Kategorie

Smartwatch dla dzieci: ranking 2019 i opinie - jaki wybrać?

Dobry smartwatch dla dziecka to podstawa dla jego bezpieczeństwa poza domem oraz spokoju jego rodziców. Wyjaśniamy, czym jest nowoczesny zegarek dla dzieci z gps i jak go wybrać?

Smartwatch dla dzieci: ranking 2019 i opinie - jaki wybrać?

Jak działa smartwatch dla dzieci? Podstawowe informacje przed zakupem

Współczesny zegarek z gps dla dzieci to zdecydowanie genialne rozwiązanie zarówno dla pociech w wieku szkolnym, jak i ich rodziców. Zaspokaja w głównej mierze podstawowe potrzeby każdej ze stron:

 • Po pierwsze, innowacyjne smartwatche dla dzieci to dla nich przede wszystkim najlepsza rozrywka, która łączy w sobie praktyczne zastosowanie klasycznego czasomierza z telefonem komórkowym w wersji mini. Dlatego też można z niego wykonywać zarówno tradycyjne połączenia GSM, jak i włączyć w nim funkcję czatu.
 • I co najważniejsze, rodzic dbający o bezpieczeństwo swojego dziecka może na bieżąco uzyskiwać informację o tym, gdzie ono aktualnie przebywa. Jest ona przekazywana bezpośrednio na dedykowaną do danego smartwatcha aplikację, którą opiekun musi wcześniej zainstalować na swoim telefonie.
 • A zatem to znakomity pomysł na to, żeby w sposób dyskretny zatroszczyć się o pociechę i o jej bezpieczeństwo, kiedy jej osobiście nie towarzyszymy.
 • Ponadto istnieją obecnie też najnowsze smartwatche dla dzieci, w których rodzic może z powodzeniem wyznaczyć tzw. ''bezpieczną strefę'', po której może się poruszać kilkulatek. Natomiast po jej przekroczeniu w telefonie opiekuna automatycznie uruchamia się alarm.
 • Oprócz tego zegarek z gps dla dziecka to doskonały patent, który daje również pewność, że nasza pociecha będzie wszędzie chętnie go nosić. Wobec tego łączność z nią na odległość będzie nieograniczona dla rodzica.
 • Co więcej, dziecko korzysta na tym, że również w razie potrzeby może w każdej chwili błyskawicznie skontaktować się z rodzicem, zwłaszcza w awaryjnych sytuacjach.
 • W dodatku dobry smartwatch dla dziecka jest przede wszystkim innowacyjnym zamiennikiem tradycyjnego telefonu komórkowego. Niewątpliwie nowoczesny zegarek w przeciwieństwie do klasycznej komórki o wiele trudniej jest zgubić, a także zapomnieć o zabraniu go ze sobą przy wychodzeniu z domu.
 • I co najważniejsze, współcześnie są również dostępne smartwatche, które posiadają praktyczny alarm sygnalizujący jego odpięcie, czyli zwany profesjonalnie ''zbliżeniowym detektorem''. Natomiast sam zegarek dla dzieci z gps można bardzo łatwo znaleźć w przypadku jego zagubienia.
 • W związku z tym smartwatch dla dziecka to w dzisiejszych czasach nie tylko bardzo atrakcyjny, ale przede wszystkim i niezbędny gadżet. Szczególnie biorąc pod uwagę fakt, że obecnie świat jest pełen potencjalnych niebezpieczeństw, które mogą, choć nie muszą, czyhać na młodych ludzi.
 • Dlatego też dzieci dla swojego poczucia bezpieczeństwa, a rodzice dla zachowania spokoju, mają możliwość skorzystania z dobrodziejstw specjalnego zegarka z dodatkowymi funkcjami, które są niezwykle przydatne.
 • Nic zatem dziwnego, że opiekunowie coraz częściej decydują się na jego zakup. Nie wspominając już o tym, że każdy praktyczny smartwatch dla dzieci, który opinie ma pozytywne, sprawdzi się fantastycznie na prezent dla pociechy będącej w wieku szkolnym.

Na jaki smartwatch dla dziecka warto się zdecydować? Kryteria wyboru

Jak wybrać odpowiedni zegarek dla dziecka z lokalizatorem, który najlepiej spełni nasze oczekiwania? Zanim przejdziemy do naszego autorskiego rankingu smartwatch dla dzieci, zastanówmy