27
Nov

Maszyna do szycia czy drewniany domek dla lalek? Idealny prezent dla dziewczynki powyżej 5 lat

2018-01-23 15:39:55 |
Odsłon 615 |

Prezentujemy najlepsze prezenty na Boże Narodzenie 2017 dla starszych dziewczynek w wieku powyżej 5 lat.

Boże Narodzenie to czas spełniania dziecięcych marzeń. Warto postarać się, aby prezent na Gwiazdkę 2017 był adekwatny do zainteresowań dziecka i sprawiał radość, a także rozwijał nowe umiejętności. Podpowiemy, jakie upominki przypadną go gustu starszym dziewczynkom w wieku powyżej 5 lat.


1. Cool Maker Maszyna do szycia (Spin Master) dzięki niej każda dziewczynka będzie w stanie poczuć się nie tylko jak profesjonalna krawcowa, ale przede wszystkim może zostać projektantką mody z prawdziwego zdarzenia. Ta bezpieczna i prosta w obsłudze maszyna pozwoli samodzielnie wyczarować aż pięć oryginalnych projektów! Przy  pomocy dołączonym do niej pięknym materiałom i tkaninom w różne wzory oraz innym niezbędnym akcesoriom można stworzyć niepowtarzalny design. Bez wątpienia umożliwi to urzeczywistnienie dziewczęcych pomysłów, a także zapoczątkuje to unikalny styl mody na co dzień. Wszystko zależy od fantazji właścicielki tej magicznej maszyny do szycia. Na pewno stanie się ona hitem na prezent na Gwiazdkę 2017. Co więcej, maszyna do szycia zawiera również dodatkowy zestaw do stworzenia szykownych pomponów, które cieszą się obecnie popularnością oraz podkreślą niebanalny styl każdego zrealizowanego projektu.

  2. Hatchimals Jajko Pingwiniak intrygująca zabawka interaktywna, która z pewnością będzie wyjątkowa na prezent na Boże Narodzenie 2017. To niezwykłe jajko kryje w sobie miłą niespodziankę – sympatycznego stworka – pingwinka, który – tak jak to jest z każdym małym dzieckiem – przechodzi różne etapy rozwoju od noworodka poprzez okres niemowlęcy. Jednak zanim Hatchimals wykluje się, już trzeba zacząć systematycznie się nim opiekować. Oczekiwanie na narodziny pingwinka będzie dla każdej dziewczynki bardzo ekscytującym przeżyciem. A o tym, że już nastąpi ten wyczekiwany z niecierpliwością moment, poinformują świecące się oczka stworka. Natomiast gdy Hatchimals osiąga kolejne fazy rozwoju, to śpiewa „Sto lat'. Niemniej jednak o wchodzeniu pingwinka w dalszy etap życia decyduje dziecko, które ma za zadanie wyuczyć go różnych czynności jak bawienia się, tańczenia czy powtarzania słów. Jak można wywnioskować, taka zabawka pozwoli dziecku nauczyć się opiekuńczości oraz sumienności w wykonywaniu swoich obowiązków względem innych. A widząc, jak uczenie Hatchimals przynosi pożądane efekty, sprawi to każdej dziewczynce mnóstwo satysfakcji.

 3. Zoomer Interaktywne Psiaki słodkie zwierzątka, które fantastycznie sprawdzą się na prezent na Gwiazdkę 2017 dla dziewczynki, która marzy o posiadaniu własnego pupila. Szczekają, tropią ślady i poruszają się jak prawdziwe szczeniaczki, a także potrafią wykonywać przeróżne sztuczki jak prawdziwe pieski. Bardzo uwielbiają wszelkie pieszczoty. Wystarczy, że zostaną czule pogłaskane po grzbiecie, aby odwzajemnić swoje przywiązane do właścicielki i pokazać swoją radość ze względu na pokazywane szczeniaczkowi względy. Potrafi także pokazać swój smutek, gdy jest zostawiony i domaga się w uroczy sposób o okazanie mu zainteresowania. Ponadto ze względu na niewielkie wymiary można zabrać pieska ze sobą i być zawsze z nim. Wszystkie szczeniaczki mają święcące oczka, a ich nadzwyczajność polega na niepowtarzalnym wyglądzie. Co więcej, każdy piesek posiada jedyną w swoim rodzaju sztuczkę, która odróżnia go od pozostałych i czyni go wyjątkowym.4. Globus interaktywny Clementoni poznaj świat idealny prezent na Boże Narodzenie 2017, który w zachęcający sposób pomoże każdej dziewczynce poznawać nieznane informację o całym świecie. Jest to niezbędna wiedza, która przyda się zarówno w codziennym życiu, a także w szkole na lekcjach geografii. W przeciwieństwie do tradycyjnego swojego odpowiednika globus interaktywny przedstawia nie tyle „suche” fakty o danym kraju, ale zapewnia mnóstwo doskonałej zabawy w odkrywanie ciekawostek z nim związanych oraz umożliwia posłuchanie narodowej muzyki, w tym hymnu konkretnego państwa. Sprzyja to bez wątpienia łatwiejszemu zapamiętywaniu przekazywanych informacji, a także ciekawszego poznania i zrozumienia otaczającego dziecko świata. Natomiast zdobytą dzięki globusowi wiedzę dziewczynka może samodzielnie sprawdzić, odpowiadając na zadawane przez niego kontrolne pytania, które zostały podzielone ze względu na rodzaj trudności. Co więcej, na smartphon lub tablet można pobrać bezpłatną aplikację „Eduglobus” i wzbogacić swoją wiedzę o świecie o nowe wiadomości. A zatem umożliwia to również nabycie przez dziecko umiejętności związanych z obsługą nowoczesnych narzędzi technologicznych, bez których w dzisiejszym świecie nie można się obyć.

 


 

5. Drewniany domek dla lalek rezydencja malinowato prawdziwe spełnienie marzeń każdej dziewczynki, która pragnie ślicznego domku dla swoich lalek. Z całą pewnością ten wysokiej jakości drewniany domek dla lalek w ciekawy sposób urozmaici dotychczasową zabawę. Co więcej, wyjmowane urocze mebelki pozwalają na aranżację wnętrza domku tak jak życzy sobie dziecko. Ponadto wyśmienicie prezentuje się w dziewczęcym pokoju lub salonie, więc służy poniekąd i jako śliczny element dekoracyjny pomieszczenia. Jest to niezaprzeczalnie wymarzony prezent na Gwiazdkę 2017, który bez dwóch zdań urzeczywistni pragnienia niejednej dziewczynki.

 6. Tablica ścienna kredowo-magnetyczna z akcesoriami wykonana z wysokiej jakości drewna sosnowego z pewnością przypadnie go gustu każdej dziewczynce. Doskonale sprawdzi się na prezent na Boże Narodzenie 2017. Jej niezwykłość polega na tym, że z jednej strony można na niej rysować białą lub kolorową kredą szkolną, a z drugiej – pisać po niej suchościeralnym markerem albo przyklejać magnetyczne literki. Dzięki podwójnej funkcji tablicy oraz dołączonym do niej dodatkom, można nie tylko tworzyć na niej fantazyjne rysunki, ale także nauczyć się przy okazji alfabetu oraz tworzyć słowa. Niewątpliwie zabawa nią posiada walory edukacyjne. A co ważniejsze – rozwija w dziecku zmysł artystyczny oraz wzbogaca wyobraźnię, ponieważ zapewnia kreatywną zabawę.

Skomentuj

0 Komentarze

Make sure you enter the (*) required information where indicated. HTML code is not allowed.