Kategorie

Artykuły higieniczne

Filtruj

10 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Wybrane dla Ciebie

Nazwa PODkategorii

10 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

10 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Artykuły higieniczne dla dziecka i matki – zestawy pielęgnacyjne, akcesoria łazienkowe i pieluszki dla niemowląt oraz akcesoria dla mam do porodu

Już od pierwszych dni życia maluszka trzeba starannie zatroszczyć się o wygląd jego delikatnej skóry oraz zadbać o jego komfort podczas wykonywania podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych. Niemniej jednak pamiętamy również o mamie dziecka, dla której proponujemy specjalne artykuły higieniczne do porodu. W ofercie naszego sklepu znajdziesz produkty niezbędne przy codziennej kąpieli i pielęgnacji akcesoria dla dzieci i niemowląt. Gwarantujemy duży wybór spośród termometrów do kąpieli, chroniących przed poparzeniem lub wyziębieniem maluszka, mat kąpielowych, rond do kąpieli, a także dodatków, takich jak aspirator czy gruszka do noska albo mini-nożyczki. Wśród artykułów higienicznych proponujemy wysokiej jakości pieluszki tetrowe, flanelowe oraz miękkie bambusowe, a także różnego rodzaju przewijaki dziecięce, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej. Hitem sprzedażowym jest zestaw do kąpieli oraz przewijania 3w1 Ceba - pozwalający na małej przestrzeni pomieścić funkcję przewijaka, wanienki oraz półeczek.

Jakie artykuły higieniczne dla noworodka są nam potrzebne do jak najlepszego zadbania o jego piękno? Podstawowymi czynnościami pielęgnacyjnymi, jakie rodzice będą najczęściej wykonywać przy swoim maluchu to niewątpliwie przewijania oraz kąpiel. Dla zachowania zdrowia oraz ładnego wyglądu skóry bobasa należy zadbać o regularne wykonywanie tych zabiegów. Dlatego konieczne jest zaopatrzenie się w niezbędne akcesoria dla niemowląt jak pieluszki oraz podkłady do przewijania oraz inne akcesoria łazienkowe dla dzieci przydatne do kąpieli.

Współcześnie najwięcej rodziców korzysta z jednorazowych pieluszek do przewijania maleństwa. Bez wątpienia jest to wygodne, ale zarazem i kosztowne rozwiązanie. Ponadto, większość z nich uczula albo odparza wrażliwą skórę niemowlaka. Nie tylko nieestetycznie to wygląda, ale przede wszystkim sprawia dotkliwy ból dziecku. Dlatego idealnym rozwiązaniem są wysokogatunkowe pieluszki tetrowe kolorowe i białe oraz flanelowe, które posiadają wiele zastosowań. Nawet jeśli my jako rodzice nie zamierzamy korzystać z wielorazowego pieluchowania pociechy, to jednak zawsze lepiej mieć kilka sztuk tego rodzaju pieluszek w razie awaryjnych sytuacji. Szczególnie polecane są ekologiczne pieluszki bambusowe, które idealnie zadbają o piekną skórę noworodka już od momentu narodzin.

Kolejnymi niezastąpionymi artykułami higienicznymi dla niemowląt