Kategorie

Gumowe tory dla dzieci droga ekspresowa WayToPlay 16 el

195,00  zł
Brak w magazynie
SKU
105/01638

Gumowe tory samochodowe dla dzieci - Droga ekspresowa WayToPlay 16 elementów.

Czytaj więcej >
punkty w klubie rodzica
punkty za recenzję
  • 100 PKT za ocenę oraz 100 pkt za
  • napisanie recenzji produktu
Może ci się spodobać...

Gumowe tory samochodowe dla dzieci - Droga Ekspresowa WayToPlay 16 lementów

Tory samochodowe dla dzieci to ekscytująca zabawa na długie godziny. Idealnie sparwdzą się zarówno w domu jak i na zewnątrz - tory są wykonane z wysokiej jakości gumy dlatego sprawdzą się w każdych warunkach. Tor samochodowy można rozłożyć wszędzie oraz na wiele sposobów, co zapewnia pełną emocji zabawę. Gumowy tory dla dzieci WayToPlay to świetny pomysł na prezent dla dziecka!

Gumowe tory dla dzieci autostrada Highway WayToPlayTory samochodowe WayToPLay z linii ExpressWay wyprodukowane są W Holandii z najwyższej jakości elastycznej gumy, przy współpracy z innowacyjną fabryką w Niemczech. W wyniku czego powstała niezniszczalna zabawka dla dzieci, która jest odporna na warunku atmosferyczne a także wszelki pomysły dzieci!

Zabawkowe tory gumowe dla dzieci to mnóstwo pomysłów na zabawę samodzielnie jak i w grupie. Sprawdzą się także w przedszkolu.

Elemanty torów można dowolnie łączyć ze sobą, tworząc za każdym razem inny tor wyścigowy dla dzieci. Możliwości zabawy torami drogi ekspresowej są nieograniczone!

Po stworzeniu torów dzieci mogą po nich jeżdzić różnymi pojazdami,resorakami, samochodzikami LEGO, drewnianymi pojazdami lub innymi zabawkami. 

Tor samochodowy Ekspressway zawiera 16 elementów w tym:

  • 8 zakrętów,
  • 6 prostych,
  • 2 skrzyżowania.

Całkowita długość toru dla dzieci - 258 cm.

Części są łatwe do łączenie. Z łatwością można również wyczyścić tory.

Wiek: od 3 lat.

Wymiary opakowania: 26,50 x 14,50 x 5 cm.