do karmienia, które są atrakcyjne wizualnie, mają nowoczesny design, a jednocześnie są bardzo stabilne i bezpieczne.

W swoim asortymencie posiadamy krzesełka drewniane i plastikowe - proste w obsłudze i wyjątkowo łatwe w czyszczeniu. Nasze produkty posiadają specjalnie zaprojektowane oparcia, które idealnie obejmują plecy dziecka i tym samym pomagają mu siedzieć prosto i wygodnie. Na specjalną uwagę zasługują krzesełka, które rosną razem z dzieckiem i mogą być śmiało wykorzystywane zarówno dla kilkumiesięcznych maluszków, jak również dzieci kilkuletnich. Uzupełnieniem naszej oferty są miękkie poduszki na siedzenia, które dodatkowo zwiększają komfort małych użytkowników. Gwarantujemy najlepszą jakość i atrakcyjne ceny!

 

3 Item(s)

1

Poduszka do krzesła DanChair - COMFORT czarna

149,00 zł
Miękka poduszka, która dodatkowo zwiększa komfort małych użytkowników. Dowiedz się więcej

Poduszka do krzesła DanChair - COMFORT osiołki Tarok - szary

149,00 zł
Miękka poduszka, która dodatkowo zwiększa komfort małych użytkowników. Dowiedz się więcej

Krzesełko do karmienia Baby Dan DANCHAIR białe

469,00 zł
DanChair to krzesełko, które rośnie razem z dzieckiem Dla dzieci od 6 miesiąca aż do 15 lat! Regulowana wysokość siedziska i podnóżka Wyjątkowo stabilna konstrukcja Dowiedz się więcej

 

3 Item(s)

1