Kategorie

Fotelik samochodowy Sparco F300i z Isofix 0-13kg

399,00  zł
Brak w magazynie
SKU
11F/F300i

Innowacyjny fotelik samochodowy wielofunkcyjny dla dzieci od 0 do 18 miesięcy życia. Wyjątkowo bezpieczny i komfortowy. Wyposażony w system Isofix. Posiada opcję zamontowania na stelażu wózka.

Czytaj więcej >
punkty w klubie rodzica
punkty za recenzję
  • 100 PKT za ocenę oraz 100 pkt za
  • napisanie recenzji produktu
Może ci się spodobać...

Foteliki samochodowe Sparco dla dzieci - bezpieczeństwo.

Foteliki samochodowe dla dzieci Sparco charakteryzują się nową jakością bezpieczeństwa oraz innowacyjnym wyglądem. Zostały one stworzone przez specjalistów, którzy mają kilkuletnie doświadczenie w wyposażaniu pod względem zabezpieczeń do samochodów wyścigowych. Wystarczy wspomnieć, że producent Sparco jest sławny wśród Formuły 1 czy też w popularnym NASCAR. Co więcej, z jego innowacyjnych rozwiązań korzystają także inne rajdy samochodowe. Dlatego też wybierając prezentowany przez nas nowoczesny fotelik sparco f300i, który w testach wypadkowych spełnia najwyższe standardy bezpieczeństwa, zadbasz o bardzo dobrą ochronę Twojej najmłodszej pociechy w trakcie jazdy autem. Świadczy o tym przede wszystkim fakt, że posiada on także niezbędne certyfikaty – w tym przypadku holenderskie – oraz są zgodne z wymaganą obecnie normą homologacyjną R44/04 ECE.

Fotelik samochodowy Sparco F300i jako nosidełko - wielofunkcyjność.

Oprócz tego ten fotelik samochodowy – nosidełko zapewni Twojemu maleństwu komfort podróży samochodem w każdych warunkach. Specjalny regulowany w aż trzech pozycjach uchwyt umożliwi łatwiejsze karmienie niemowlaka lub przyda się do kołysania malucha. Natomiast materiały wykorzystywane w produkcji fotelików są poddawane restrykcyjnej selekcji, dzięki czemu są one nie tyle bezpieczne, ale wygodne w użytkowaniu na co dzień. Ponadto welurowe pokrycie nosidełka można bez większych problemów zdjąć, żeby w razie ewentualnych zabrudzeń wyczyścić je lub nawet uprać w temperaturze 40 stopni.

Na dodatek jest to zdecydowanie doskonały fotelik samochodowy wielofunkcyjny, który można stosować jako samodzielne nosidełko do przewożenia najmniejszych dzieci w aucie lub traktować jako jeden z elementów wózka i przymocować go do stelaża. Tymczasem proponowany przez nas Sparco fotelik z grupy wagowej 0-13 kg posiada dwojaki system mocowania w samochodzie osobowym: tradycyjny (uniwersalny) przy pomocy pasów bezpieczeństwa lub nowocześniejszy z ISOFIX. Zatem nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zamontować go w aucie, które nie posiada specja