16
Apr

Smartwatch dla dzieci: ranking 2019 i opinie - jaki wybrać?

2019-06-21 13:40:53 |
Odsłon 4986 |

Dobry smartwatch dla dziecka to podstawa dla jego bezpieczeństwa poza domem oraz spokoju jego rodziców. Wyjaśniamy, czym jest nowoczesny zegarek dla dzieci z gps i jak go wybrać?

Jak działa smartwatch dla dzieci? Podstawowe informacje przed zakupem

Współczesny zegarek z gps dla dzieci to zdecydowanie genialne rozwiązanie zarówno dla pociech w wieku szkolnym, jak i ich rodziców. Zaspokaja w głównej mierze podstawowe potrzeby każdej ze stron:

 • -Po pierwsze, innowacyjne smartwatche dla dzieci to dla nich przede wszystkim najlepsza rozrywka, która łączy w sobie praktyczne zastosowanie klasycznego czasomierza z telefonem komórkowym w wersji mini. Dlatego też można z niego wykonywać zarówno tradycyjne połączenia GSM, jak i włączyć w nim funkcję czatu.
 • -I co najważniejsze, rodzic dbający o bezpieczeństwo swojego dziecka może na bieżąco uzyskiwać informację o tym, gdzie ono aktualnie przebywa. Jest ona przekazywana bezpośrednio na dedykowaną do danego smartwatcha aplikację, którą opiekun musi wcześniej zainstalować na swoim telefonie. A zatem to znakomity pomysł na to, żeby w sposób dyskretny zatroszczyć się o pociechę i o jej bezpieczeństwo, kiedy jej osobiście nie towarzyszymy.
 • -Ponadto istnieją obecnie też najnowsze smartwatche dla dzieci, w których rodzic może z powodzeniem wyznaczyć tzw. ''bezpieczną strefę'', po której może się poruszać kilkulatek. Natomiast po jej przekroczeniu w telefonie opiekuna automatycznie uruchamia się alarm.
 • -Oprócz tego zegarek z gps dla dziecka to doskonały patent, który daje również pewność, że nasza pociecha będzie wszędzie chętnie go nosić. Wobec tego łączność z nią na odległość będzie nieograniczona dla rodzica.
 • -Co więcej, dziecko korzysta na tym, że również w razie potrzeby może w każdej chwili błyskawicznie skontaktować się z rodzicem, zwłaszcza w awaryjnych sytuacjach.
 • -W dodatku dobry smartwatch dla dziecka jest przede wszystkim innowacyjnym zamiennikiem tradycyjnego telefonu komórkowego. Niewątpliwie nowoczesny zegarek w przeciwieństwie do klasycznej komórki o wiele trudniej jest zgubić, a także zapomnieć o zabraniu go ze sobą przy wychodzeniu z domu.
 • -I co najważniejsze, współcześnie są również dostępne smartwatche, które posiadają praktyczny alarm sygnalizujący jego odpięcie, czyli zwany profesjonalnie ''zbliżeniowym detektorem''. Natomiast sam zegarek dla dzieci z gps można bardzo łatwo znaleźć w przypadku jego zagubienia.

W związku z tym smartwatch dla dziecka to w dzisiejszych czasach nie tylko bardzo atrakcyjny, ale przede wszystkim i niezbędny gadżet. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że obecnie świat jest pełen potencjalnych niebezpieczeństw, które mogą, choć nie muszą, czyhać na młodych ludzi.

Dlatego też dzieci dla swojego poczucia bezpieczeństwa, a rodzice dla zachowania spokoju, mają możliwość skorzystania z dobrodziejstw specjalnego zegarka z dodatkowymi funkcjami, które są niezwykle przydatne. Nic zatem dziwnego, że opiekunowie coraz częściej decydują się na jego zakup. Nie wspominając już o tym, że każdy praktyczny smartwatch dla dzieci, który opinie ma pozytywne, sprawdzi się fantastycznie na prezent dla pociechy będącej w wieku szkolnym.

Na jaki smartwatch dla dziecka warto się zdecydować? Kryteria wyboru

Jak wybrać odpowiedni zegarek dla dziecka z lokalizatorem, który najlepiej spełni nasze oczekiwania? Zanim przejdziemy do naszego autorskiego rankingu smartwatch dla dzieci, zastanówmy się, czym powinniśmy kierować się przy podejmowaniu decyzji o zakupie konkretnego modelu?

 • -Z jednej strony dla naszej pociechy będzie się z pewnością liczyć efekt wizualny oraz wbudowane w zegarek ciekawe funkcje.
 • -Natomiast my jako rodzice na pewno chcemy bardziej profesjonalnie i przede wszystkim racjonalnie podejść do wyboru dobrego smartwatch'a dla dziecka, który ze względów praktycznych powinien być chociażby odporny na wodę.

Dlatego też zanim zdecydujemy się na konkretny model, warto najpierw zastanowić się, czego tak naprawdę od niego oczekujemy:

 • -Czy zależy nam głównie na ciągłym monitorowaniu bieżącej lokalizacji dziecka przy jednoczesnym określeniu strefy, po której może bezpiecznie poruszać się?
 • -A może pragniemy mieć możliwość zobaczenia wizualnie swojej pociechy w trakcie dnia, gdy nie mamy możliwości z nią przebywać?
 • -Albo chcielibyśmy mieć dzięki niemu możliwość dwustronnej komunikacji, gdzie nie tylko my będziemy mogli porozumieć się na odległość ze swoim dzieckiem, ale i ono z nami w razie potrzeby?

Dobrze jest też zwrócić uwagę nie tylko na to, czy smartwatch dla dziecka opinie ma bardzo pozytywne, ale i też czy posiada on alarm informujący o jego zgubieniu lub baterii, która będzie wkrótce rozładowana.

Ponadto nie zapominajmy, że w przypadku kilkulatków w wieku szkolnym, a przede wszystkim nastolatków, bardziej sprawdzi się zegarek z lokalizatorem z dodatkową funkcją czatu, która umożliwia przesyłanie krótkich wiadomości tekstowych. Jest to podyktowane głównie tym, że pociecha może nie mieć czasu na odbieranie telefonów od opiekuna, ale informację podaną w formie pisemnej na pewno odczyta i być może łatwiej będzie mu na nią odpisać niż rozmawiać.

 

Najlepszy smartwatch dla dzieci - ranking 2019 według naszego sklepu internetowego

Xblitz Kids Watch GPS – FIND ME - nasz numer jeden
Interaktywny zegarek smartwatch Xblitz Kids Watch GPS – FIND ME to nasz numer jeden wśród obecnie dostępnych na rynku nowoczesnych czasomierzy z lokalizatorem, które charakteryzuje modny wygląd i praktyczne funkcje. Bez wątpienia pokochają go zarówno dzieci, jak i ich rodzice.

Dla pociechy to przede wszystkim gwarancja wyśmienitej rozrywki, dzięki której nie będzie chciała się ani na chwilę rozstawać ze swoim wyjątkowym smartwatch'em. Nie wspominając już o tym, że używanie go na co dzień przez kilkulatka jest niezwykle proste i przyjemne.

 • -Z jednej strony dziecko jest w stanie być wszędzie zawsze na czas i uniknąć spóźnień na lekcje do szkoły bądź na zajęcia dodatkowe, a także obudzić się rano za pomocą wbudowanego w interaktywny zegarek budzika.
 • -A z drugiej – atrakcyjny krokomierz i możliwość porozmawiania lub czatowania z rodzicem lub innymi zaufanymi osobami, których numery telefonów są zapisane w książce adresowej, sprawiają, że jest to bardzo przydatny gadżet dla pociechy.

Interaktywny zegarek smartwatch Xblitz Kids Watch GPS-Watch Me

Co więcej, w prezentowanym przez nas smartwatch'u są również fantastyczne nagrody, którymi są urocze grafiki w postaci serduszek, jakie można wysłać na jego ekran dotykowy. Natomiast rodziców ucznia szkoły podstawowej bądź nastolatka ucieszy przede wszystkim fakt, że można na bieżąco śledzić poczynania swojej pociechy na odległość, a gdy zaistnieje taka potrzeba – łatwo się z nią skontaktować poprzez rozmowy GSM lub uruchomić funkcję czatu. Wystarczy jedynie właściwie zainstalować dołączoną do tego smartwatch'a kartę mikroSIM oraz nie zapomnieć o wykonaniu niezbędnych wpisów do książki numerów (maksymalnie można zapisać 10 telefonicznych adresów). A nawet jeśli kilkulatek zgubi gdzieś zegarek to otrzymamy o tym natychmiastowe powiadomienie.

Jest to zatem znakomity smartwatch dla dziecka rodziców, którzy są zapracowani, ale i mimo to pragną dyskretnie czuwać nad bezpieczeństwem swojej coraz bardziej samodzielnej pociechy o każdej porze. Nie trzeba również obawiać się o jego zniszczenie przy kontakcie z wodą, ponieważ jest to zegarek z gps o właściwościach wodoszczelnych, dla którego współczynnik ochrony wynosi IP67.

 

Xblitz Love Me - czasomierz i mini-telefon i jednym

Interaktywny zegarek Smartwatch Xblitz Love Me to również godny polecenia zegarek z gps dla dzieci, który jest zarazem doskonałym połączeniem tradycyjnego czasomierza z telefonem komórkowym w poręcznej wersji mini. Posiada innowacyjny ekran dotykowy, który jest niezwykle atrakcyjny dla kilkulatka, a przy tym została w nim wbudowana dodatkowa funkcja Wi-Fi. Aby ją uruchomić i z niej skorzystać w ramach prostego ograniczenia transferu danych GSM, to w telefonie rodzica z odpowiednią aplikacją powinny być zapisane aktualne parametry sieci internetowej, z której korzysta się w domu.

Interaktywny zegarek smartwatch Xblitz Love me

Tak jak w niejednym dobrym smartwatch'u dla dzieci istnieje też i w nim możliwość dzwonienia oraz szybkiej komunikacji na odległość pomiędzy opiekunem a jego pociechą. Natomiast rodzic zyskuje pewność, gdzie w danym momencie przebywa jego podopieczny i w każdej chwili może to prosto sprawdzić. Również można w nim dla większego spokoju wyznaczyć tzw. ''bezpieczną strefę'', której przekroczenie przez dziecko spowoduje błyskawiczne powiadomienie SOS. Nie wspominając już o tym, że bardzo przydatne w prezentowanym przez nas Xblitz Love Me są również pomocne funkcje jak alarm informujący o odpięciu smartwatch'a oraz opcja odszukania go w razie zgubienia przez dziecko.  Ponadto wbudowana na stałe bateria na parę chwil przed rozładowaniem informuje o jej niskim poziomie, dzięki czemu można szybko zareagować i ją ponownie naładować.

 

Xblitz Kids Watch GPS – Watch Me, czyli opcja z aparatem

Interaktywny zegarek smartwatch Xblitz Kids Watch GPS – Watch Me to kolejna nasza propozycja na dobry smartwatch dla dziecka, który przyniesie jego rodzicom nieograniczone możliwości troszczenia się o bezpieczeństwo ich pociechy na odległość. Na tle pozostałych zegarków z lokalizatorem gps wyróżnia go również wbudowany w jego górnej części aparat, który jest dodatkową atrakcją dla kilkulatka, ale też i przydatną latarką LED. Natomiast opiekunów z całą pewnością ucieszy fakt, że mogą też wizualnie ''śledzić'' swoją pociechę, ponieważ specjalna aplikacja na telefon daje możliwość zrobienia zdjęcia bez względu na odległość.

Z kolei dziecko może skorzystać z tego rodzaju smartwatcha do zrobienia sobie tak popularnego ostatnimi czasy tzw. selfie w przerwie pomiędzy lekcjami lub w drodze do domu. Ponadto nie tylko rodzic jest w stanie porozumieć się ze swoim dorastającym kilkulatkiem poprzez rozmowy prowadzonej w paśmie GSM czy na czacie, ale również i działa to w drugą stronę. Sprawia to, że zarówno opiekunowie, jak i ich dzieci zyskują niezachwianie poczucie bezpieczeństwa, ponieważ w każdej sytuacji mogą liczyć na siebie i są w ciągłym kontakcie.

Xblitz Kids Watch GPS-Watch Me

Przeglądaj oferty nowoczesnych zegarków w Zabawka i Wyprawka

Stworzony przez nas ranking w 2019 roku smartwatch'y dla dzieci ma głównie na celu spróbować pomóc Państwu w łatwiejszym wyborze zegarka z lokalizatorem gps, aby najlepiej spełniał oczekiwania i spodobał się dziecku. Niemniej zdajemy sobie sprawę, że podjęcie decyzji w tej kwestii jest często uzależnione od indywidualnych potrzeb. W związku z tym zapraszamy do dokładniejszego zapoznania się z poszczególnymi modelami smartwatch'y w naszym sklepie internetowym, żeby zegarek z gps dla pociechy dobrać pod kątem osobistych preferencji.

 

Autor artykułu:

Kryspina

Kryspina - szuka ciekawych, niebanalnych, a jednocześnie przydatnych produktów dla rodziców i dzieci, dba o ich jakość oraz o to, by asortyment sklepu zapewniał szeroki wybór. Prywatnie miłośniczka zdrowego odżywiania i naturalnych kosmetyków, spędzająca aktywnie czas - najchętniej podczas pieszych górskich wycieczek. Wytrwała, empatyczna i dbająca o relacje, zarówno rodzinne, jak i biznesowe.

Skomentuj

0 Komentarze

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.