Kategorie

Aspiratory i gruszki do nosa

3 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Wybrane dla Ciebie

3 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

3 produktów

na stronę
Sortuj według
  • Pozycja
  • Cena
Ustaw kierunek malejący

Gruszki i aspiratory do nosa dla dzieci

W asortymencie naszego sklepu internetowego posiadamy zarówno tradycyjną gruszkę do nosa, jak i nowoczesny odciągacz kataru w postaci poręcznego aspiratora, które są przeznaczone do stosowania u najmłodszych dzieci. Każdy z nich ma głównie na celu prawidłowe udrożnienie małego noska z zalegającej w nim wydzieliny, która utrudnia niemowlęciu swobodne oddychanie oraz spokojny sen w trakcie trwającej infekcji wirusowej. Aspirator dla dzieci poniżej 3 roku życia jest niezbędnym artykułem higienicznym, który powinien konieczne znaleźć się w każdej wyprawce szykowanej z myślą o maluszku.

Specjalistyczny odciągacz kataru dla niemowląt pozwala jego opiekunom na dokładne oczyszczenie nosa dziecka z powstającej w nim wydzieliny. Jest to niezwykle ważny zabieg pielęgnacyjny, który zapobiega poważnym konsekwencjom zdrowotnym i dość częstym powikłaniom u najmłodszych pociech w postaci bolesnego zapalenia ucha środkowego lub zapalenia oskrzeli. Oprócz tego aspiratory do oczyszczania nosa dla małych dzieci, które nie potrafią jeszcze tego samodzielnie dokonać poprzez jego całkowite wydmuchanie, uniemożliwiają dalsze spływanie kataru w dół układu oddechowego, co może skutkować podrażnieniem i stanem zapalnym gardła. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na różne rodzaje aspiratorów do nosa dla niemowląt.

Aspiratory do oczyszczania nosa – ustne, elektryczne oraz podłączane do odkurzacza

Niewątpliwie klasyczna gruszka do nosa oraz różnego rodzaju aspiratory do nosa są obecnie niezastąpionymi produktami higienicznymi, które zapewniają niemowlakowi ulgę podczas kataru. Najmłodsze dzieci do mniej więcej 3 roku życia nie są w stanie same bez żadnej pomocy z zewnątrz pozbyć się go. Nie potrafią też samodzielnie usprawnić sobie oddychania poprzez wydmuchanie nosa w chusteczkę. Dlatego też z pomocą rodzicom niemowląt przychodzi profesjonalny aspirator do nosa, który jest dostępny w kilku wersjach. Współcześnie największą popularnością cieszy się nowoczesny aspirator do nosa do odkurzacza, który pozwala na jeszcze dokładniejsze i szybsze oczyszczenie go z kataru. To jak najbardziej bezpieczna alternatywa dla tradycyjnej gruszki oraz ustnego