Kategorie

Buciki do nauki chodzenia Obex Barefoot Outdoor Fidi

Brak w magazynie
SKU
119/FIDI-BARE

Skórzane buciki dziecięce do nauki chodzenia granatowe polskiej marki Obex.

Czytaj więcej >
Produkt chwilowo niedostępny
punkty w klubie rodzica
punkty za recenzję
  • 100 PKT za ocenę oraz 100 pkt za
  • napisanie recenzji produktu
Może ci się spodobać...

Buciki skórzane do nauki chodzenia Obex Fidi rozm.19-32

Buciki dziecięce skórzane są produkcją polskiej firmy Obex to obuwie wykonane ze starannością i uważnością najlepszego gatunku skór.
W bucikach dizecięcych do nauki chodzenia maluchy jak i przedkolaki będą mogły rozkoszować się długimi wiosennymi, oraz jesiennymi spacerami.
Obuwie skórzane dziecięce firmy Obex wykonane jest totalnie w całości z najlepszej jakości skór. Posiadają bardzo elastyczną, antypoślizgową podeszwą z termokauczuku dzięki czemu dziecko bedzie czuło się bezpiecznie.
Niezwykle istotną cechą obuwia dziecięcego jest to, że mistrzowsko sprawdzą się do nauki chodzenia nie tylko dla maluszków, ale również dzieci w wieku przedszkolnym jak i starszaków.
Pantofelki dziecięce do nauki chodzenia wykonane są z totalną solidnością, szyte są ręcznie mając na względzie minimalistyczne szczegóły.
Buciki koloru granatowego nadają są dla dziewczynki jak i chłopca. Atutem bucików jest to, że doskonanele dopasują się do wąskiej jak i szerokiej stopy dziecka.
Co więcej skórzane pantofelki dla dzieci posiadają proste, zapięcie na rzep, które można regulować dzięki czemu ułatwia to dopasowanie do kształu małej stópki dziecka.

Podsumowując najważniejsze cechy bucików dziewczęcych OBEX Fidi Outdoor:

Kolor: granat
Wierzch: skóra licowa
Podszewka bucików: skórzana licowa
Wkładka: skórzana z pianką perforowana
Spód bucików: termokauczuk
System montażu bucików: klejony
Wyściółka bucika: naturalna skóra