Interaktywny zegarek smartwatch Xblitz Kids Watch GPS-Watch Me

149,00 zł

Krótki opis

To innowacyjny smartwatch dla dzieci  z lokalizatorem gps i telefonem oraz aparatem. Gwarantuje on bezpieczeństwo Twojemu dziecku, a Tobie pewność o tym, gdzie się znajduje poza domem. Doskonały dla dzieci w wieku szkolnym.

(Czytaj wiecej)
Brand Xblitz
Reward Points Zdobędziesz 447 pkt za zakup tego produktu.
Reward Points Zdobędziesz 100 pkt za ocenę oraz 100 pkt za napisanie recenzji produktu.

Produkt niedostępny

Darmowa dostawa od: 200zł
Koszt dostawy: 9 - 16zł

Zamów telefonicznie: 530 400 702
pracujemy od poniedziałku do piątku: 8-16

 

Szczegóły

Innowacyjny smartwatch dla dzieci  z lokalizatorem gps, telefonem oraz aparatem

Ten nowoczesny zegarek interaktywny dla dzieci został specjalnie stworzony z myślą o ich dobrej zabawie podczas użytkowania go, a także dla rodziców dorastających kilkulatków. Nie tylko potrafi dokładnie odliczać czas jak tradycyjny czasomierz, ale przede wszystkim umożliwia pociechom jak najlepszą komunikację z ich opiekunami na odległość. Tego rodzaju smartwatch świetnie się sprawdzi zamiast klasycznego telefonu, o którym w przeciwieństwie do zegarka można łatwo zapomnieć lub zgubić. Posiada on zarówno slot na kartę mikroSIM, jak i wmontowany fabrycznie mikrofon i głośnik. Dzięki temu dziecko może tak odbierać rozmowy przychodzące w sieci GSM, jak i je wykonywać w każdym momencie. Trzeba jedynie przy tym pamiętać, żeby potrzebne numery telefonów do rodziców i innych zaufanych osób zapisać w książce teleadresowej, w której jest miejsce na maksymalnie 10 adresów. Bez tego niemożliwe będzie wybieranie połączeń telefonicznych ani ich przyjmowanie.

W dodatku jest to również smartwatch z kartą sim dla dzieci, dzięki czemu nie trzeba jej dokupywać. Co więcej, możliwe są nie tylko rozmowy głosowe wykonywane lub odbierane w sieci GSM, ale też i funkcja czatu, przez którą rodzic może wysyłać do swojej pociechy krótkie wiadomości tekstowe. Zdecydowanie jest to ułatwienie do sprawnej i szybkiej komunikacji na linii opiekun-dziecko, która jest niezwykle istotna. Szczególnie w nagłych sytuacjach za pomocą wbudowanej funkcji SOS, której głównym zadaniem jest wybranie połączenia alarmowego do rodzica. Dzieje się tak w chwili, gdy dziecko przekroczy wyznaczoną przez opiekuna tzw. '' strefę bezpieczeństwa '', o czym od razu zostaje poinformowana odpowiednia osoba. Dlatego też lepiej wybrać smartwatch z możliwością rozmowy i lokalizacją gps, który jest idealnym udogodnieniem dla każdego rodzica do utrzymywania nieprzerwanego kontaktu ze swoją latoroślą.

Niewątpliwie nowoczesny smartwatch dla dzieci z gps jest przydatny, gdy pociecha rozpoczyna swoją przygodę ze szkołą i coraz częściej przebywa poza stałym miejscem zamieszkania. Umożliwia to w głównej mierze monitorowanie na bieżąco aktualnej lokalizacji kilkulatka poprzez wysyłanie informacji o niej na wskazany numer telefonu rodzica. I co najważniejsze, można samodzielnie określić dla latorośli wspomniane wyżej strefy bezpieczeństwa po których może się ona poruszać. Tymczasem każde jej przekroczenie przez pociechę jest sygnalizowane opiekunowi przez wywołanie specjalnie stworzonego dla tych celów alarmu SOS, na który można odpowiedzieć przez zadzwonienie do dziecka na telefon w zegarku na karte sim. Wobec tego istnieje możliwość zarówno ciągłego sprawdzania miejsca pobytu nastolatka, jak i wyznaczenie, na jakim terytorium może przebywać. Inaczej zostanie to natychmiastowo zasygnalizowane jego opiekunowi. Wystarczy jedynie zainstalować w swoim smartfonie specjalną aplikację do smartwatcha dla dzieci, żeby móc w pełni korzystać z jego rozmaitych zadań.

To również smartwatch dla dzieci z telefonem, która posiada zamontowany w górnej części zegarka aparat. To głównie dodatkowa funkcja rozrywkowa dla kilkulatka, który za jej pomocą może sobie zrobić tzw. '' selfie'', ale nie tylko. Dzięki niej rodzic może także sprawdzić wizualnie, gdzie przebywa jego pociecha za pośrednictwem specjalnej aplikacji na smartfon, która umożliwia wykonanie zdjęcia na odległość. Jest to też i dobra opcja, gdy mini lokalizator gps dla dzieci zostanie zgubiony, co w ten sposób ułatwi jego znalezienie.

 

Dlaczego zatem zegarek dla dziecka z lokalizatorem jest tak bardzo przydatnym urządzeniem dla współczesnych nastolatków i ich rodziców?

Głównym powodem jest to, że pełni on zarazem zadania klasycznego czasomierza z alarmem i latarką LED, jak i mini-telefonu oraz posiada niezbędną funkcję kontroli rodziecielskiej gps. Oprócz tego taki stylowy lokalizator dziecka w postaci bransoletki będzie z całą pewnością chętnie noszony przez kilkulatka. Wystarczy tylko wiedzieć, jak dzwonic ze smartwatcha, żeby z niego w pełni korzystać.

Zastanawiając się nad praktycznym i zarazem nowatorskim gadżetem, to właśnie odkrywczy smartwatch dla dzieci z aparatem doskonale spełni swoje funkcję pod tym względem. Dla kilkulatków będzie prawdziwym fenomenem wśród innych nowinek technicznych, które z całą pewnością zagwarantują im zarówno mnóstwo wyśmienitej rozrywki, jak i pomogą być zawsze na czas i w kontakcie z ważnymi dla siebie osobami. Natomiast również i współczesny rodzic doceni tego rodzaju zegarek z lokalizatorem gps, dzięki któremu nawet na odległość może mieć całkowitą pewność, co w danym momencie dzieje się z jego pociechą. Ponadto może nie tylko zlokalizować i usłyszeć swoje dziecko, ale także i zobaczyć przez wbudowany w smartwatch aparat. Sprawdzi się zatem idealnie na trafiony prezent z okazji urodzin lub na dobre rozpoczęcie nowego roku szkolnego. Warto przy tym wiedzieć, że jest to najnowszej generacji zegarek z lokalizatorem dla dzieci z gps i aparatem oraz latarką na miarę 2018 roku, który przypadnie do gustu każdemu kilkulatkowi.


Informacje dodatkowe

Czas dostawy Od 3 - 6 dni
Wiek 6-8, 9-12
Product Brand Xblitz

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Interaktywny zegarek smartwatch Xblitz Kids Watch GPS-Watch Me

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Ocena produktu

Ostatnio na Blogu