Delikatny laktator ARDO CALYPSO-TO-GO dla nieograniczonej mobilności

599,00 zł

Krótki opis

Mobilny laktator elektryczny w promocyjnym zestawie. Szczególnie polecany dla aktywnych zawodowo Mam i nie tylko. Z chłodzącą torbą, w której bezpiecznie przechowasz odciągnięty pokarm.

(Czytaj wiecej)
Reward Points Zdobędziesz 1797 pkt za zakup tego produktu.
Reward Points Zdobędziesz 100 pkt za ocenę oraz 100 pkt za napisanie recenzji produktu.

Czas realizacji:
Do ustalenia, prosimy o kontakt.

Darmowa dostawa od: 200zł
Koszt dostawy: 9 - 16zł

Zamów telefonicznie: 530 400 702
pracujemy od poniedziałku do piątku: 8-16

 

Szczegóły

Mobilny laktator elektrycznyArdo Calypso

Mobilny laktator elektryczny Ardo Calypso To Go do zadań specjalnych

Gdy zostajesz mamą, to wcale nie oznacza, że musisz teraz zrezygnować ze swojej aktywności w różnych obszarach życia. Naturalnie macierzyństwo przynosi ze sobą sporo zmian. Niemniej jednak nie można zaniedbywać siebie i swoich pasji, co na dłuższą metę może negatywnie wpłynąć na samopoczucie młodej mamy. Wydawać by się mogło, że karmienie piersią maluszka wymaga od kobiety całodobowego przebywania z dzieckiem. Nic bardziej mylnego, od kiedy na całym świecie pojawiły się wyjątkowe mobilne laktatory elektryczne jak Ardo Calypso To Go. Rozwiązują one bardzo częsty dylemat każdej mamy, czy będą musiały podać modyfikowane mleko na czas swojego wyjścia. Nie jest to konieczne w tym przypadku, gdy za pomocą dobrego laktatora ściągniesz odpowiednie ilości mleka.

Niemniej bardzo ważne jest korzystanie z pomocy innych osób, które mogłyby się zaopiekować maleństwem pod nieobecność mamy. Z jednej strony może wymagać tego sytuacja, którą niewątpliwie jest powrót do pracy. A z drugiej, dobrze jest zdawać sobie sprawę, że szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko i warto czasami zrobić coś dla siebie. Ten unikalny laktator elektryczny w prosty i wydajny sposób pozwoli Tobie na odciągnięcie wystarczającej ilości pokarmu dla Twojej pociechy. I to nie tylko w domu, do przygotowania zapasów mleka, ale w każdym miejscu, do którego się wybierzesz.

 

Jak prawidłowo odciągać pokarm laktatorem elektrycznym ARDO CALYPSO?

Wystarczy, że będziesz mieć zawsze przy sobie podwójny laktator elektryczny, aby ściągnąć taką ilość mleka dla maluszka, jaka będzie Wam potrzebna. Dostosuj do swoich osobistych potrzeb konkretny cykl i siłę ssania, od których zależy efektywne odciąganie pokarmu. Każda mama jest wyjątkowa, więc laktatory Ardo Calypso umożliwiają idealne przystosowanie programu pod kątem indywidualnych wymagań wszystkich użytkowniczek. Również dołączone w promocyjnym zestawie aż trzy rozmiary lejków, pozwalają na wybór adekwatnego z nich do danego kształtu i wymiaru piersi. Doskonałe dopasowanie poszczególnych elementów mobilnego laktatora elektrycznego gwarantuje nie tylko brak bólu, ale i przede wszystkim jego wydajniejszą pracę, a co za tym idzie – większe ilości ściągniętego mleka dla noworodka. Natomiast to, ile trwa odciąganie pokarmu laktatorem elektrycznym jest uzależnione w głównej mierze od tego, czy planujesz ściągać go z jednej lub dwóch piersi naraz. W ostatnim przypadku należy wziąć pod uwagę, że siła odciągania będzie nieco słabsza.

Ponadto nasz mobilny laktator elektryczny w promocyjnym zestawie zawiera - oprócz wspomnianych wyżej trzech rozmiarów lejków z wkładką masującą Optiflow – również torbę chłodzącą z akcesoriami do przechowywania odciągniętego pokarmu poza domem oraz specjalną rączkę do konwersji, tj. zamiany w laktator ręczny. Co więcej, można w tradycyjny sposób zasilać go sieciowo albo za pomocą baterii. Posiada także zamontowaną w Pumpset silikonową osłonkę, która stanowi najlepszą higieniczną barierę pomiędzy ściągniętym mlekiem a ewentualnym zanieczyszczeniem go. To kompletna ochrona pokarmu i piersi oraz laktatora przed różnymi czynnikami chorobotwórczymi. W dodatku dzięki pionierskiej technologii ''Vacuum Seal'' nie trzeba już pamiętać, żeby przed każdym skorzystaniem z laktatora wyparzyć jego poszczególne elementy. Wobec tego można dyskretnie odciągać pokarm w różnych miejscach. Bez wątpienia pozwala to na jeszcze większą aktywność karmiącej mamy na co dzień.

Trwałość laktatora elektrycznego ARDO CALYPSO została obliczona przez producenta na długi okres karmienia piersią aż dwójki dzieci. Głównie dotyczy to optymalnego czasu, jaki na odciąganiu pokarmu poświęciłaby karmiąca mama. Dlatego też kupując mobilny laktator elektryczny otrzymujesz w pakiecie poszerzoną gwarancję na aż 400 godzin urządzenia. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie dla mam, które planują w najbliższym czasie powiększenie rodziny o kolejnego maluszka.

Dlaczego zatem warto wybrać kompaktowy i mobilny laktator elektryczny Ardo Calypso To Go?

  • – możesz mieć go zawsze przy sobie z niezbędnymi akcesoriami, jak chociażby torbą chłodzącą, w której w prawidłowy sposób przechowasz odciągnięty pokarm w pracy lub w innym miejscu poza domem - dzięki temu nie straci on swoich wartości odżywczych;
  • – jego cykl i siłę ssania jesteś w stanie bezproblemowo przystosować do własnych preferencji;
  • – w promocyjnym zestawie laktatora elektrycznego znajdziesz trzy rozmiary lejków oraz wkładkę masującą Optiflow do nich, które nie tylko dopasują się do Twojego kształtu i wymiaru piersi, ale i pomogą w zwiększeniu produkcji mleka, a tym samym możesz odciągnąć jego większe ilości;
  • – zastosowana technologia ''Vacuum Seal'' jest skuteczną barierą higieniczną, która w 100% uchroni ściągany pokarm od wszelkich zanieczyszczeń;
  • – w skład zestawu wchodzi rączka, która umożliwia jego łatwą konwersję z laktatora elektrycznego na manualny;
  • – należy do grupy najcichszych laktatorów na świecie – sprawdzi się m.in. do dyskretnego ściągania pokarmu nawet w nocy, gdy maleństwo śpi obok;
  • – można zasilać go bateryjnie lub sieciowo;
  • – wygodny i bezpieczny, ponieważ nie zawiera szkodliwego bisfenolu A;
  • – rozszerzona gwarancja, która wystarczy na odciąganie pokarmu przy dwójce maluszków.

Informacje dodatkowe

Product Brand --- None ---

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.


Napisz własną recenzję

Piszesz opinię o: Delikatny laktator ARDO CALYPSO-TO-GO dla nieograniczonej mobilności

Jak oceniasz ten produkt? *

 
Ocena produktu

Ostatnio na Blogu